pondělí 29. dubna, 22:16 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Co kvete v září

Datum: 04.09.2011 21:46
 

JJ už je září smoking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 21
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v září

    Datum: 12.09.2023 19:56
     
    p1050215.jpg
    Další fotografie:

    flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co kvete v září

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v září

    Datum: 12.09.2023 19:59
     
    p1050203.jpg
    Další fotografie:

    Moje vysetý ostrožky jsou všechny modrý. Ale různé odstíny.

    A pár růžiček. Letos je to druhý kolo bída, mám i hodně skvrnitost.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v září

    Datum: 12.09.2023 20:07
     
    p1050200.jpg
    Další fotografie:

    Hokaido mi vyrostlo na kompostu samo. grinning smiley

    A komule vypadala na jaře, že scípne, nakonec dloooouho obrážela a teď teprv začíná nakvétat. grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co kvete v září

    Datum: 12.09.2023 21:12
     

    Betas, jak píše Manča - dokonalá zahrada.

    Mančo - ty fialové kytky asi nějaký turan - hlavně, že kvete winking smiley .

    Gabčo - ty jsi prostě bez konkurecne, krásné fotky, mraky kvetení.

    U nás momentálně sem tam nějaká růže a spousty zlatobýlu všude - musím začít likvidovat nebo nás ze zahrady vystěhuje - ale těch včel co je na něm, skoro mi je líto ostříhat. Komule už letos odketla - nějak brzo.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co kvete v září

    Datum: 12.09.2023 21:31
     


    Nooo, to kdybych vedela! Uz se me zrovna dneska na to nekdo ptal a nemela jsem zatim cas hledat... to nebude astricka... kvety jsou jako slamenky - susene. Listy jsou sedive chlupate.. treba nekdo bude vedet, jinak budu muset zacit patrat na netu... winking smiley kazdopadne je to celorocne krasna rostlina love smiley

     

    gabca napsal(a):



    Betas napsal(a):

    Taky jeste poradne kveteme grinning smiley flower smiley

    Betas, to bílé je co? nějaká astřička? Vidím blbě už i v brýlích. spinning smiley sticking its tongue out

    Máš to hezký. love smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v září

    Datum: 12.09.2023 22:13
     



    Betas napsal(a):


    Nooo, to kdybych vedela!

     

    gabca

    Betas, to bílé je co? nějaká astřička? Vidím blbě už i v brýlích. spinning smiley sticking its tongue out

    Máš to hezký. love smiley

    Taky mě zaujala. Našla jsem slaměnku (anaphalis triplinervis), mohla by to být. Nemám nakoukané naživo.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Co kvete v září

    Datum: 12.09.2023 22:28
     



    babkaela napsal(a):

     

    Mančo - ty fialové kytky asi nějaký turan - hlavně, že kvete winking smiley .

     

    To jsou ty podzimní astřičky. Mám stejnou barvu a opravdu se silně rozrůstají. Dala jsem pár sazeniček kolem chodníku a už je z toho hustý živý plot. Chtěla bych ještě výrazně rudé.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co kvete v září

    Datum: 13.09.2023 08:01
     

    Manco bingo! thumbs down
    Je to ona, chudak teda takove jmeno - plesnivka eye rolling smiley Je ale opravdu hodne dekorativni, priste vam ji kdyztak jeste vic nafotim. Loni jsem si rozpulila puvodni jeden trsik na dva a jsem prekvapena, jak je vysoka. Mam ji na celodenni slunci s chudou kamenitou pudou bez jakehokoliv hnojeni. Letos na podzim budu zas rozdelovat.

     

    [www.perenniculum.cz]



    Manca napsal(a):



    Betas napsal(a):


    Nooo, to kdybych vedela!

     

    gabca

    Betas, to bílé je co? nějaká astřička? Vidím blbě už i v brýlích. spinning smiley sticking its tongue out

    Máš to hezký. love smiley

    Taky mě zaujala. Našla jsem slaměnku (anaphalis triplinervis), mohla by to být. Nemám nakoukané naživo.

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Co kvete v září

    Datum: 13.09.2023 15:17
     
    Další fotografie:

    Ještě stále něco kvete.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v září

    Datum: 13.09.2023 20:19
     
    dsc07048.jpg
    Další fotografie:

    Berdo, paráda thumbs down

    Něco od nás, růže jsou opoupatované, pomohla by voda, i tak stále něco kvete. Něco na pokuk. smiling smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v září

    Datum: 13.09.2023 20:24
     
    dsc07076.jpg
    Další fotografie:

    pokračování smiling smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co kvete v září

    Datum: 13.09.2023 21:15
     

    Berdo, ty tvoje venkovní bramboříky mne vždycky dostanou do dávnověku ... kdysi na pionýrských táborech pod Templštýnem jich bývaly lány na pokrajích lesa ... díky flower smiley. Červený na poslední fotce je ibišek či co ... neznám stydlin smiley , líbí se mi moc .

    Aleno, ta tvoje zámecká zahrada eye popping smiley mls smiley ... nedosažitelno pro mne, nemám dost výdrže ani systematičnosti ... u nás je to pelmel, dosud nemám ostříhané odkvetlé šalvěje muškátové, příští rok bude mraky semenáčů (noooo ony už jsou všude teď). Máš krááásné gaury thumbs down . Nemám jich tolik, ale ráno jsem skoro nestihla nachystat vnučce svačinu do školy bo jsem musela pozorovat nějaké drobné hmyzáky jak se na ní pásli - teď jsem si vzpomněla jak se jmenují - pestřenky - takže pásly. Líbili by se mi ještě tyhle (gaury, ne hmyzáci) [www.zahradnictvi-flos.cz] ... ale jednu kytku objednávat nebudu.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (13.09.2023 21:16)
     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Co kvete v září

    Datum: 13.09.2023 21:41
     

    To červené je ibišek šarlatový.

    babkaela napsal(a):

    Berdo, ty tvoje venkovní bramboříky mne vždycky dostanou do dávnověku ... kdysi na pionýrských táborech pod Templštýnem jich bývaly lány na pokrajích lesa ... díky flower smiley. Červený na poslední fotce je ibišek či co ... neznám stydlin smiley , líbí se mi moc .

    Aleno, ta tvoje zámecká zahrada eye popping smiley mls smiley ... nedosažitelno pro mne, nemám dost výdrže ani systematičnosti ... u nás je to pelmel, dosud nemám ostříhané odkvetlé šalvěje muškátové, příští rok bude mraky semenáčů (noooo ony už jsou všude teď). Máš krááásné gaury thumbs down . Nemám jich tolik, ale ráno jsem skoro nestihla nachystat vnučce svačinu do školy bo jsem musela pozorovat nějaké drobné hmyzáky jak se na ní pásli - teď jsem si vzpomněla jak se jmenují - pestřenky - takže pásly. Líbili by se mi ještě tyhle (gaury, ne hmyzáci) [www.zahradnictvi-flos.cz] ... ale jednu kytku objednávat nebudu.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co kvete v září

    Datum: 13.09.2023 22:01
     

    Berdo, díky flower smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v září

    Datum: 13.09.2023 22:12
     

    Berdo, jak ten ibišek zimuje, neznám ho a ani asi neviděla, je parádní.

    Elo, ty gaury si tu v suchu lebedí a semení se mi samy. Zatím zimy dávají, nesmím zakřiknout. Ten co udáváš u Flose, ty jsou krásné, ale choulostivé a většinou nepřežijí zimu. Tu zahradu dělají fotky, je to normální zahrada kolem baráku, chyb vidím hodně, vzadu je žrací. Místo je, ale uvědomuju si přibýváníí věku a údržby, ona i příroda úřaduje a musí se trochu upravovat. Když jsem začínala, tak si táta tenkrát myslel, že budu mít brambory a řepu i u baráku. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.