sobota 15. května, 00:21 Svátek má Žofie
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Status:
Výsledné hodnocení: 5

Co kvete v květnu

Datum: 02.05.2011 06:09

p1100221.jpg
Další fotografie:

Diskuze "Co kvete v máji" - nejkrásnějším měsíci v roce - se někam ztratila, tak abychom se měli kde vyřádit, zakládám znovu. Tak šup sem s Vašimi výpěstky, ať se máme v zimě čím kochat flower smiley .

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 24
  • Autor: kaaj
    Status: expert

Re: Co kvete v květnu

Datum: 04.05.2020 09:28

dscn5402.jpg

z těch roků , co se pořád něco kupovalo jsou už sem tam po zahradě zbytky. - a že jich teda bylo spinning smiley sticking its tongue out

• Autor: Reklama

• Autor: Anavi

Datum: 04.05.2020 09:55

Hodlám zůstat u tradičních tulipánů, co mi dá mamka ze zahrady, kde kvetou 40 let bez přesazování.

Za šlechtěnce jsem utratila tisíce, radši nekoukat zpětně na faktury winking smiley , a nemám skoro nic... Letos jsem vyryla válející listy, které mě esteticky rušily, cibule sice vypadají zdravé a docela velké, ale nekvetlo snad nic z těch koupených. Darované jsou sice jen žluté a červené, ale jsou to spolehlivé druhy. Takže holt to bude méně barevné, ale na jaře tam něco bude. Letos to bylo takové smutné.
    Nejsem typ, co by to chtěl na konci školního roku vyndávat ze země, někde skladovat a pak zase v září znovu sázet... tolik volného času zase nemám. grinning smiley

gabca napsal(a):

Lusito, ty bílý tulipány se mi moc líbí. love smiley Až narazím na nějaké liliovité, tak si taky pořídím. I když to bude asi na chvíli. Klasika je klasika, ta vydrží asi nejdýl.

Datum: 04.05.2020 09:56

Kiko, tyhle červené a žluté tulipány jsou jistota! Ty snad rostou vždy a všude a jsou zdravé a životaschopné. thumbs down love smiley

Kika napsal(a):

Obdobi pampelisek a kvetoucich jabloni, to miluju!

Datum: 04.05.2020 09:58

Kájo, ty růžovobéžové jsou top... kvůli nim bych snad změnila rozhodnutí nebrat si už k sobě žádné šlechtěné rozmazlence winking smiley flower smiley .

kaaj napsal(a):

tulipány z Lidlu opravdu vydrží dlouho kvést .. mám taky ty fialové a ještě dokvétají světle růžovo béžové . ty jsem sadila předloni a letos krásně znova kvetou . thumbs down

• Autor: kordula

Datum: 04.05.2020 10:03

regina.mocova@gmail.com napsal(a):

To je nádhery a co toho člověk ještě nemá grinning smiley a mít by chtěl.

Pěkně nakvetlá je Kalinka zatím.

......Kalinku mám také thumbs down , ale zdaleka ještě nekvete

• Autor: kaaj

Datum: 04.05.2020 11:45

jsem letos zvědavá na bylinné pivońky.. te´d jsem v nich byla na inspekci . kdysi dávno jsem objednala už ani nevím od koho . přišly takové ubohé kořínky. no ale dala jsem do země všechno . až te´d po létech to vypadá , že budu mít 7 různých pivoní . ovšem prorůstají bršlicí - chce mně trefit . spinning smiley sticking its tongue out

• Autor: 1romca11
    Status:

Datum: 04.05.2020 20:07

img_20200504_174520.jpg
    Další fotografie:

Krásně se rozjeli azalky. Jen do té poslední se mi nevím jak rozrostl orliček

• Autor: gabca

Datum: 04.05.2020 20:35

dsc00284.jpg
    Další fotografie:

Romčo, hezky ti kvetou thumbs down

Mně se dnes rozkvetla od lonska nová pivoňka koprovitá. Moc se mi líbí, jak má drobné květy. Je taková roztomilá.

• Status: expert

Datum: 04.05.2020 20:36

Romco, jedou moc hezky. thumbs down Orlíčky jsou potvory. Mně jeden zapadl přímo do středu dřevité pivoňky. Snad bych spíš zničila pivoňku než vytáhla orlíček.

Kaaj, tak to bude překvapení a jsem zvědavá, jestli bude sedět s tím, cos objednala. V tomhle je s pivoňkami svízel.

Lusito, thumbs down. Ale mohly by chvíli vydržet. Některé tu mám už dlouho. Samozřejmě ne v tom množství jak byly koupeny.

• Autor: 1romca11
    Status:

Datum: 04.05.2020 20:42

img_20200504_173640.jpg
    Další fotografie:

Gabčo děkuju 😊. Ta tvoje pivoňka je krásná. Kdes ji kupovala? Další věc, která mi na zahradě chybí 😊

A ještě pár fotek ode mě

gabca napsal(a):

Romčo, hezky ti kvetou thumbs down

Mně se dnes rozkvetla od lonska nová pivoňka koprovitá. Moc se mi líbí, jak má drobné květy. Je taková roztomilá.

• Autor: kordula

Datum: 05.05.2020 09:50

krásně děvčata kvetete

• Status: expert

Datum: 05.05.2020 22:13

55.jpg
    Další fotografie:

Když není voda, tak je aspoň chladno, takže krása přece jen chvíli vydrží.

• Autor: gabca

Datum: 05.05.2020 23:02

dsc00279 (2).jpg
    Další fotografie:

Regi, ronďáky máš nádherný, daří se jim u tebe. love smiley

Romčo, tu pivoňku jsem dostala odkopek. Jeden kousek jsem dala kamarádce, bude mít jeden kvítek. Jinak jsem ji možná někdy předtím viděla tady u někoho. Ani nevím, jestli má stejné nároky jako ostatní pivoňky. Mám teda jen bylinné.

Poslední mezi tulipánama.

• Status:

Datum: 06.05.2020 10:17

dscn4765.jpg
    Další fotografie:

Teda Regi to je květů, máš je suprový eye popping smiley thumbs down

Lusito, kuklík nevím jak dlouho kvete - jsem nějak nepozorovala grinning smiley , ale má dost poupátek. Tož si myslím, že nějakou dobu parádu nadělá smiling smiley

Opět krásné kvetení všem thumbs down flower smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week? Dělená strava podle LK Stoleček pro dělenky

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 199

Zdravím všechny dělenky! Doufám, že nás tu všechny z Omlázka najdete a že toto fórum pro nás bude příznivější, co se týče podmínek, než bylo Omlázko,

Autor: delfinka - 11.05.2009 15:51
Rubrika: Dělená strava - Komentářů: 200

Stoleček je určený pro "pokec" - diskuse, která nesouvisí přímo s dělením stravy. Prosím vstupte!!!!   [url=http://www.celysvet.cz/smajlici-k

Autor: Inava - 13.05.2009 12:53
Rubrika: Dělená strava - Komentářů: 200
Adresář: http://www.koureni.biz/   

Metody odvykání kouření, proč nekouřit, jak si znovu nezapálit, závislost na nikotinu, test závislosti, abstinenční příznaky.

Autor: koureni - 15.10.2008 13:21
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.