sobota 27. dubna, 11:09 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: kočka

Kočičky

Datum: 03.01.2007 18:56
 
Stejně jako u pejsků....Všechno sem,ať je to pěkně pohromadě. Včetně fotek co jsou v galerii. Tam je totiž omezený počet a za nějakou dobu už by tam nemusely být a to je škoda....Díky

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 05.05.2017 09:53
     

    Regino, jenže Denny byl "doma" rok a Hollie dokonce dva a půl roku, víš a stále jen mleté, vodňanské kuře. To je dlouhá doba. nemám ani jednoho od kotěte. Jsou to číči, které se nehodily do chovu

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičky

     
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Kočičky

    Datum: 05.05.2017 09:57
     
    dscn4575.jpg

    Něco na odlehčení winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Jinak naše kočky chytají rýmu jedna od druhé, včera jsem byla se čtvrtou kočkou na veterině a vetka se smála, prý kolik jich doma máte,kolikrát přijedete? Tak povídám - ještě dvakrát stydlin smiley

    Jo a zatím mě to zatím stálo už 3500,- sad smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 05.05.2017 10:04
     

    Už o penězích ani nemluvím, je to hrůza. Blechama to začalo a pokračuje dál... thumbs up

    Z důchodů se to špatně zvládá, to mi věř sad smiley

    Zjišťuju, že posledních pár let je má životní náplň jen ježdění po doktorech a lékárnách. To je celý můj společenský život jo a ještě se starat, aby měli všichni co žrát angry smiley Mám toho plné zuby angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 05.05.2017 10:32
     

    Drahus, je to na palici. Věřím. Na podzim už toho bylo na mě taky dost. Snad bude líp.

    Výživa bílých potvor je nákladná záležitost,Včetně bleší péče. eye rolling smiley Pořídila si je mladá, taky zkraje ještě rozmazlila. Takže jim posílá kapesné.Musím říct, že dobrovolně. U ní by byli chudáci. Nemyslím materiálně ale je stále pryč. O běhání venku by se jim ani nezdálo. Já plat za péči a cestování s nimi nedostávám. grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 05.05.2017 10:45
     

    byla jsem na pokraji zhroucení, Kevin se mě ztratil, nikde, prostě nikde nebyl, já proběhla i barák 7.patro a zpět, Čenda vypadal , že ho také hledá. Přišel děda z nákupu a najednou byl kocour na stole eye rolling smiley

    ... Drahuš, tak snad už bude jen lépe

    ....Tereza bere homeopata , 2 dny tekuté, třetí den kapsle, ......o penězích ani nemluvím

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 05.05.2017 11:52
     

    Kordulko a to člověk najednou běhá, jak mladice. eye rolling smiley Tuhle jsem macky naháněla v noci domů. Pršelo, bylo zima, ten jeden z přechodů. Dědek si dělal blázny, že snad mají kožich. Tak jsem mu říkala, že až budou smrkat a kašlat, tak on s nimi nikam jezdit nebude. Dotáhla jsem je domů, kožichy měli úplně promočené. Proč tohle dělají, to nechápu.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 05.05.2017 22:16
     
    dscf3067.jpg
    Další fotografie:

    Jsou to zvířata a chtějí být venku, já ty moje nedostala domů ani když mrzlo, většinou se jen nažerou, ochomýtnou, pomazlí a mizí dál za dobrodružstvím:-)

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 05.05.2017 22:33
     
    18339268_10206820084060239_1420846605_o.jpg

    Tak to já jsem ráda za svý pecivály. winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 05.05.2017 22:37
     
    dscf3067.jpg
    Další fotografie:

    JÁJO, jak dvojčata. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 05.05.2017 22:40
     

    Já si hned vzpomněla na Tvou fotku, jak si myslej, že jsou nenápadní, že?

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 05.05.2017 22:42
     

    Jajo, to bych ještě pochopila. Mackové jsou asi praštěný, nevím, vyprávěla jsem to doktorovi. Udeří podzim a stáhnou se domů, z bytu se vůbec nehnou, tak leda na WC, to chodí doma jen když je hodně nasněženo anebo zmrzlá země, ale hodně zmrzlá. Pak se udělalo teplo. To se vystěhovali. Pak zase byly přece ty mrazíky a deště a jakoby byli retardovaní a nedošlo jim, že je už zase zima. To jsem je naháněla. Říkala jsem si, že musí být z bytu zchoulostivělí, tak aby zas nebyly cesty k doktorovi. Teď, když je už snesielně, zase vyspávají doma. Přes den vyrazí na chvíli a jak se setmí, už se nehnou. Zas jakoby jim nedošlo, že už je relativně teplo. Momentálně si udělali pelech z banánové krabice. Tam se po dvou střídají a třetí vždycky někde solo vyspává. Nějak jsme nepřišli na důvod, proč to tak mají.Hlavně, že to neodstonali. Když leželi v noci ve tmě v záhoně a nechali si pršet do kožichů, to jsme nepochopila proč. Měli by se i kde schovat. Dílna, kumbálek s květináči, kumbálek s dřevem a uhlím. Ne, leželi na dešti.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočičky

    Datum: 05.05.2017 23:19
     

    Já když si vzpomenu na mamčinýho nalezence, co ho v mrazu přitáhla domů, jak se bál jen vystrčit nos na chodbu, aby nedejbože musel zůstat někde venku...

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 05.05.2017 23:24
     

    Mě chodí kočky domů zmáčený jak hadr a hned zase prchají ven, jediný Bonifác si do tepla občas dojde nahřát kožich, kočičky prchají v děsu, že by musely jít do kuchyně.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 00:49
     
    img_1471.jpg
    Další fotografie:

    Teď mám momentálně taky pecivály. Spíš krabicevály.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 06.05.2017 07:47
     

    [www.facebook.com] grinning smiley Kordul - třeba vycvičit spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (06.05.2017 07:48)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.