sobota 27. dubna, 18:00 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vztahy
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vztahy
Diskutujte! Vše o vztazích
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Snachy a tchyně

Datum: 10.06.2008 11:42
 

Na vedlejším fóru mě zaujalo toto téma, zajímají mě i vaše názory na tento vztah smiling smiley.

Ráda bych byla jednou dobrá tchyně (to nejspíš každá smiling smiley ), zjišťuji ale po přečtení diskuze na L., že i já jsem citlivá na své soukromí a představa, jak se mi tu někdy v budoucnu zabydlí nějaká slečna a bude, nedejbože, ještě požadovat nějaký servis, se mi příčí už teď winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 9
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 14:26
     
    Vidíš jak to sedí grinning smiley grinning smiley Nakonec by si řekla, že zvláštní jsi ty a bylo by po návštěvách grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Snachy a tchyně

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 15:57
     
    Holky, já to mám teda jasný: mě jak někdo řekne (na cokoliv, týká se i oblečení), že je to "zvláštní", tak mám za tím automaticky rovnítko, že se jen bojej říct, že je to hnusný smiling smiley. U mě by teda s tímhle snacha neobstála, bych jí řekla: Řekni rovnou, že ti to nejde pod čumák! grinning smiley winking smiley
     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 16:08
     
    Tak vidíš, a hned by bylo jasno grinning smiley Byste si to vyříkaly a bylo by zase dobře. Leda že by začala blekotat že to tak nemyslela a bylo by to ještě jasnější grinning smiley
     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 18:10
     
    Mihulko, pokud bys bydlela někde poblíž, klidně si přebytky od tchýně zamlouvám, mám doma tři tasemnicegrinning smiley
     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 18:22
     
    Leni, super nápad - normálně tady uděláme burzu grinning smiley Něčí tchýně hodně vaří tak snacha nabízí, někdo zase nabízí děti, které budou konzumovat... grinning smiley
     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 28.06.2008 00:37
     


    lenka01 napsal(a):
    Mihulko, pokud bys bydlela někde poblíž, klidně si přebytky od tchýně zamlouvám, mám doma tři tasemnicegrinning smiley

    od mé chýně by ani tvým tasemničkám nechutnalo chybí mi blicsmajlikconfused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 28.06.2008 13:35
     

    linet: až tak confused smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 28.06.2008 13:39
     


    Anavi napsal(a):

    linet: až tak confused smiley

    Anavi, ani tak neeesmoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 07.07.2008 15:11
     

    linet, tak kdyby bylo nejhůř grinning smiley...

    [www.elektricke-ohradniky.cz]

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 07.07.2008 16:03
     

    Ty ohradníky jsou super thumbs down Škoda že zatím nemám tchýni... grinning smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 07.07.2008 16:19
     
    slepice.gif

    Aavi, díky už pro to běžím

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 07.07.2008 18:41
     

    to jsme potvory... grinning smiley Aby se nám to jednou nevymstilo smiling smiley. Nás budou snachy krmit skrz plot smiling smiley.

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 07.07.2008 19:13
     
    ditka2.jpg
    Anavi napsal(a):

    to jsme potvory... grinning smiley Aby se nám to jednou nevymstilo smiling smiley. Nás budou snachy krmit skrz plot smiling smiley.


    Já budu mít jen zteťáčky, heč

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 07.07.2008 20:26
     

    Když tak o tomto témtaku přemýšlím tak mám občas rozporuplné pocity. Žijeme s tchýňkou společně pod jednou střechou okolo 23 let. Musím říci, že vše je asi založené na vzájemné toleranci. Žádné větší konflikty nebyly a pokud žil ještě i tchán tak vše bylo v pohodě ale když před dvanácti lety odešel, začala se více soustředit na naše děti a občas mi to dalo hodně sebezapření .... Podotýkám, že i manžel když chtěl jít na pivko s kamarády tak z domu mizel tajně aby o tom nevěděla ( v pětačtyřiceti trochu legrační představa). Pokud mohla dělat na zahradě já tam ze zásady nechodila, protože jsem si nemohla udělat vůbec nic podle svého. A tak až teď můžu postupně říkat, že je to moje království. ....Snad právě po tomto dlouhodobém soužití si myslím, že je lepší žit odděleně. Nebo ať mne radši zahrabou grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 06.10.2008 13:34
     

    "milá" tchyně eye rolling smiley

    [www.novinky.cz]

     

    Potom ovšem moje děti nejsou taky moje vlastní, nikdo neřekl nikdy: To je celá máma! confused smiley winking smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vztahy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.