pátek 26. dubna, 12:57 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.05.2011 21:04
 
b 022pivon.jpg
Další fotografie:

Ještě nám tu chybí téma našich nákupů, zatím to cpeme, kam se dá winking smiley .

A hned začnu, dnes jsem navštívila zahradnictví "Chládek" a pochopitelně odtamtud se bez kytky odejít nedá winking smiley , tak jsem si udělala radost a zakoupila žlutou dřevitou pivoňku (doufám, že bude opravdu konečně žlutá) a japonskou kalinu Pink Beauty.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 22
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 27.02.2024 11:32
     

    Berdo thumbs down thumbs down . Naštěstí nikam nejezdím, syn dnes byl v Lídlu, ale koupil jen ledničkový nákup. Ví, že matka nějak nezvládá ani co by měla. Lemra líná.

    AŤ se daří a dobře rostou please smiley flower smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

     
     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.02.2024 16:20
     

    Ahoj devčata. Obracím se na vás / jak jinak/ s prosbou. Máte nějaké zkušenosti s Zahradnictví Flos nebo Kruh ??? Hodlám obměniot svole truhlíky a místo muškátů a vějířovky hodlám na jižní truhlík nasadit lilek jsamínokvětý a obě tyto zahradnictví ho mají, u Flosů navíc ještě maji Kavyl péřovitý po kterém taky toužím.

    Ale ty recenze jsou děsné - tak se ptám zkušených zahradnic jestli jste od nich něco objednávaly a jaká byla dodávka.

    Díky . Lada

     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.02.2024 16:30
     

    Ahoj,

    od Flose jsem objednávala dvakrát,loni a předloni,všechno bylo na jedničku a všechno to roste.Já múžu Flose doporučit.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.02.2024 17:33
     

    Ahoj, osobně ne, ale bratr bral z Kruhu a moc spokojenost nebyla, vše slabší. Flos dobírkou nevím, byla jsem kdysi osobně , trvalky se mi líbily, letničky ne. Naštěstí máme u nás zahr. Světí od dubna a tam mají veký výběr, ale ty nezasílají.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.02.2024 18:25
     
    messenger_creation_e8e0faef-90e6-4eb5-a7b8-ea2ae1433bec.jpeg

    Dostala jsem dárek ,trvalka a kvete 2x ,nevíte co to je

     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.02.2024 18:39
     

    Kordulko, mně to přide jako denivka.

    Zamino, o Kruhu jsem toho neslyšela moc dobrého.Solanum jasminoides jsem kdysi objednávala u Lebiše. Neměl úplně špatné rostliny. [www.lebis.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (28.02.2024 18:44)
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.02.2024 18:50
     

    Kordul, taky bych tipla denivku, tj. ta nižší co ještě prokvítá. U tebe se ji bude líbit, mají rády vodu.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.02.2024 19:14
     

    Moc děkuji. Zkusím od Flosů. Jsem ráda že mají jen lilek i tu trávu( tu všude nemaji), že to bude najednou.

    Ono je sice brzo-ale píšou všude že je potřeba lilek zasadit v březnu aky se rozrostl. Tak zkusím.

    PS: jejda ty chyby v min.přispěvku-já se z toho mobilu zbláznim- vždycky něco píšu a ono si to stejně přepíše.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.02.2024 19:58
     

    Lado, chyby neřeš - dávno tomu co jsme tohle řešívaly - já s mobilem raději volám tam kam mohu, SMS nasekám chyby mnohé. S Kruhem dobré zkušenosti nemám, ale dávno tomu, mohl se už polepšit. U Flosů jsem četla, že dobrá ... ale, kdo ví kdo recenze píše. Já jsem konzerva ... co neosahám, nevidím ... neumím nakupovat takhle ... jo, brala jsem růže a denivky z mZahrady, neviděla ... byly thumbs down

    Kordulko denivka na 99% ... 2x kvetoucí ? může být.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.02.2024 20:11
     



    alenak napsal(a):

    Kordul, taky bych tipla denivku, tj. ta nižší co ještě prokvítá. U tebe se ji bude líbit, mají rády vodu.

    Denivku mám od Jaji a. JaninkyH.

    Tahle je nějaká nizká a ještě k tomu jsem dostala ten bordový rozchodník. Vloni od Regi a něco jsem nasbírala na obecním. To bude rozchodníků kam se podíváš 🥰

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 29.02.2024 07:52
     
    img_20190610_075812.jpg

    Mám podobnou,ale není nízká.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 29.02.2024 09:37
     

    Od p. Lebiše jsem objednávala několikrát a vždy spokojenost.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 29.02.2024 20:17
     

    Já dnes udělala objednávku u Krulichových, naštěstí měli dost položek vyprodaných, jinak bych toho potřebovala víc. Aspoň to bude nějaké rozumné množství. A přesadila jsem chudáka Roalda, takže další jedno místečko na něco.

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 01.03.2024 12:51
     
    20240301_114830.jpg
    Další fotografie:

    Trošku jsem utratila po různu flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil maguska (01.03.2024 13:11)
     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 05.03.2024 13:56
     

    Tak jsem si udělala radost a něco přikoupila na skalku.

    Bílá hosta už měla puk a celkem pojede. Modrá neměla nic- tak jsem si ji zasadila do květináčku do skleníku a čekám co bude.

    Včera jsem se rozhodla že to samé udělám i s těmi sasankami- ale myslím že z toho nebude nic. V pytlíku byly absoluně vyschlé cibulky- no internetový obchod za to nemohl- bylo to zabalené v pytlíčku a přeposlané. No ale zkusíla jsem to udělat jako s tou hostou - dala jsem do misky a zalila a uvidím zda se něco probudí.

    Já se prostě nepoučím nono smiley nono smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.