pondělí 29. dubna, 07:39 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Status: expert

Růže Kordes

Datum: 05.03.2012 08:45
 
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 17
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Kordes

    Datum: 11.02.2013 14:51
     
    dsc01586.jpg
    Další fotografie:

    Jani super thumbs down thumbs down Lagunu mám od loňska z výprodeje - no ukázala jen pár květů, tak se těším, že letos snad povyroste. Zatím má tak metr a u oblouku stojí pěkně zelená a neshodila zatím ani lísteček eye rolling smiley Ta tvoje je úúúúúžasná...... mls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Růže Kordes

     
     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 11.02.2013 17:17
     
    007.jpg
    Další fotografie:

    tady mám pár krásných kordesek

    Eutin Schos , Cinderela , Dortmund , Solero ,Herkules jsou to velice zdravé rostliny

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Kordes

    Datum: 11.02.2013 17:30
     

    krása - už je máš teda i dost vzrostlé -- ten Dortmund thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Kordes

    Datum: 11.02.2013 20:05
     

    Lukáši, parádní růžindy thumbs down Schlossku, Cinderellu a Herkulesa mám - všechny od loňska, docela hezky na nováčky kvetly, tak čekám, že to letos pořádně rozbalí. grinning smiley Jinak ta svítivka Dortmund se mi moc líbí, no není místo eye rolling smiley, tak se budu kochat u tebe spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil quendery (11.02.2013 20:05)
     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 11.02.2013 20:15
     

    mám jich víc ale to by bylo na dlouho tak postupně Dortmun je opravdu kouzelná má už tak 3 m a puvodně to byla 10cm větvička kterou jsem napěstoval

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 11.02.2013 20:21
     

    Eutin Schlos měla v loni asi 150cm a odvchu dolu byla obalená květy těd jí budu mít 3 rok

     
  • Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 12.02.2013 14:58
     

    Takže není pravda, že okolo Hradce v malé zahrádce, rostou tam tři růže. Teď je jich okolo Hradce mnohem víc. spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 12.02.2013 15:31
     

    tak v mém případě určitě ne protože ve velké zahrádce je asi 120 kusů růží grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: JitkaU2
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 12.02.2013 17:19
     

    Lukáši, to jenádhera thumbs down ten Hercules si asi budu muset někde sehnat, krásná barva i tvar květu love smiley.

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 12.02.2013 17:24
     
    solero.jpg
    Další fotografie:

    tak dalších pár kordesek Solero , Garden of Roses , Summer Memories , Rotaphenn

     
  • Autor: JaninkaH
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 12.02.2013 17:26
     

    Lukáši thumbs down. Mě se zase o mnoho víc líbí Schlos Eutin, to je barvička smoking smiley. Přidej ještě nějaký, když jich máš tolik, nešetři nás please smiley .

     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Růže Kordes

    Datum: 12.02.2013 17:52
     

    Jojo, přidej. Lukasi, potěšils mě s Dortmundem, mám chcípáka, co skoro nevyrašil ze školky Příbor, ale na podzim jakž tak žil, tak to se moc těším. SchlosE se mi taky móc líbí, ale všechny jsou krásný

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 12.02.2013 18:32
     
    schnewitchen.jpg
    Další fotografie:

    ano sice jich mam mnoho ale fotek málo ještě pár jich mám Schnewitchen, pnoucí Jasmina , a muj poklad Kassel , Bajazzo

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 12.02.2013 18:36
     

    moc bych chtěl sehnat růži Fritz Nobis ale ještě jsem na ni nikde nenarazil sad smiley

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Kordes

    Datum: 12.02.2013 18:51
     

    Lukíši, krásný růže, thumbs down je to hned lepší, když venku padá sníh a my můžeme prohlížet tu tvoji krásu - tedy ta Kasell,ta je pohádková mls smiley

    Jj Fritz Nobis je taky nádherná. Víš co, zkus tady na těch stránkách se v diskusi zeptat paní Prozuzové, třeba ti poradí. [www.nejkrasnejsi-ruze.cz] . Budu držet palce flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.