neděle 28. dubna, 02:33 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vztahy
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vztahy
Diskutujte! Vše o vztazích
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Snachy a tchyně

Datum: 10.06.2008 11:42
 

Na vedlejším fóru mě zaujalo toto téma, zajímají mě i vaše názory na tento vztah smiling smiley.

Ráda bych byla jednou dobrá tchyně (to nejspíš každá smiling smiley ), zjišťuji ale po přečtení diskuze na L., že i já jsem citlivá na své soukromí a představa, jak se mi tu někdy v budoucnu zabydlí nějaká slečna a bude, nedejbože, ještě požadovat nějaký servis, se mi příčí už teď winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 9
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 17:49
     
    Jájo, beru!!!
    Heleďte, skoro snachu mám a už si zvykla, že mám ráda bezúdržbový jedince, naopak preferuju ty, co udržujou mě. Takže si nestěžuju.
    Jen v okamžiku, kdy dcera zavrhla už třetího nápadníka, tak povídám svému choti, myslím, že se jí nezbavíme. Málem naboural, vyděšeně řka (řkouc?): " A já se těšil na klidné stáří v paneláku."
    Takže zeťáka budu asi milovat, případně asymilovat, jenže abych k tomu dostala u naší feministky příležitost, že?
     
  • Autor: Reklama

    Re: Snachy a tchyně

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 17:52
     

    Majčí , výborný! grinning smiley grinning smiley grinning smiley - Jo, a to bys měla. Mý partnery nikdy nikdo neviděl, a to si myslim, že tvoje mladá bude oproti mé mdlé umírněnosti radikál. grinning smiley

    Řka smiling smiley. Řkouc bys byla ty.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (10.06.2008 17:52)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 17:54
     
    Hanule, díky za lingvistický kroužek grinning smiley thumbs down
     
  • Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 19:51
     
    Holky řežu se smíchy. Já nevařím o nikoho nepečuju a miluju bezúdržbový jedincethumbs down , jako tchýně jsem asi k ničemu, sedávám u PC a plkám se stejně praštěnýma babama jako jsem sama. A potom najednou se vzchopím z popela hiii navařím a ty moje milovaný baby přivítám. Rodina nevěří vlastním očím. Jo jakožto babička to jsem jinálove smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 19:54
     

    No tak to jsem na tom úplně stejně jako Majka a Jája...také miluju bezúdržbové jedince.. grinning smiley

    Ty svoje tři doma jsem si od začátku k bezúdržbovosti cíleně vedla... grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 21:04
     
    Lado jaký tři? confused smiley eye popping smiley Jsem z toho jelen....
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 21:06
     
    Moc nechápu dnešní styl mladých (většinou ještě nesezdaných winking smiley ), kteří čas "spolu" tráví u rodičů. Mám takových případů kolem sebe x. Moje neteř přes koleno, které je osmnáct, se v pátek sbalí a odjíždí vegetovat k příteli až do neděle. Já byla nejradši, když jsme spolu byli někde sami, nedovedu si představit, že bych čas, který jsem na toho chlapa měla, trávila u jeho nebo u svých rodičů. Dost "vopruz" (když si vypůjčím výraz mládeže smiling smiley ), ne??? confused smiley
     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 21:11
     
    Lado, a je to poznat? Já jen, jestli je to vůbec možné někoho k té bezúdržbovosti přivést...? confused smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 21:24
     
    Nath, Lada zřejmě zahrnula i "pana Ladu" winking smiley grinning smiley
     
  • Status:

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 21:32
     

    Anavi nejspíš jo. Ale když je tu řeč o těch tchyních, snachách a zeťácích, tak mi to zamotalo hlavu. grinning smiley

    A k tématu. Má tchyně je skvělá. Ovšem do momentu, než se mi snaží vnutit domů nějaký jídlo. Mám pocit jako bych neuměla vařit. angry smiley Jsem držka, tak jí vždy ve srandě řeknu, že jim taky začnu nosit, co jsem uvařila. Naštěstí je v poho. Nikdy jsme mezi sebou neměli roztržku (a to jsme tam téměř rok bydleli společně). A i když už bydlíme ve "svém", tak se stejně vídáme denně, protože máme na zahradě psa. Spíš mám pocit, že jsem ji i pár věcí naučila. Dřív nebyla moc pokroková - a já ji vždy nenásilně na něco navedu. A teď si to nemůže vynachválit a říká, jak to mohla dělat takhle zastarale. Fakt si na tchyni stěžovat nemůžu. Beru ji jako druhou maminu a kamarádku. A jsem tomu ráda. Díky Bohu za to. Mít nějakou semetriku, která do všeho kecá.... s mou povahou by to asi moc neklapalo.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Nathanaella (10.06.2008 21:33)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 21:34
     

    Bezúdržbovost je skvělej výraz a hlavně skvělá filozofie grinning smiley grinning smiley thumbs down.

    Morgan, Hanule - vaše dialogy thumbs down winking smiley , se můžu potrhat.

    Jajenko, tebe bych brala hned, ty bys mi určitě neříkala, do jaké zabalovačky (kdysi) balit malýho a jestli náhodou nemá ten starší už malou čepici grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (10.06.2008 21:39)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 21:35
     
    A ještě bych brala Evanu smiling smiley winking smiley , ta by docenila moje bílý prádlo a naškrobený utěrky grinning smiley grinning smiley grinning smiley , viď???
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 21:37
     

    Nathanelo, ono je to asi o povaze. Moje mamka má tendence mi taky občas šoupnout něco uvařeného a já se bráním. A moje švagrová, která chodí domů tak po šestý večer a doma jí čekaj nenažranciwinking smiley , ta vždy děkuje až do nebe a toho "kastrůlkování" si váží a vůbec to nebere nijak špatně. Já myslím, že nejde stanovit pravidla jak to "má být", ale jde o to, aby obě strany ten zavedený způsob následně akceptovaly a nebylo to nic, co se jim výrazně příčí.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 21:42
     

    Když pak slýchám kamarádky, které si od tchyní berou ty kastrůlky a pak to doma vylejvaj se slovy, že se to nedá jíst, a vezmou si to jen, aby si neudělaly zle a ještě se pak následně musej tvářit vlastně velmi vděčně, je mi nějak líto obou stran sad smiley Myslím, že je lepší jednou (případně podruhé winking smiley ) důrazně odmítnout, pokud o to člověk nestojí, než to vyhazovat, to mi připadá docela drsnýthumbs up

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 21:43
     
    Dopytle, proc já mám tu smulu, ze ani moje máma ani tchýne neumejí zrovna moc dobre varit a tak místo, abych se tesila, jak se konecne celá rodinka nekde pomejeme, aniz bych musela kolem toho lítat, tak manzel s díky odmítá pozvání na jídlo od obou. A to upozornuji, ze nejsem zrovna skvelá kucharka, ale br. kasi z prásku apod. pochutiny, jako tchyne, bych mu tedy nepredhodila.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vztahy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.