sobota 27. dubna, 05:44 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Jarní práce - začínáme

Datum: 13.02.2007 14:45
 
Nechci nic zakřiknout, ale: sundala jsem chvojí ze záhonů, vyhrabala část trávníku, vyplela několik záhonů, vysbírala šutry z pole, kam přijde vysít nový trávník, vysela pár ,,otužilých´´ semen. winking smiley  jen rýt se ještě nedá, což mne mrzí.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 21
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 11.03.2024 14:51
     

    to bys musela být blíže winking smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jarní práce - začínáme

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 11.03.2024 20:39
     



    kaaj napsal(a):

    to bys musela být blíže winking smiley spinning smiley sticking its tongue out

    😀🥰

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 11.03.2024 22:08
     

    Koláčky bych si taky dala. thumbs down

    Tak jsem stihla ostříhat růže, už žádnou novou, jednu jsem odstranila. Ale jak jsem podrápaná a navíc mi i ruka opuchla, tetanovku mám. Obrovská modřina, nepamatuju si , že bych to někdy měla. Kordesky jsou strašně trnitý, mrchy. Radost z toho nemám.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 12.03.2024 21:44
     

    No, normálně jsem posekal zahradu. Když už to bylo posekaný, TAK jsem to přejezdil křížem vertikutátorem. Uhrabal a naplnil 8 pytlů. Pohnojil, protože mělo pršet a taky prší. Zavěsil jsem čmelíny, kdyby se chtěli čmeldové zabydlet. Stromy mám ostříhané i u mladých. Tam jsem postříkal stromy proti lišejníkům a u nás proti strupovitosti.

    Kdo chce, TAK si práci najde.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 13.03.2024 08:32
     

    Moje slova... tchýně NECHCE. winking smiley grinning smiley

    tak63napsal(a):

    Kdo chce, TAK si práci najde.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 13.03.2024 08:32
     

    Úplně z vás mám depresi, jak makáte... já ještě letos na zahradu nevylezla.. buď mám práci doma nebo leje. eye rolling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 13.03.2024 10:36
     

    TAKu se ptám , čím postříkat proti lišejníku?

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 13.03.2024 11:06
     

    No Tak nastavil laťku hodně vysoko grinning smiley

    Doufám, že mi dnes usne dítě venku v kočárku a já budu mít hodinu na práci. A budu v depresi, že nevím, co dřív. Ale to jsem už teď. Zase ale máme ještě měsíc na dělání záhonků a podobných prací.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 13.03.2024 14:08
     

    Tak tomuhle nemuzu vubec verit! grinning smiley

    Anavi napsal(a):

    Úplně z vás mám depresi, jak makáte... já ještě letos na zahradu nevylezla.. buď mám práci doma nebo leje. eye rolling smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 13.03.2024 15:13
     

    Betas, u Anavi tomu taky moc nevěřím. A TAK je snad králíček Duracel .... dělám opravdu momentálně jen to nejnutnější doma, uvařit, umýt nádobí po všech, nakrmit zvířata (samo i jim uvařit), trošičku poklidit, hrčí pračka téměř 12 hodin denně - a ta teda opravdu hrčí, při každém ždímání si myslím, že nastartoval vrtulník a oknem vyletí, proto jdu hlídat ... v mezičase občas usnu, kdekoliv stydlin smiley . Třeba u oběda.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.03.2024 08:38
     
    379642872_275700905281623_3750974520030459089_n.jpg
    Další fotografie:

    Zase se asi na zahradu nedostanu. Od kabelovky nám přijdou dělat optické vlákno, 10 - 12 hod, to už je + než to po nich uklidím, 2x budou vrtat do zdi + než se vyhrabu, to už je na zahradu pozdě. angry smiley Tak snad zítra. A myslím , že tanhle záhon budu muset asi o 50 cm rozšířit, na to co jsem tam nacpala a ještě plánuji , je úzký eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (14.03.2024 08:52)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.03.2024 09:00
     
    dscn5129.jpg

    včera Marek tvrdil , že je venku fajn . tak jsem s ním vylezla ven . ovšem studený vítr a rychle jsem opět zalezla domů. on tam ještě chvíli zůstal aspoń ostříhal suché květy na horteziích . taky obešel zahradu s fotákem. .

    hezky kvete fialová čemeřice a bílé prskaná je obrovské kolo . možná dnes dojde vnučka Vendy a něco vyhrabe.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.03.2024 09:16
     

    Musím už rozesadit papriky a okurky, už se ohýbají. A vyseju venku hrách a cibuli. Doufám , že není brzo. O víkendu musím vysít i rajský. Je akorát čas

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.03.2024 10:06
     

    Kdybych měla čas, cibuli bych sadila. Ta je odolná a sází se i ozimá. Taky ředkvičky nebo mrkev, ono to vyleze, až přijde jejich čas. No, nemám kdy. Nasela jsem papriku do dvou květináčů někdy před dvěma dny, spíš na okrasu, než že by byla sklizeň.

    Ale včera jsem konečně udělala další pruh malin. Asi dva metry. A vyrýpala jsem na zahradě, co lezlo v trávě. Na podzim se kolem nich sekalo v uctivé vzdálenosti, abych měla sazenice. ještě tu mám pár ostružin, to udělám stejně. Až to všechno začne plodit, tak... grinning smiley Sestřenice dělá z takového ovoce dobrou ,,limonádu" s kombuchou.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.03.2024 10:20
     

    Tak tomu věř! Jsem z toho úplně na prášky, ale fakt prostě nestíhááám.. dokonce nemám ani vyseté papriky, ani rajčata, takže prostě restů moc... nono smiley

    Betas napsal(a):

    Tak tomuhle nemuzu vubec verit! grinning smiley

    Anavi napsal(a):

    Úplně z vás mám depresi, jak makáte... já ještě letos na zahradu nevylezla.. buď mám práci doma nebo leje. eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.