neděle 28. dubna, 19:00 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vztahy
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vztahy
Diskutujte! Vše o vztazích
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Snachy a tchyně

Datum: 10.06.2008 11:42
 

Na vedlejším fóru mě zaujalo toto téma, zajímají mě i vaše názory na tento vztah smiling smiley.

Ráda bych byla jednou dobrá tchyně (to nejspíš každá smiling smiley ), zjišťuji ale po přečtení diskuze na L., že i já jsem citlivá na své soukromí a představa, jak se mi tu někdy v budoucnu zabydlí nějaká slečna a bude, nedejbože, ještě požadovat nějaký servis, se mi příčí už teď winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 9
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 07:32
     
    Nathanello, fakt jste takhle vzorný, jo? eye popping smiley thumbs down flower smiley Si musím vzít z Lady příklad a doufám, že kluci budou jednou s láskou chystat rodičům nedělní oběd grinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Snachy a tchyně

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 08:17
     


    LadaB napsal(a):

    No tak to jsem na tom úplně stejně jako Majka a Jája...také miluju bezúdržbové jedince.. grinning smiley

    Ty svoje tři doma jsem si od začátku k bezúdržbovosti cíleně vedla... grinning smiley

    Ladí, tímto jsi se stala mým životním vzoremgrinning smiley zatím se mi to daří u dcerky, ale zmáknu určo i ty klukysmiling smiley

    Ad vaření a tchyně. Nechci nikoho hanět, možná, by bylo i lepší, kdyby nám vařila ona, protože to bych měla postavu, kterou by mi i Twigy závidělagrinning smiley Tchyně ještě docela jakžtakž...napeče...ale nezmám sílu, která by mne znovu přinutila jíst něco, co navařila.Naposledy upekla kuře, které nejen děti, ale i náš kocour odmítl snístsmoking smiley

     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 08:43
     

    I já naprosto souhlasím s Ladou, i to je moje filosofie. Před pěti lety jsem vyfasovalagrinning smiley báječnýho manžela, který však byl od maminky naučený, že mu vše servírovala pod nos. Nic proti, je v důchodě a je to její jediná zábava. Když jsem mu oznámila, že pokud mám pracovní směnu na hotelu, kde je pracovní doba klidně od osmi do deseti včera a další den znovu, že tedy opravdu si musí uvařit sám, byl naprosto zděšený. Ale já neustoupila. Sice zpočátku to byly samé řízky nebo smažák, ale dnes už umí asi deset jídel a co neumí, v tom mu poradí děti, takže vaří společně.

    Tchýni se to sice moc nepozdávalo, zpočátku se mi snažila do všeho kecat, ale když zjistila, že se mnou nehne, vzdala to a dnes už máme spolu vcelku slušný vztah, i když jsme dost rozdílné. Ale respektujeme se.

    Jinak co se týče jídla, tchýně vaří a hlavně peče poctivě, jenže všichni v její rodině mají kolem 130 kg a s tím spojené zdravotní problémy. Když se manžel ještě v době kdy s nimi žil vzbouřil, začal sportovat a omezovat se v jídle, podařilo se mu shodit na 90 kg, chtěla ho hnát na vyšetření, že prý má určitě rakovinugrinning smiley

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 09:58
     
    Morgan, to se máš, moje skorotchyňa vaří skvěle, to je furt smažené řízky a brsalát jenže kdo má potom ty kila shazovat... thumbs up Jen to pečení jí moc nejde, nechápu čím to je, fakt od ní sním všechno (teda kromě rajské, tu prostě nemůžu) a pochutnám si, ale upéct se jí nějak nedaří. Buď je to přesušené nebo nějak mokré nebo jinak divné. Ještě že tak, to bych se pak už jenom valila... grinning smiley
     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 10:02
     
    Leni, super thumbs down thumbs down
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 13:50
     
    Lenko, komu čest, tomu čest thumbs down grinning smiley , jsi dobrá.winking smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 14:00
     
    Leni, báječné grinning smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 14:02
     
    Mihulko, těžko říct, zda se mám či ne, ale upřímně jsem bývala vyděšená, když mi volávala a říkala, že nějak moc navařila, jestli si to nechci odnést. Neměla jsem to srdce říct, že nemáme udělanou novou kanalizaci a i tak mi to nějak divně odtíkácoffe smiley grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 14:06
     

    Lidi, já vám to sem MUSÍM dát, protože u toho, co psala Cleopatra jsem se fakt bavila, no a následně komentáře Zvědavé a Majky to jistí winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    [forum.living.cz]

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 14:10
     
    Anaviiiiigrinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 14:14
     
    Morgan: kámoška si vzala něco podobnýho - sportovec tělem i duší. TAkže zatímco ona by zvládla nehnutě ležet týden na pláži, on vidí jako dokonalou dovolenou slézt (nebo zlézt?) několik skal, vyrazit na raftu a "dodělat se" několika desítkama kiláků na kole smiling smiley. Řešení přišlo velmi rychle: on jezdí na dovču s kámošema, ona s kamarádkama winking smiley . A pak na jednu společnou, která jemu připadá málo akční a jí zase moc, protože musej aspoň na nějakou pěší túru smiling smiley.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 14:16
     
    A zkusila mu někdy do batohu přidat 10 cihel?grinning smiley Ještě by mohla říct, že bude dělat to technické zázemí, nafasovat vysílačku a prostě dodat tomu ten punc důležitosti a starostlivosti o jeho pohodlí, bezpečnost a tak?.)
     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 14:17
     
    Morgan, já jsem dost tvrdá, když mi něco nejede - třeba buchta dusivka grinning smiley tak to nejím nebo řeknu že je to takové "zvláštní" - to ti je děsně dobré slovo, dá se použít na všechno a přitom nevíš co tím člověk myslí, jestli jako super nebo jako fujky grinning smiley Je fakt, že mi to třeba je taky líto jí říct, že to není dobré, i když vím, že by nebyla naštvaná, spíš by ji to mrzelo. Ale na druhé straně si vem, že zase když to budeš pořád jenom chválit, tak si bude myslet, že je to dobré a tím pádem to nedozná žádných změn thumbs up
     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 14:18
     
    Anavi, dobré hlody grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 11.06.2008 14:19
     
    Mihulko, uznej, že 2 hodiny říkat, že je vše zvláštní by bylo,eh..zvláštní?grinning smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vztahy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.