sobota 27. dubna, 18:23 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování

Vistárie

Datum: 29.04.2009 13:50
 
_mg_3957.jpg
Další fotografie:

Já vím, že jsem asi jediná nebo jedna z mála, kdo ji mají již do květu, ale stále doufám, že nás bude časem víc.

Ta na baráku je v plném květu. Bohužel je jí půlka, protože, jak jsem už někde psala, podařilo se jí vytrhat šrouby, na kterých byla přidělaná karisíť na zeď a tak jsme jí museli upicnout a zhotovit nový, víc odolný upínací systěm....

Vistárie na pergole je rozvitá tak napůl, ale protože budu že nebudu, neuvidím jí v plném květu



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 21
  • Autor: JaninkaH
    Status:

    Re: Vistárie

    Datum: 27.05.2013 15:12
     

    Mám smoking smiley , ale parády neudělá tolik, jako jednoduchá, abych jí nekřivdila, tak ještě počkám, až nakvete až do špičky. Ona kvete letos poprvé takhle víc, poslední 2 roky mi omrzla v květnu a květy shodila, zbyl jen sem tam nějaký.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vistárie

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 27.05.2013 16:00
     

    je taky krásná --ještě jsem plnokvětou neviděla . eye popping smiley thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Status:

    Re: Vistárie

    Datum: 27.05.2013 16:14
     

    Drahuško , ta je nááádherná thumbs down thumbs down thumbs down a plnokvětou od Janinky - taky neznám , moc hezká thumbs down love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 27.05.2013 16:38
     

    Holky, je to nádhera thumbs down . Ale jak tak koukám, musí mít pořádnou oporu, když vidím ty klacky.

    Taky by se mi líbila. Může mít odspoda vlhko?

     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: Vistárie

    Datum: 27.05.2013 17:01
     

    Vipadá to moc pěkně také jsem jí chtěla ale asi by nešla je u nás chladno uš ste mi to psali.Vím to.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 06.06.2013 15:55
     
    dpp_2639.jpg
    Další fotografie:

    To je taky vistárie. - Šílený binec

     
  • Status: nováček

    Re: Vistárie

    Datum: 09.06.2013 08:30
     

    No ale Drahuš, máš jí opravdu nádhernou.

    Já už 14 dní čekám, než mi je dodají do zahradnictví na Dobříši. Chtěla bych dvě, jednu nechám volně pnout po plotě a pergole a z té druhé bych asi zkusila ten stromek, nejsem sice nějaké zahradnické eso, ale hrát si s kytičkami mě baví, takže to zkusím a když bude nejhůř, přesadím jí jinam, kde volně poroste. . . grinning smiley

    A ten bordel z ní vážně dost je, ale je to taková daň za tu nádheru z květů. . . spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil matysek73 (09.06.2013 08:31)
     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Vistárie

    Datum: 23.06.2013 10:13
     

    Letos vysazená vistárie pěkně narůstá, jenže nevím, jestli ji dobře vedu. Táhnu ji po kmeni rovnou nahoru. Nebo jsem ji měla obtáčet už odspoda? Ten kmen je dost široký, tak si říkám, že bych ji táhla asi 2 metry do výšky rovno a pak se dostane do místa kde kmen rozvětvuje, tam ať si jde jak je libo. Může to tak být?

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 23.06.2013 10:26
     

    Tak aspoň někdy můžete pro změnu závidět vistárii vy mně, protože z těch tří květenskví, co měla, není žádný binec grinning smiley tongue sticking out smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 23.06.2013 12:20
     



    Arturka napsal(a):

    Letos vysazená vistárie pěkně narůstá, jenže nevím, jestli ji dobře vedu. Táhnu ji po kmeni rovnou nahoru. Nebo jsem ji měla obtáčet už odspoda? Ten kmen je dost široký, tak si říkám, že bych ji táhla asi 2 metry do výšky rovno a pak se dostane do místa kde kmen rozvětvuje, tam ať si jde jak je libo. Může to tak být?

    Myslím, že když ji budeš motat od země, tak dřív pokvete. Měla bys ji také stříhat, jinak budeš mít jenom zelenou džungli grinning smiley

    Píši ze zkušenosti, sousedova leze nekontrolovaně k nám, už asi 10 let, kvítek jsme ještě neviděli, ani u nás, ani u nich nono smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 30.04.2014 17:03
     
    img_0199.jpg
    Další fotografie:

    Na pergole začíná, na domě je o týden dopředu. Snad u nás nebude mrznout, aby ta nerozkvetlá neopadala, ještě, než to stačí rozbalit naplno

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 30.04.2014 19:44
     

    Drahu, krása thumbs down. No vidíš a to jsi myslela, že ti všechny pomrzly. winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 30.04.2014 20:36
     

    ...ta vistárie je úžasná flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 03.05.2014 11:10
     
    img_0297.jpg
    Další fotografie:

    Už je napůl love smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 03.05.2014 11:20
     
    dscn8875.jpg

    nádhera !!! thumbs down thumbs down thumbs down já mám jen malou - nemá ani tak dlouhé květy .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.