sobota 27. dubna, 14:42 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: kočka

Kočičky

Datum: 03.01.2007 18:56
 
Stejně jako u pejsků....Všechno sem,ať je to pěkně pohromadě. Včetně fotek co jsou v galerii. Tam je totiž omezený počet a za nějakou dobu už by tam nemusely být a to je škoda....Díky

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 28.04.2017 23:36
     

    thumbs down Regino super, já rozklikla "pouze" 3 obchody a tam to nebylo. Jen psi a kočky a seleta eye rolling smiley .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičky

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 29.04.2017 08:08
     

    Jo, Missi, různá balení . Je bezva, že je to jak pro kočičky, tak pro psy a mile mě překvapilo, že pro velké psy je stejné množství, jako velké kočky. Akorát ta kávová lžička je dost rozporuplná, protože mám kávové lžičky různých velikostí a nemám lékovou váhu, abych byla přesnější.

    Ale podle našeho Dennýska, to asi není potřeba mít zcela přesně. Protože, když nakoupíš sáčky s přesnou váhou, zase ti na stěnách sáčku nějaké minimální množství gelu, které prostě nevyndáš, ulpí.

    Mám poslední půlrok, ne-li dýl, trápení s častými průjmy u Dennyse a nic nepomáhalo. Navíc u živočišného uhlí hrozí, že pokud ho předávkuješ, zvíře ucpe a je průšvih opačný a Smecta je jen tahání korun z kapsy. Nepomáhá kocourovi ani dětem. Proto jsem plašila, jak po gelu dlouho nešel, ale on byl chudák zcela vyprázdněný smiling smiley

    Dnes ráno jsem mu zase dala a asi dva dny mu buedu dávat, ale už jenom dvakrát denně, protože jsem asi moc brzy přestala. Ne, že by měl vodu, ale zrovna broky to taky nejsou. Ale nemá běhavku. jde normálně, podle svého zvyku, 2x denně. Ráda bych se pokusila mu trávení víc spravit. K vetce se mi nechce, protože je silně žravý, veselý a nemá teplotu. Bříško má pěkně měkké.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 02.05.2017 18:24
     

    jak účinkuje ta míchanice od vetky na klíštata nevím, neb jsem kocoura neviděla, ale prý žije grinning smiley kombinaci neprozradí nono smiley

    ...Tereza už má moč OK, ale ještě doléčujeme,...homeopatika střídáme s nějakou kapslí / nám to napsané, ovšem je to nečitelné a je toho asi na 10 dní. Změna je na Tereze vidět chodí s kocourama na chodbu , je zvědavá a mě se chodí pravidelně v 5 hod do postele mazlit, střídavě s Čendou love smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 02.05.2017 22:22
     
    p5021176.jpg

    Kevin přeje dobrou noc

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 02.05.2017 22:31
     

    Z Kevina je úplný krasavec. A myslím, že i když vetka neprozradila míchanici na klíšťata, máš teď kočky v dobrých rukách. Změnou doktora ušetříš nejen peněženku ale hlavně kočky různých experimentů. thumbs down love smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 02.05.2017 23:02
     

    No jestli ušetřim, tak to nevypadá, dnes za Terezu opět dlouhý peníz, ale je pravda, že od minulého veta ,nebyla doléčená.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (03.05.2017 07:16)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 07:07
     

    Kevin je krásný thumbs down

    Dnes uvažuji také o vetce. Jak přestanu Dennymu dávat EnteroZoo, hned se mu vrátí průjem, respektive voda, která z něj jde. Zřemě bude třeba ho přeléčit ATB.

    Nevím, jestli dneska nebo zítra, ale nemine nás to sad smiley My z těch nemocí nevyjdeme, fakt! angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 07:53
     

    Drahus, určitě tam dojdi. My na průjmy netrpíme. Jediný, co pamatuju, měl Gustav.Ten měl za den zadek tak výřízenej, že jsem si připadala jako barbar, který se o kočku nestará. Začalo se antibiotiky rovnou.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 11:02
     

    Holky tak sousedi lapli včera bezdomovce do sklopce, šupli do pytle a ráno ho odvezlí 30 km daleko, snad se nevrátí. Já bych s ním naložila jinak, jedině doživotní internace by od něj ochránila okolí tongue sticking out smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 11:12
     



    jaja99 napsal(a):

    Holky tak sousedi lapli včera bezdomovce do sklopce, šupli do pytle a ráno ho odvezlí 30 km daleko, snad se nevrátí. Já bych s ním naložila jinak, jedině doživotní internace by od něj ochránila okolí tongue sticking out smiley

    ...... bydlíme dál winking smiley ,.... ale talhle to udělat, se mě nelíbí sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 11:14
     

    Mě se líbí jakékoliv řešení thumbs down, hlavně bude klid.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 11:24
     



    kordula napsal(a):



    jaja99 napsal(a):

    Holky tak sousedi lapli včera bezdomovce do sklopce, šupli do pytle a ráno ho odvezlí 30 km daleko, snad se nevrátí. Já bych s ním naložila jinak, jedině doživotní internace by od něj ochránila okolí tongue sticking out smiley

    ...... bydlíme dál winking smiley ,.... ale talhle to udělat, se mě nelíbí sad smiley

    Kordul, bych to neřešila. Je to tulák, divoká kočka, ten si obživu najde všude. Jako proč by na něj měla Jaja a i okolní sousedi doplácet na zablešeného, divokého kocoura? Kočka se v pohodě uživí a přátelský by nikdy, nikde nebyl. Nakonec by ho utratili, takže ať si svůj život prožije, jak chce sám, v přírodě

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 11:36
     

    Sousedka říkala, že byl samý dred a blechy s ním hýbaly. Chitil se do sklopce na uzenou makrelu.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 15:53
     

    Já jsem asi cíťa, já bych mu ještě na cestu dala Bravecto stydlin smiley . Vlastně každý takovýto kocour / kočka je chudák, který doplatil na nezodpovědnost nás lidí sad smiley .

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 15:58
     

    Míšo, mám to stejně.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.