pátek 3. května, 13:07 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Přísavníky

Datum: 02.01.2007 16:12
 
050709 036.jpg
Další fotografie:
Takhle to vypadá od července do října (foceno v r, 2005, kolem se divoce bouralo a stavělo a přísavník bujel. Je fakt že je to letitý exemplář, ale když v červnu spadnul ze zdi dolů zbyl z něho u zdi necelý metr a po té siti to tak rychle dohnal
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (02.01.2007 18:13)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 2 z 8
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 03.01.2007 14:57
     
    Mono, přísavník mi naroste za sezonu až 2 m. Nestačím ho stříhat.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Přísavníky

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 03.01.2007 14:59
     
    Vladko..eye popping smiley  no tím líp. Budu ho raději pořád stříhat, než koukat na tu hnusnou zeď.grinning smiley
     
  • Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 03.01.2007 16:14
     
    Přesně tak chci aby můj baráček vypadal Lado to je nádhera grinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Přísavníky

    Datum: 03.01.2007 18:24
     
    V okolí je ji několik takto porostlých...budu chodit na foto výpravy. Určitě dodám i podzimní barevný winking smiley Jako malá jsem v takovém zarostlém bydlela. Na balkoně si nějak nezadařilo po třech letech vymrzlthumbs up
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 31.07.2007 10:24
     

    Lado, kde jsou úlovky? smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 31.07.2007 19:21
     
    _mg_4535.jpg
    Další fotografie:

    První je přísavník pětiprstý na naší zděné "boudě"

    Druhý je přísavník tříprstý na domě. To suché je po průtrži mračen, kdy šla voda vodorovně a chudák rostlina to neunesla

    Třetí není přísavník, ale břečťan, který je na severní straně boudy. A o co líp roste, o to hůř dopadly letos moje koše. Nejdou uzalívat. Je to bída thumbs up

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 31.07.2007 19:59
     
    olympus120.jpg
    Další fotografie:

    Ja som patprsty prisavnik povodne pustila len na pergolu....a on sa rozbehol na vsetky strany...Ale celkom je to o.k. lebo v lete dokonca priclonuje okna namiesto "markizy"...

    Len...len ho v priebehu sezony musim aspon 3-4 zastrihavat, lebo by sme totalne zarastli ...noooo...a potom je este bordel na jesen...ale zase zima je v pohode, lebo ked opada, tak sa zimne slnko dostava do domu...

    Fotky su trochu starsieho data, ale v podstate je to kazdy rok rovnake...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 01.08.2007 10:48
     
    p1060798x.jpg
    Další fotografie:

    Takhle bych si představovala, kdyby jednou porostli i ten náš betonový sloup...

     

    Zatím bohužel vypadá takto a ten břečťan s přísavníkem nejsou ani vidět smiling smiley.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 03.08.2007 13:32
     
    Už jsem si u plotu ,,vyroundupovala´´ místo, a teď tam zasadím pětiprsťáky. Na stodolu chci tříprsté, ale ten mám zatím jen jeden.
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 03.08.2007 15:21
     
    Mono, ty, jak mám na domě (tříprsté), tak jsou tři a z toho jeden asi 6 let a dva 3 roky. Dávala jsem je kvůli tomu, aby odebíraly vodu ze suteréních míst, protože t této strany odkopávat dům až na základy by byla sebevražda. Je to tam asi tři metry hluboko. Myslím, že rostliny pomáhají. Každopádně je vnitřek domu sušší. Fasádu máme novou, tu zakrývat nemusím. Odvádím rostlinami vlhkost od domu. I když v suchu zalévám, nevadí, všechno vysajou smiling smiley Z boku mám z téhož důvodu vistárii a je ještě lepší smiling smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 03.08.2007 15:38
     
    drahus...když mně se zdá, že se tomu mému jedinému moc nedaří...je tam tak, jak když jsem ho tam dala...akorát tedy, že vykvetl... grinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 03.08.2007 16:03
     
    Mě první sezónu taky živořily. Asi jdou nejdřív do kořenů, pak teprve do lisu. Počkej na příští rok. Já tam dala ty tři právě kvůli tomu, že mi připadal ten první děsně neduživej grinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 03.08.2007 16:23
     
    drahus...aha. Tak to je asi ta má nedočkavost. grinning smiley Počkám.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 04.08.2007 11:01
     
    Moni, já někde četla, že tyhle popínavky - břečťan, přísavníky - dva roky zakořeňují a pak se rozjedou nevídaným způsobem smiling smiley, tak taky zatím doufám, že to tak bude grinning smiley
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 04.08.2007 21:03
     
    Anavi, to máš pravdu. Dva roky mi tříprstý přísavník neudělal nic moc. A teď mi jedna rostlina pokryla půl docela velké boudy, a to už jsem ho mraky ostříhala.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.