pátek 26. dubna, 12:19 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Arturka
Status:

Rady pro zahradníky

Datum: 25.08.2010 19:08
 

Pokud si nevíte s něčím rady na vaší zahradě, poraďte se. Určitě se najde někdo, kdo má víc zkušeností.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 19
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Rady pro zahradníky

    Datum: 25.05.2019 08:58
     

    Ahoj holky, nenasla jsem diskuzi na tema plevel nebo travnik, tak to davam sem :-)

     

    Prosim o radu:

     

    Mam nove vyrovnany pruh (cca 5x2m), ktery ma navazovat na stavajici travnik. Do sazeni nove travy se hned nehrnu (bude se ted jeste vedle stavet terasa, stejne by se hned znicil) a chci, at si to jeste cele sedne do roviny (dorovnavalo se pres 20cm) a hlavne predtim vyhubit veskery plevel... Ale jak? Hlavne ekologicky, hned pod tim je studna. Pocitam s vysazovanim travy az na jare, uz jsem zjistila, ze u nas na horach to na podzim nejde. Teren je dorovnany z puvodni hliny, nebo treba i obracenych drnu, urcite plnych korinku pyru.. Pred casem jsem delala kousek plochy vedle, taky jsem se snazila pomalu, dokonce jsem myslim strikala a stejne tam pyr je angry smiley

     

    Mam tam treba polozit lino a koberec? Nebo mam ted pres rok mulcovat travou v tlustych vrstvach na karton a pak treba pred zimou dat to lino, na jare sundat a vysit travu? Nebo co byste prosim doporucily vy? Predem moc diky!

     
  • Autor: Reklama

    Re: Rady pro zahradníky

     
     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: Rady pro zahradníky

    Datum: 25.05.2019 15:05
     

    Betas,dělám to tak běžně a jsem spokojená s výsledky-2-3 vrstvy černé netkané mulčovací fólie,sundávám až na začátku zimy,na jaře výsev.Myslím,že kartóny a tráva udělají stejnou službu,ale zbytky se pak budou muset uklidit.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.