pondělí 29. dubna, 11:23 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Monik
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 4.7
Klikni pro filtrování

28 denní očistný program podle Antonie Mačingové

Datum: 15.03.2011 21:17
 

1 .DEN Snidaně: Mrkev+jablko+ořechy+hrozinky+med

Oběd: Brokolices česnekem+strouhany nízkotučný sýr

Večeře: Salát s červené řepy + strouhaný sýr

 

2 .DEN Snídaně: Mrkev+ jablko+ořechy+hrozinky+med

Oběd: Fazolové luskys česnekem+strouhaný sýr

Večeře: Salát z červené řepy+vařené vajíčko

 

3. DEN Snídaně: Mrkev+jablko+ořechy+hrozinky+med

Oběd: Salát z červené řepy +strouhany sýr

Večeře: Mrkvový perkelt+strouhaný sýr

 

4. DEN Snídaně: Mrkev+jablko+ořechy+hrozinky +med

Oběd: Mrkvová perkelt+strouhaný sýr

Večeře: Prokladána cuketa

 

5. DEN Snídaně: Mrkrv+jablko+očechy+hrozinky+med

Obšd: Prokládaná cuketa

Večeře? Fazolové luskys česnekem+ strouhaný sýr

 

6. DEN Snídaně: Mrkev+jablko+očechy+hrozinky+med

Oběd: Fazolové lusky ze zázvorem

Večeře: Brokolice s česnekem+vařené vajíčko

 

7 .DEN Snídaně: Mrkev+jablko+ořechy+hrozinky+med

Oběd? Salát z červení řepy+vařené vajíčko

Večeře: Mrkvová perkelt+strouhaná sý

 

8 DEN Snidaně:BIO bílý jogurt+vlašské ořechy+med+ skořice

Oběd: Široké bezvaječné těstoviny s kedlubnou

Večeře: Boršč

 

9.DEN Snídaně: Kiwi+banán+ořechy+med mletá skořice

Oběd: Brokolice na česnekuse zázvorem+nizkotučná sýr

Večeře Rychlá hrachová polevka

 

10 .DEN Snidaně: Mrkev+jablko+ořechy+med+hrozinky

Oběd: Mrkvový perkelt+nízkotučný sýr

Večeře: Salát z červené řepy+vajíčko

 

11.DEN Snídaně: BIO bílýjogurt+vlašské ořechy+med+skořice

Oběd: Fazolové lusky+vajíčko

Večeře: Červená řepa s ořechy a sušenámi švestkami

 

12 DEN Snídaně: Kiwi +banan+ošechy+med+mletá skořice

Oběd: Bezvaječní těstoviny se špenátem

Večeře: Rychlá hrachová polévka

 

13 .DEN Snídaně:Mrkev +jablko+ořechy+med+hrozinky

Oběd: Mrkvový perkelt+sýr

Večeře: Boršč

14 .DEN Snídaně: Vyberte si snídani ,která Vám v tomto týdni nejvíc chutnala grinning smiley

Oběd: Kuře s celerem

Večeře: Brokolice na česneku, ze zazvorema strouhaný nízkotučný sýr

 

15 DEN Snídaně:Štava z červeného grepu-2dcl a 2 sojové nebo grahamové rohliky.,med ,ořechy

Oběd: Kuře s celerem

Večeře: červená řepa s ořechy a sučenámi švestkami

 

16 .DEN Snídaně? Mrkev+jablko+ořechy+hrozinky +med

Oběd: Zeleninová polevka,fazolové lusky,salát s červené řepy

Večeře :Mozzarella+rajče nebo okurky

 

17DEN Snídaně : Vařené jáhly+ořechy+sušené švestky+med

Oběd: Zeleninová polevka,prokladaná cuketa

Večeře: Zeleninová polevka

 

18.DEn SNídaně: Bíly nizkotučný jogurt+očechy+med

Oběd: Vačená červená řepa+tunak+cibule

Večeře: Salát z červené řepy+smažená krutí prsa obalenav mletych vlašskych ořechach

 

19 .DEN Snídaně: Pohankové vločky zalité sojovým mlékem strouhané jablko +očechy+med

Oběd: Celerové hranolky+filety s mořskétresky na masle

Večeře: Mrkvový perkelt+strouhaný sýr+brokolice s česnekem

 

20 .DEN Snídaně:Mrkev+jablko+ořechy+hrozinky+med

Oběd: Celerové hranolky+Dušená kuřecí stehna

Večeře: Brokolice sčesnekem+tunak v konzervě.

 

21. DEN Snídaně:Vařené jahly+ořechy+sušené švetky+med

Oběd: Celerové hranolky,dušené horní krutí stehna,červená řepa ,okurka

Večeře: Celerové hranolky,dušená horní krutí stehna.červená řepa,okurka

 

22.DEN Snídanětongue sticking out smileyohankové vločky zalité sojovým mlékem,strouhané jablko, ořechy +med

Oběd: Široké bezvaječné těstoviny s kedlubnem

Večeře: Kuře s celerem

 

23. DEN: Snídaně:Mrkev+jablko+ořechy+hrozinky+med

Oběd: Mrkvový perkelt+strouhany sýr+brokolice s česnekem

Večeřě: Salat z červené řepy+smažená krutí prsa obalena vmletych vlašských očechách

 

24.DEN Snidaně : Vařené jahly+ořechy+sušené švestky+med

Oběd: Salátz červené řepy+mořská treska ma masle

Večeře: Zeleninová polevka+prokladana cuketa

 

25. DEN Snídaně:Mrkev+jablko+ořechy+med+hroznky

Oběd: Bezvaječné těstoviny se špenátem

Večeře: Salát z červené řepy+tunák

 

27. DEN Snídaně:Štava s červeného grepu,.2dcl.2 grahamové nebo sojové rohliky+med, vlašské ořechy

Oběd: Boršč

Večeře:Celerové hranolky+filety z mořské tresky na masle

 

28 .DEN Snédaně:Važené jahly+očechy+sušené švestky+med

Oběd: Kuře s celerem

Večeře: Vařená strouhaná řepa+cibule+tunak


RECEPTY

 

Mrkvovy salát.:: Mrkev jablka ořechy v poměru 1:1:1

Brokolice s česnekem: Brokolici povařime ve vodě do krupava. Na olivovem oleji osmažime česnek apřridame brokolice. Podavame se syrem nebo s vajičkem.

Salat z červené řepy: Tři asi větší řepy,3ccl sklenici směsi mrkev/hrášek, 4 stredně velké kyselé okurky,olivovy olej , sul, pepř a podavame bud s vajičkem nebo sýrem

Fazolové lusky s česnekem Mužou byt kupované mražené. Nasypou se do varici vody osolené .Vaří se asi 10 min. Potom se scedi a postupuje se stejně jako u brokolice S vajíčkem nebo sýrem

Mrkvový perkelt Mrkev, cibule,mlety pepč,mlety rozmarým, drcený kmín. nebo mlety koriandr, sojovou omačku. Postup:Mrkev očištěnou ,na kolečka nkrajjenou,pridam cibuli kterou jsme osmahli na olivovém oleji Potom pridame mlety pepř,korení. a 2 lžíce sojove omačky pak podliji 2dcl vody a asi 15 minut se vaří

Prokladana cuketa 2 stredně velké cukety, olivová olej koření,tvrdý sýr ,česnek,sojovou omačku .Cukety nakrajíme na platky . Do olivoveho oleje přidame sul, mletý pepř,sušenou bazalku a lžíci sojové omačkyPřidame česnek nakrajená na tenké platky.Takhle ochuceny olej vylijeme na plech pokladame cukety a nechame zapect 200 asi 15 min

Kuře s celerem:Kousky kuřete marinujeme v oleji se lžičkou kurkumy nebo kari Maso před pouzitim pomeleme a přimeleme i čtvrku celeru přidáme žloutko,sul, pepř,mlety kmín, Vypracujeme smšs a smažíme v oleji v nemž jsme maso marinadovali

Těstoviny s kedlubnou: Uvaříme si bezvaječné těstoviny. Na oleji osmahneme cibuli pridame nastrouhanou kedluben ,osolime opepříme .podlijeme troškou vody . potom přidáme těstoviny.

BORŠČ. kompotova miska- odměrka Zeleninu nakrajenou na kostičky : 1 misku mrkve 1 misku celeru 1 misku petržele,,1misku kedluben, 1misku zelené papriky a 3 misky nakrajené uvařené červené řepy Koření sul, pepř , nové kořené ,mleta paprika, 3 bobkové listy, Rajsky protlak Dva stroučky česneku, jedna cibule. Postup: Na oleji osmahneme všechnu kořenovou zeleninu, po chvili pridame koření a nakrajenou papriku přilijeme 0,5 l vody a vaříme do zmeknutí.Potom pridame řepu. Potom si zvlašt osmahneme cibuli, pridame česnek a protlakprevarit a slit do polivky

Hrachová polevka. Sšček mraženého hrášku 400g,pulku citronu,bazalkové pesto,sul, pepř, lříci masla.Do litru vrouci vody nasypeme hrašekpřidame bazalkové pestomlety pepř a vaříme 20 minutna zavšr pridame maslo.Po vychladnutí ponorným mixerem rozmixujemedo kremové konzistence

Červená řepa ze švestky a ořechy300G uvařené červené řepy,100g sušenych švestek,pred použitim je napočte do vody100g vlašských ořechu Dva stroučky česneku spetku soli , pepř 3 lžíce oleje

Bezvaječné těstoviny se špenátem:Je to stejné jako u testovin s kedlubnou

Zeleninová polivka: Na jemno nastrouhejte jednu mrkev, petržel,čtvrtku kedlubny a čtvrtku celeru . Na olivovém oleji osmažte cibulku a pak pridavejte zeleninu. Osolte opeprete, okminujte,zalijte vodou apovařte.Pridejte na kostečky nakrajenou cuketu a nechte prejit varem.

 

Postupně přidám ještě recepty.

Když je moc velky hlad tak se muže dopoledne sušené švestky a odpoledne bilý jogurt s medem a skořicí. Omlouvam se za chybičky je toho hodně na psaní. Kdyby jste něčemu nerozuměli. Kdykoliv to z kniřky opišu.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: aida
    Status: začátečník

    Re: 28 denní očistný program podle Antonie Mačingové

    Datum: 18.03.2016 08:44
     

    Ahoj Maji - jestli máš za celý den lítaní až nad hlavu, mrkni se na youtubku na jogu (je jí tam plno - jeslti můžu doporučit, tak hormonální je super, protáhneš se, když se zacvičíš, tak sestava vyjde na 25 min a není to náročné, navíc uděláš něco pro tělo i jako ženská winking smiley - [www.youtube.com]

    dívala jsem se, že pátá část je smazaná, tak asi budeš muset hledat - jo a ještě některé dámy tam cvičí v ponožkách, je lepší být bosky).

    A co se týká toho jídla - taky jsem na něm závislák, navíc strašně ráda peču (neříkám, že musím ochutnat z každé várky, ale někdy je těžké odolávat) a pak je taky problém, když si recepty hledám, jako třeba teď před Velikonocema (teď už se na ně dívám s mrkví v ruce, jinak to jsou děsný muka mls smiley ).

    Držím palce, ať to zvládneš - je jedno jestli znovu 28, nebo schůdky - thumbs down .

     

    Kordulko, ty jseš teď na 28čce kvůli detoxu, nebo to točíš se schůdkovou dokola? Já jsem schůdky kdysi začala, ale vím, že jsem nestíhala vařit, tak uvidím. Zatím mám co děla,t abych nachystala tohle - ale holky, o víkendu bude kuře s celerem mls smiley ...

     

    Krásný víkend - pa, pa.

     
  • Autor: Reklama

    Re: 28 denní očistný program podle Antonie Mačingové

     
     
  • Status: začátečník

    Re: 28 denní očistný program podle Antonie Mačingové

    Datum: 20.03.2016 09:22
     

    Ahoj holky,děkuji za video,vypadá dobře,ale ještě jsem se nedonutila.... smiling smiley Jinak dnes končím 28čku,když bych to shrnula,jela jsem podle rozpisu,ale večeřela jsem dost dlouho a pořád jsem se nemohla donajíst,takže byly každý večer ještě ořechy. A včera jsem byla na Velikonočnívh trzích a neodolala jsem čemu? No,zase ořechům,snědla jsem dvoje v karamelu a večer v posteli jsem to završila po rybě ještě celým cottáčem sad smiley Ale to už bylo po vážení,takže možná splín,či co? Nebo mám jen výmluvy.... eye rolling smiley No,takže po měsíci AM :Výchozí váha 60 nyní 60 kg grinning smiley Neměřila jsem se,ale změny nepocituji. Tak nevím,jestli to opravdu nebyli ty ořechy. Jsem na nich asi závislá a večerním jídle. Co mám dělat,jak se toho zbavit???? please smiley A teď nevím ,co dál.....Nejsem si jistá,zda vydržím 3 měsíce podle rozpisu,28čku bych zvládla,ale zase mě lákají nová jídla,tak nevím. Kordulka je pro nás všechny veliký vzor,že to jde a přitom se nemusí plýtvat jídlem,ale dojídat,co zbyde. A přitom hubnout. Ale jak člověk ujede z rytmu.....,mám obavy,abych pak neujížděla častěji....,tak teď nevím,co dál..... stydlin smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: 28 denní očistný program podle Antonie Mačingové

    Datum: 20.03.2016 09:55
     

    ...... vzor zrovna nejsem , k snídani jsem měla kafíčko s bábovkou , mám výčitky, ale jen maličké winking smiley coffe smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: 28 denní očistný program podle Antonie Mačingové

    Datum: 20.03.2016 11:18
     

    Ahoj Kordul,udělala jsi si vlastní systém,ale funguje to na tebe,,jak jsem pochopila thumbs down . Já neměla pšeničnou mouku 5 měsíců a jde to. Jen te´d nějak nevím,jestli si mám udělat svůj zdravý jídelníček podle krevních skupin,nebo jet podle rozpisu jídel ve schůdkách. Ale asi mi něco chybí,proto ty ořechy a taky můj nízký tlak se občas ještě snižuje,včera jsem měla 79/ 59,ale možná je to už jarní únavou a počasím. Takže mám občas motolici. grinning smiley

     
  • Autor: aida
    Status: začátečník

    Re: 28 denní očistný program podle Antonie Mačingové

    Datum: 21.03.2016 08:45
     

    ahoj holky po víkendu - tak přiznávám, že i když se snažím, víkendy neustojím... V sobotu tu bylo ještě jakeštakeš, ale včera jsem běhala kolem nemocnýho syna, tak ráno jsem byla vděčná za rohlík se sýrem (tentokrát snídaně od dcery) a odpoledne jsem neodolala "čískejku". Maso (nakonec jsem namlela krůtí) s celerem bylo super, dneska bude zas.

    Kordulko - jak to tu píšete : máš svůj systém, jak to střídáš?

    Maji - super 5 měsíců bez mouky, to mysím, že tělo musí být úplně pročištěné a jestli jsi teďka byla na zelenině, tak to jsi fakt šikovná. Ještě si říkám, jak píšeš, že ti něco chybí - ořechy jsou kromě jiného i mastné - minulý týden jsem viděla nějakou diskuzi a chválili tam lněný olej - tak třeba tohle by mohlo tělu chybět... ale co s tlakem, to ti asi neporadím. Já jsem byla dva dny bez kafe a už mám absťák, zkouším jestli dám i dnešek, ale mám takovou kovadlinu v hlavě, že nevím, jeslti to ustojím winking smiley .

     

    Jsem ráda, že tu jste - přijde mi to lepší (to moje snažení/nesnažení tongue sticking out smiley ).

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: 28 denní očistný program podle Antonie Mačingové

    Datum: 21.03.2016 09:04
     

    vzhledem ktomu , že mě mohla ranit mrtvice , když jsem vlezla va váhu, tak musím přitvrdit

     
  • Autor: aida
    Status: začátečník

    Re: 28 denní očistný program podle Antonie Mačingové

    Datum: 21.03.2016 11:05
     

    Ahoj Kordulko, to mi neříkej, že když jedeš podle AM, že máš nějaké váhové výkyvy - já na tebe spoléhám, jako na svůj vzor - že když se dokopu se tak nějak usměřňovat a když to nebudu přehánět, že snad přece jenom (hormony/nehormony) něco málo do léta dolů půjde....teď potřebuju dojet to naši 28čku a pak nevím... znovu, nebo jenom se snažit něco přibližně podobného? - ale moje silně vyvinutá slabá vůle, většinou potřebuje přísný a přesně daný režim i proto je mi 28čka sympatická sad smiley winking smiley ...

    Tak si držme palce flower smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: 28 denní očistný program podle Antonie Mačingové

    Datum: 21.03.2016 19:51
     

    Ahoj holky,tak jedu dál a uvidíme. Kordul,ono,když se trošku poleví,tak jde asi váha nahoru,vi´d? To je špatné,přeci nebudeme celý život na Mačingové eye popping smiley Já jsem sice nezhubla,ale mám obavy se pořádně najíst normálního jídla( o víkendu bude kačenka se zelím),že váha půjde rapidně nahoru. Nemám problém s přibýváním na váze,jednou jsem přestávala kouřit a měla jsem za týden 7 kg nahoře. Ani v tomto nejsem důsledná,takže to jsem nevynechala,ani kafčo,sice bez cukru a mléka,ale i tak. Jinak bych asi nefungovala. Taky mě napadlo,měla jsem opravdu dost česneku a ten snižuje tlak,tak jestli to neni tím. No uvidíme..Aido,ty se vlastně máš,rodinka Ti dělá snídaně,když ne jeden,tak druhý.... smiling smiley Ale popros je,aby Ti dali jogurt,nebo mrkvičku s jablíčkem thumbs down Nevím,jak máš staré děti,jestli to už chápou,že máš trošku jinou stravu. Ať tě trošku doma podporují a berou tvůj jídelníček jako běžnou věc. Kdyby jsi byla cukrovkář,nebo měla jinou důležitou zdravotní dietu,tak by to taky tak museli brát. A hlavně si nevyčítej,že jsi o víkendu " ujela" Ochutnala jsi a jela jsi dál s radostí jsi si dala celer s masíčkem. Nevzdala jsi to a to je důležité. flower smiley

    Víš,já měla nějaké zdravotní problémy a vyčetla jsem,že to může být i moukou,ikdyž se to vůbec nezdálo a ještě jsem 0 kr. skupina,která by pšenici moc neměla. Tak jsem to vyzkoušela,za měsíc jsem měla 4 kg dole. thumbs downAle stejně to nepomohlo. Ale pak byly Vánoce,pekla jsem bezlepkové a všichni okolo pekli,no,tak co jsem si upekla jsem snědla a skoro 6 kg nehoře sad smiley Ale co,hlavně ať jsme zdravé,to je nejdůležitější,přála bych si alespoň jeden den bez bolesti.No,ale už jsem u toho tak nějak zůstala a jde to. thumbs down Proto taky jsem možná nezhubla,ale cítí při AM.lehčeji smiling smiley Tak holky vzhůru do toho,půl je hotovo thumbs down Držím palečky. flower smiley

    PS: už mě pěkně štvou ty ryby,něco koupím a opravdu je půlka vody. sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: 28 denní očistný program podle Antonie Mačingové

    Datum: 21.03.2016 19:57
     



    maja.martina napsal(a):

    Ahoj holky,tak jedu dál a uvidíme. Kordul,ono,když se trošku poleví,tak jde asi váha nahoru,vi´d? To je špatné,přeci nebudeme celý život na Mačingové eye popping smiley Já jsem sice nezhubla,ale mám obavy se pořádně najíst normálního jídla( o víkendu bude kačenka se zelím),že váha půjde rapidně nahoru. Nemám problém s přibýváním na váze,jednou jsem přestávala kouřit a měla jsem za týden 7 kg nahoře. Ani v tomto nejsem důsledná,takže to jsem nevynechala,ani kafčo,sice bez cukru a mléka,ale i tak. Jinak bych asi nefungovala. Taky mě napadlo,měla jsem opravdu dost česneku a ten snižuje tlak,tak jestli to neni tím. No uvidíme..Aido,ty se vlastně máš,rodinka Ti dělá snídaně,když ne jeden,tak druhý.... smiling smiley Ale popros je,aby Ti dali jogurt,nebo mrkvičku s jablíčkem thumbs down Nevím,jak máš staré děti,jestli to už chápou,že máš trošku jinou stravu. Ať tě trošku doma podporují a berou tvůj jídelníček jako běžnou věc. Kdyby jsi byla cukrovkář,nebo měla jinou důležitou zdravotní dietu,tak by to taky tak museli brát. A hlavně si nevyčítej,že jsi o víkendu " ujela" Ochutnala jsi a jela jsi dál s radostí jsi si dala celer s masíčkem. Nevzdala jsi to a to je důležité. flower smiley

    Víš,já měla nějaké zdravotní problémy a vyčetla jsem,že to může být i moukou,ikdyž se to vůbec nezdálo a ještě jsem 0 kr. skupina,která by pšenici moc neměla. Tak jsem to vyzkoušela,za měsíc jsem měla 4 kg dole. thumbs downAle stejně to nepomohlo. Ale pak byly Vánoce,pekla jsem bezlepkové a všichni okolo pekli,no,tak co jsem si upekla jsem snědla a skoro 6 kg nehoře sad smiley Ale co,hlavně ať jsme zdravé,to je nejdůležitější,přála bych si alespoň jeden den bez bolesti.No,ale už jsem u toho tak nějak zůstala a jde to. thumbs down Proto taky jsem možná nezhubla,ale cítí při AM.lehčeji smiling smiley Tak holky vzhůru do toho,půl je hotovo thumbs down Držím palečky. flower smiley

    PS: už mě pěkně štvou ty ryby,něco koupím a opravdu je půlka vody. sad smiley

    ......kup si tuňáka ve vl. štávě thumbs down

     
  • Status: začátečník

    Re: 28 denní očistný program podle Antonie Mačingové

    Datum: 21.03.2016 20:13
     

    Jj,to máš pravdu,ten bude nekonec nejlepší,jím ho studený,ale vlastně ho na pánev taky mohu dát. A jak pokračuješ Kordul? Dáváš nám tu moc síly,děkuji flower smiley

     
  • Autor: aida
    Status: začátečník

    Re: 28 denní očistný program podle Antonie Mačingové

    Datum: 22.03.2016 07:59
     

    Ahoj - to jste se tu včera rozepsaly winking smiley, tak to vezmu popořádku :

    Maji - tu snídani mám jen někdy a jen o víkendech (tentokrát jsem to měla za noc se synem, kdy mu bylo špatně, takže jsme toho moc nenaspali). Samozřejmě, že když řeknu ať mi udělají něco jiného, tak bych to dostala, ale tentorkát byl dcera rychlejší, než jsem mohla cokoliv říct smiling smiley .

    K té mouce - až díky AM jsem zjistila, že mi taky nedělá moc dobře každý den rohlík nebo chleba (třeba i celozrnný), nemám (zatím) nějaké vážné problémy - spíš, jde o ten pocit pohody a lehkosti (řeknu to naplno, když jsem na AM mám stolici jako batole thumbs down).

     

    Kordulko - tak já jsem šla včera taky na váhu a kupodivu je něco dole (ale neraduju se - podle cm je všechno při starém, takže to jsem se jenom "odvodnila". Včera jsem si říkala, že na večeři dám jenom řepu a už to zvládnu... No tak v půl osmé jsem šla znovu do jogurtu s ořechy... Tak třeba dneska bych mohla vydržet při předepsaných věcech - večer s mozarelou mls smiley .

    Holky držme se.

     
  • Autor: aida
    Status: začátečník

    Re: 28 denní očistný program podle Antonie Mačingové

    Datum: 23.03.2016 07:32
     

    Ahoj holky - jenom zdravím - jsem tu, dneska mám jáhly ale musela jsem vzít švestky z mrazáku (v obchodě jsem na ně úplně zapomněla).. Cuketu přes sýr nevidím, ale musela jsem si ji nějak "přikrášlit".... Přeji hezký den.

     
  • Autor: aida
    Status: začátečník

    Re: 28 denní očistný program podle Antonie Mačingové

    Datum: 24.03.2016 07:39
     

    Ahoj holky - asi toho máte hodně, já se zase nedostanu na net přes svátky. Tak zdravím aspoň při ránu. Včera jsem se snažila udržet přesný rozpis, ale večer jsem dala i jogurt s ořechy (před zumbou) a po cvičení ještě nějakou oříškovou směs i s rozinkama...Jsem na sebe naštvaná, ale to je tak všechno....

     

    Kordulko - ad váha - už je to tu přesně jak jsem říkala, váha se vrací na své původní číslo, ten úbytek byla opravdu jen voda.... ale snad to teď přes víkend aspoň uhlídám, aby to nešlo přes původní číslo.

     

    Holky držím palce - přece jenom svátky jsou na udržování horší. Tak ať se tu v úterý potkáme a moc nenadáváme (na sebe tongue sticking out smiley ).

     

    Hezké velikonoční svátky, pohodu, klídek a trošku toho pohybu na sluníčku flower smiley .

     
  • Autor: artistry77
    Status: nováček

    Re: 28 denní očistný program podle Antonie Mačingové

    Datum: 24.03.2016 13:57
     

    Ahoj všem, tongue sticking out smiley

     

    pročetla jsem spoustu příspěvků a taky se rozhodla, že Velikonoce ještě prožiju v poklidu a od dalšího týdne začínám.

    Nejhorší bude u mě množství. Jsem po bariatrické operaci a tak mám omezený objem jídla. Takže přemýšlím,. jak pokryji jídlo během dne. smiling smiley

     

    Potřebuji pročistit tělo, jsem pořád nafouklá a chystám se i cvičit.

    Tak snad mě tu neukamenujete, když se k vám přidám. winking smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: 28 denní očistný program podle Antonie Mačingové

    Datum: 25.03.2016 09:02
     

    winking smiley Ahoj holky,jsem ráda,že se tu trošku rozrůstáme.... smiling smiley

    Copak je s tebou Kordul ? Už jsi tu dlouho nebyla,je všechno v pořádku? flower smiley

    Já taky nějak nestíhala,teď mi kyne mazanec,tak mám chvilku coffe smiley . No a to je právě ten kámen úrazu. sad smiley V týdnu jsem večer koukala na nějaké recepty a normálně to bylo tak silné ta chuť na sladké,že jsem večer vstala z postele a dala si pár skořicových sušenek. Aido promiň,ale když jsi psala o tom jogurtu a ořechách večer,tak jsem se musela smát,něco mi to připomíná,ale já je mám skoro každý den,nějak se toho nemohu zbavit. winking smiley Takže buď v klidu občas to určitě nevadí.

    Jinak jsem zjistila,že je to opravdu hodně o psychice. Na jedné straně je fajn,přesně předepsané jídlo,víme,že co připravit,nic se nemusí vymýšlet,ale teké nic jiného jíst. smiling smiley Já teď dodržuji snídaně přesně podle rozpisu,ale obědy a večeře podle chuti a co mám zrovna v lednici,takže nejsou žádné zbytky. spinning smiley sticking its tongue out A musím říci,že se mi docela ulevilo. Ale je to všechno v rámci AM. Jen začínám o sobě hodně pochybovat,jak zvládnu Velikonoce. sad smiley Hlavně se nestresovat,pokud si ochutnám mazanec,nebo jiné jídlo,svět se přece nezboří jen tělo ochutná jinou chuť,co dlouho nemělo. A co je taky zajímavé,tolik zeleniny jsem nikdy nejedla a najednou si tělo o ní samo říká,dokonce i o řepu,kterou jsem nesnášela. To znamená,nevzdát to i když člověk poleví a jet dál,ono si tělo časem zvykne.Ale stejně nevím,jestli to vydržím tak dlouho jako Kordul,ale dokud to jde,tak proč ne,že? flower smiley

    Holky krásné veselé Velikonoce,v neděli a pondělí má být nádherně,tak by to chtělo pochytat venku trošku sluníčka a pozitivní energie a snad to s jídlem v rámci možností zvládneme smiling smiley Pro mě to bude veliká zkouška......

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.