sobota 27. dubna, 14:37 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: kočka

Kočičky

Datum: 03.01.2007 18:56
 
Stejně jako u pejsků....Všechno sem,ať je to pěkně pohromadě. Včetně fotek co jsou v galerii. Tam je totiž omezený počet a za nějakou dobu už by tam nemusely být a to je škoda....Díky

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 20:43
     

    Missi, máš nádherný šelmičky. love smiley

    Regi, ti tvoji kočičáci jsou taky k pomuchlání. love smiley

    Leni, teda to je peněz, viď? eye rolling smiley Ale co by pro ně člověk neobětoval, co? love smiley Tak ať jsou brzo fit.

    Krabice jsou u nás taky v kurzu, hlavně je miluje Megina, Albík je posera, tan by jen tak nikam nevlezl. Bojí se, že je to přepravka, co kdyby jsme ho chtěli někam vozit. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičky

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 21:17
     
    wp_20170506_15_11_21_pro.jpg
    Další fotografie:

    Už mám vytažené stehy, tak si užíváme. Ale venku bylo tááákový horko, že jsem si musel domů odskočit chladit.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 21:46
     

    Je pěknej. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 23:14
     

    Hlavně, že to dobře dopadlo. Vypadá, že ho těší ukončení celé patálie.Zjevně si to užívá. thumbs down

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Kočičky

    Datum: 07.05.2017 09:02
     

    Majko,nějak mi to uniklo,co se stalo kočičákovi? eye popping smiley

    Je krásnej love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 07.05.2017 09:56
     

    holky to je starostí, sad smiley Majko ucho myslím, že love smiley

    ....soused na chatě nemá po tom namíchaném opodeldoku od vetky ani jedno klíště thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 07.05.2017 10:00
     

    Cancourku, othematom, měl prošité ucho. Pokud se nepletu.

    Kordulko, je to i na blechy? Jinak super. Zdá se, že je ta tvoje vetka na kočky políbená Bohem. thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočičky

    Datum: 07.05.2017 10:32
     

    Přesně tak, my musíme mít vždycky něco extra. U kocourů je to dost neobvyklé, ale Vemín už to měl na obou uších. Už se mi skoro povedlo v celém bytě zlikvidovat krev, závěsy jsou taky vyprané a zdi vymalované. Neumíte si představit, co dokáže kocour, co mu teče krev do ucha a on se toho chce zbavit, navíc ve zmatenosti po narkóze.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 07.05.2017 11:20
     

    Nevím, jak by vydržela kočka, ale psům se navlíká na hlavu pruban. Pak není ohozený strop a zdi.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Kočičky

    Datum: 07.05.2017 12:08
     



    Majka napsal(a):

    Přesně tak, my musíme mít vždycky něco extra. U kocourů je to dost neobvyklé, ale Vemín už to měl na obou uších. Už se mi skoro povedlo v celém bytě zlikvidovat krev, závěsy jsou taky vyprané a zdi vymalované. Neumíte si představit, co dokáže kocour, co mu teče krev do ucha a on se toho chce zbavit, navíc ve zmatenosti po narkóze.

    Ježišikriste eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley hlavně,že už je v pořádku,prdelka malej thumbs down love smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočičky

    Datum: 07.05.2017 12:37
     

    Drahuš, on šílel i z ovázané nohy, kočky jsou v tomto nedisciplinované. Tentokrát jsme mu nechali nandat kornout už na klinice, ale bylo to k ničemu, museli jsme mu ho sundt, jinak by se zbláznil. Toho ucha jsme se nesměli dotknout ani pohledem, natož prubanem.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 07.05.2017 13:22
     

    Vidím, že mám klidné čičinky love smiley , Sisinka nosila plastovej límec přes 14 dní (aby si nelízala tu ránu na pleci). Naopak se díky tomu nesmírně zklidnila thumbs down .

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 07.05.2017 13:38
     

    Teda holky, musím zaťukat...ťuk, ťuk, tohle já nechci absolvovat. Zklatý zdravý čičinky. Člověk je z toho hotovej stejně, jako když vám marodí malý děti. ( vlastně i velký ). spinning smiley sticking its tongue out

    Přeju všem marůdkům brzké uzdravení. love smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočičky

    Datum: 07.05.2017 14:00
     

    Abych našeho Vemína obhájila, jinak je neskutečně hodný a nechá si ledacos líbit. Bejt to váhově poloviční Lula, tak jsme všichni mrtví grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 07.05.2017 14:32
     

    Majko, rozumím ti. Máš plemeno, které je hodně temperamentní, že? Myslím si, že ač mám kočky také nesmírně trpělivé, asi by také šílely, protože jsou to takoví dobrmánci v kočičím kožichu (energie až nad hlavu).

    Málokdo takové hrací zběsilce má

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.