sobota 27. dubna, 09:33 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: kočka

Kočičky

Datum: 03.01.2007 18:56
 
Stejně jako u pejsků....Všechno sem,ať je to pěkně pohromadě. Včetně fotek co jsou v galerii. Tam je totiž omezený počet a za nějakou dobu už by tam nemusely být a to je škoda....Díky

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 07:49
     

    Regi - no kolik ty jich máš ? tři?? eye popping smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičky

     
     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 08:54
     

    Kaaj, řízením osudu grinning smiley, spíš blbnutím mladý, tři kousky. A zase důvod ke studiu. Tři kocouři z jednoho vrhu. Stejná výchova skoro, od začátku měla mladá dva světlé, ale ne dlouho. A každý je jiný. Skoro jako u dětí. A docela jsem měla zpočátku obavy, jestli ti dva bílí nebudou táhnout spolu a toho třetího, byli asi dva měsíce od sebe, odstrkovat. Není to tak. Už od začátku, co se ti dva vrátili, je pravda, že sem jezdili na návštěvu, podobné konce jsem tušila, naprostá dělba přátelství.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 09:20
     

    Tak jsem doma z veteriny s pátou kočkou. Jako přes kopírák - atb, kapky do tlamy o očí thumbs up uffffff, čekám,kdy to chytne poslední kocour. Zatím se drží.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 09:30
     

    Cancourku, naštěstí to není tragická choroba ale zásek do peněženky pořádný v tomhle množství.Tak ať je to aspoň rychle přejde. please smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 09:31
     
    p5061236.jpg
    Další fotografie:



    cancourek napsal(a):

    Tak jsem doma z veteriny s pátou kočkou. Jako přes kopírák - atb, kapky do tlamy o očí thumbs up uffffff, čekám,kdy to chytne poslední kocour. Zatím se drží.

    ......Leni, hlavně aby to bylo OK...... thumbs down

    ......Drahuš, jak to vypadá u Vás confused smiley

    ......nám se ráno poblil Kevin, normálně se přežral

    ......Tereza je zabydlená v tomhle hrozném pelechu, dokonce se o něj s Čendou perou eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (06.05.2017 09:33)
     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 09:39
     

    Krabice jsou mor. Pamatuju, když přišly angrešty od Chovance, taková dlouhatánská krabice, má hezky vysoké kmínky, tam se nasáčkovali všichni, chodbou se nedalo pomalu projít ale museli jsme jim ji nechat než je přestala bavit.. Dědek u toho měl prskání, že se snad nepřerazí. Ale krabice zůstala. grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 10:12
     

    Kordul, u nás nastejno.

    Krabice malé n jsou žádoucí, ale manžel jim slepil dvě veliké ( od nafukovacího bazénu myslím a od třicetikilovýho balíku).

    Udělal jim tam průchody a je to v předsíni, která má 2,5 x2,5 m, před šatními věšáky. eye popping smiley Což o to, nám je to jedno, jsme jen dva a poradíme si, ale když přijede návštěva, koukají divně. Už je mají od podzima a jsou stále v permanenci. honí se se psem a zajedou dovnitř, aby na ně nemohl, on je šoupe po celé předsíni a kočky ho z otvorů zlobí grinning smiley o samé dělají mezi sebou grinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 10:48
     

    Drahuško jsenm ráda, že nejsem taková jen já - naše číči maj v obýváku již skoro 2 měsíce bednu od pračky stydlin smiley . Fakt dyzajnový doplněk grinning smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 10:52
     

    Moje v zivote o zadnou krabici, ani o tasku, pohledem nezavadily.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 10:58
     
    lejdy002.jpg
    Další fotografie:

    love smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 11:47
     



    Missi napsal(a):

    Drahuško jsenm ráda, že nejsem taková jen já - naše číči maj v obýváku již skoro 2 měsíce bednu od pračky stydlin smiley . Fakt dyzajnový doplněk grinning smiley .

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 11:58
     

    Jajo, to bude asi tím, že jsou víc jako venkovní. Podle toho, cos psala.

    Missi, teď už kytky tolik do vázy nedávám, jak jsou venku. Ale to byly vždycky komentáře. Jen sem nese...pět váz a pak kočičí krabice.To je dyzajn. grinning smiley Že má sám všude roztahaný kladívka, krámy, v čem se momentálně hrabe, to už nevadí. To je dobrý dyzajn. Dřevěný hroch v chodbě neslouží pro okrasu ale jako věšák na takovej jakoby klobouček nebo jak bych to řekla, aby mu nebyla zima na hlavu, když vyleze ven. Dohadovat se stále, to by byl nekonečný příběh. eye rolling smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 15:54
     
    p5170510.jpg

    Taky jsem ted´ teprve z kuchyně odnášela krabici,mám totiž taky krabičáky.Julinka je pecivál,ta teprve nedávno začala chodit ven,ale Sisinka ta dokáže ležet v zahradě na mokré trávě.Kocour se ted´ doma moc nezdržuje.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 18:37
     



    drahus napsal(a):



    Missi napsal(a):

    Drahuško jsenm ráda, že nejsem taková jen já - naše číči maj v obýváku již skoro 2 měsíce bednu od pračky stydlin smiley . Fakt dyzajnový doplněk grinning smiley .

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    ...... thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 19:21
     

    Vemín nejvíc miluje krabice od mlíka.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.