pátek 3. května, 05:51 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Přísavníky

Datum: 02.01.2007 16:12
 
050709 036.jpg
Další fotografie:
Takhle to vypadá od července do října (foceno v r, 2005, kolem se divoce bouralo a stavělo a přísavník bujel. Je fakt že je to letitý exemplář, ale když v červnu spadnul ze zdi dolů zbyl z něho u zdi necelý metr a po té siti to tak rychle dohnal
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (02.01.2007 18:13)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 4 z 8
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 10.07.2008 13:47
     

    Otázko,netušíš, na jakém živém plotě se rozpíná ten přísavník? To fakt vypadá moc dobře! thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Přísavníky

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 20.08.2009 20:34
     

    Tak jsem z toho "jelen, srnec, daněk" grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Myslela jsem, že přísavník trojcípý se přichycuje na plochu jen těmi lepivými destičkami, ale on se mi začal chytat úponky i na pletivový plot! eye popping smiley

    [www.garten.cz]

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 20.08.2009 22:38
     
    dsc_0572.jpg

    Tohle jen předpokládám, že je přísavník. Je to focené z věže kostela sv. Štěpána ve Vídni. Strašně se mi líbilo, jak to dělá přirozené "šňůrové" závěsy přes oblouky podloubí. Já mám podobné (ikdyž zatím mnohem kratší) třásně ve vratech do garáže. Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 20.08.2009 22:41
     

    Paráda thumbs down

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 21.08.2009 11:35
     

    Anavi, ten se chytí na všechno

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 21.08.2009 11:41
     

    Přísavník má opravdu výkonné přísavky.grinning smiley Včera jsem ho odtrhávala z plastových rámů oken i z plastových parapetů. Jejich zbytky jsem musela oškrabovat žieltkou. Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 21.08.2009 18:09
     


    Vladka napsal(a):

    Anavi, ten se chytí na všechno

    no já za to budu ráda winking smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 24.08.2009 09:01
     

    Anavi, jestli potřebuješ něco rychle porůst, tak pěticípý (psí víno) je taky spolehlivý. Za 4 měsíce od vysazení udělal až 2 metrové výhony. Mám ho na pletivové hradbě. Sázela jsem je asi 1,5m od sebe. Jestli to takhle půjde dál, za rok bude hradba porostlá a spíš budu mít problémy ho "redukovat".

     
  • Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 24.08.2009 09:05
     

    Jéje teď jsem koukla na mé stařičké fotky :-), letos byl přísavník až na střeše a okna nebyla vůbec vidět, teď jsme ho maličko umírnili, vyfotím ho.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 24.08.2009 13:46
     

    Jaja, dej, ať se můžem pokochat.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 24.08.2009 13:48
     

    Právě jsem zasadila dva tříprsťáky od Drahušky a jeden pětiprsťák. Doufám, že se jim bude dařit. winking smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 24.08.2009 14:04
     

    Mono, ať ti rostou. Já jsem tě se zasazením předběhla asi o 3 týdny grinning smiley . Jeden mám jdarovaný (utržený) a jeden koupený roubovaný. Oba se maj krásně k světu a pouštíflower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 24.08.2009 14:09
     
    p6260710.jpg

    Našla jsem jen tuhle hodně špatnou fotku z června

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 24.08.2009 14:13
     
    Spike - prisavky prisavnikov pavinocov naozaj sa nedaju jednoducho odstranit eye rolling smiley
    - napr. na dreve sa to da len ked su este zelene, ale ked zaschnu - dokazem to tiez len zrezat niecim ostrym...
    - ale pre zmenu napr. som prisla na to, ze ked sa mi obcas nejaka prisavka uchyti na stenu - mame hladke omiety ( bezne sa mi steny nechyta, ale len vymimocne ) - tak tu je lepsie pockat ked prisavka zaschne a vtedy sa da krasne bez problemov zoskrabnut a neostatne ziadna stopa - cerstve zoskrabanie naopak necha vzdy mazanec..
     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Přísavníky

    Datum: 24.08.2009 14:15
     

    Jaja, paráda - toho než se dočkám, to ještě uteče vodydrinking smiley coffe smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.