sobota 27. dubna, 12:56 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: kočka

Kočičky

Datum: 03.01.2007 18:56
 
Stejně jako u pejsků....Všechno sem,ať je to pěkně pohromadě. Včetně fotek co jsou v galerii. Tam je totiž omezený počet a za nějakou dobu už by tam nemusely být a to je škoda....Díky

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 16:01
     

    Jsem doma z veteriny, kocour, ač před pár dny neměl teplotu, má dnes horečku nad 40°C sad smiley Plíce a srdíčko čisté, ale už mu přestal zabírat i ten gel sad smiley dostal injekčně čtrnáctidenní ATB, obrovské tablety na průjem (jsem zvědavá, jestli je do něj dostanu rozdrobené do jídla a kapsičku na podporu střev sad smiley Kdyby zítra odpoledne teplota zůstala stejně vysoká, musím přijet.

    Navíc ze sedmi kil zhubl na 5,7 kg

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičky

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 16:06
     

    Drahuško, vy si to teda vybíráte. Úplně vás lituju, kocoura i tebe. Takovou péči má a furt něco. Mě by z toho jeblo. Tak ať je líp. love smiley

    Já se věčně nervím s klukama, ještě aby byly nemocný kočky, to už bych asi byla na psyšku. thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 16:31
     

    Holky jsem cíťa na svoje zvířata, cizí mě tak nějak nerozněžňují, obzvlášť tenhle bezďák který mi připravil nejednu pernou chvilku. Navíc jsem se o jeho ulovení a vypuštění dozvěděla až ex-post. A jásám, nezlobte se je to úleva, sama jsem ho jednou v záchvatu vzteku honila autem, že ho zajedu, ta bezmoc vůči němu byla šílená.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 16:45
     

    U nás je to s kočkama taky thumbs up pšíkají,prskají,teče jim z očí. Pepině se chudince až dělají bubliny u nosu. Dostaly ATB, dáváme jim nějakou pastu a kapeme do očí. Vetka říkala, že poslední dobou to mají desítky koček angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 17:22
     

    Já říkám, že v naší domácnosti to držím jenom já a Holinka - prostě, my holky. Jinak jedna větší lemra, jak druhá sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 17:30
     

    Drahuš, držím palce, to je tedy pech

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (03.05.2017 18:50)
     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 20:47
     

    Drahus, držím palce. To už je fakt pech. Ještěže to není infekční, aby to nedostali ostatní.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 20:59
     

    To bylo to první, jestli to není salmonea. Jenže ho olizuje Hollie a občas mu zadek umeje i Neron grinning smiley Infekční to nebude, bohudík. Mám dojem, že za chvíli začnu tisknout prachy na naší černobílé tiskárně

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 03.05.2017 22:41
     

    Drahuško, moc držím palce ať už je konečně líp love smiley love smiley love smiley flower smiley flower smiley flower smiley . My holky totiž i kdybychom lezly po čtyřech se musíme tvářit, že je vše OK a jsme happy.

    Cancourku, i u koček jsou "chřipkové epidemie". Snad se už počasí trošku ustálí a bude všechno zase v normálu love smiley flower smiley .

    Jájo, cíťa - necíťa, snad si někdo nemyslí, že někde v útulku by bezďák byl na tom líp než 30 km od domova. Pravděpodobně by o tam brzo "uléčili" (A nekamenujte mne, to co píší o Slovensku je i u nás) nebo by tam pošel steskem po svobodě. A stejně jsou u vás velice liknaví myslivci, u nás nebo v Mikulově by byl už dávno odloven jako pytlačící kočka - škodná. A nechci bát posel špatných zpráv, ale 30 km pro kočku je zatraceně málo, snad se mu tam ale bude víc líbit, třeba najde druhou Kordulku.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 04.05.2017 07:26
     

    Elo, už si začínám myslet, že je naše rodina prokletá. Stále se musíme protloukat velkými buď zdravotními nebo jinými stejně deprimujícími problémy. Není nám souzeno dožít v klidu sad smiley

    --

    Také mám dojem, že je třicet kilometrů jen delší výlet....

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 04.05.2017 10:05
     

    Holky uvidíme, on tu neměl ani domov, neustále putoval, potkávala jsem ho šroko daleko po okolí. Našli jsme ho spát třeba v bažině, ani neměl žádný pelech třeba z trávy nic. S myslivci je ten problém, že tady jsou baráky roztroušené a nešlo ho střelit v zákonné vzdálenosti, nemyslete, že se neprobíralo, jak na něj, No snad je pryč jeden, ale problém se povleče, jsou tu ta bezprizorní z auta vyhozená koťata a už se to mrouská a rve.......... Vím jediné asi jsem si neměla nikdy pořizovat kočky, takhle to k nám ty cizí láká. Kdo bydlí v bytovce nepochopí jaký je to problém, nakrmí je a vyběhne si do patra a má od nich pokoj, ale já byla zvyklá víceméně žít přes léto v baráku dokořán otevřeném a venku, to nešlo. Vše v okolí smrdí kocouřinou, značkoval mi i vyprané prádlo na šňůrách, když bylo delší.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 04.05.2017 11:32
     
    p5041204.jpg
    Další fotografie:

    Drahuš, jak je dnes?

    ....já jsem si myslela, že je kocour zpět winking smiley

    ... kočka / kocour ? za barákem se někam vypařila, už snad týden nepřišla, ony bydlí v tom opuštěném domě, jak jsem už psala a jsou tady i jiné babky, co je chodí krmit přímo tam a nebo k VDA

    ....Kevina, toho mizeru, mám stále za prdelí, ale do postele , nebo na klín nepřijde

    ....toto je část hokkaidá, zbytek byl vyblit v chodbě, to je zase Čendova práce

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (04.05.2017 11:50)
     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 05.05.2017 08:50
     

    Kordulko, Čenda se fakt činí. eye rolling smiley Snad to obrazí

    Drahus, jak je na tom kocour? Lepší se aspoň trochu?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 05.05.2017 09:06
     

    Včera teplota ustoupila, ale průjem je. Není to už voda, ale pyré grinning smiley

    Po telefonu jsme se s vetkou domluvily, když průjem do čtrnácti dnů nepřejde, že mu za čtrnáct dní dá znova injekčně čtrnáctidenní ATB. Včera v Německu jsem mu koupila kapsičky senzitiv, jsou asi tuňákové nebo jaké, chutnají mu a průjem nezhoršují. Stále dávám EnteroZoo. eye rolling smiley Uvařila jsem mu kuře, ale poslal mě s ním do prde*e, ať si ho prý sežeru sama. angry smiley

    Jo, to je tak, když celé mládí dostávají u chovatelky jenom kuře. Pak jdou do světa, nežerou/neznají ani granule a když ochutnají něco jiného, než kuře, prostě kuře už do huby nevezmou. Ani se jim nedivím thumbs up A to ještě můžu být ráda, že na něj nemají reakci, jako Sorbon, který byl také na kuřatech, když byl ještě u mámy a tam byl do pěti měsíců.. thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 05.05.2017 09:31
     

    Drahus, já ti úplně nevím, jak to s tím vlivem od chovatelů vůbec je. Brala jsem si kocoury ve čtyřech měsících. Ze stejného vrhu, krmila je vším možným, granule, kapsičky, maso.Gomez je na granule. Bílé bestie, tak jim říkám, granuli nepozřou, snad kdyby měli umřít hladem. Nekrmila kuřecím. Snažila se je převádět všechny. U bílých bestií to jde tak daleko, že nevezmou ani ty jakoby bonbonky, třeba Felix mix, Whiskas teď taky dělá něco podobného. Ptala jsem se na to i doktora. Jestli jim nebudou chybět třeba vitamíny. Nevypadají špatně, nemarodí, Gustav, který je největší konzerva, je nejmohutnější ze všech. Pravil, že jsou masožravci a že maso je pro ně dostačující strava. Třeba je tam nějaké genetické silnější zakodování nebo co. Samozřejmě asi život na ulici by je převychoval. Ale to jim nehrozí.

    Tak hlavně, že se to aspoň trochu lepší. love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.