pondělí 29. dubna, 04:44 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Status: expert

Růže Kordes

Datum: 05.03.2012 08:45
 
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 17
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Kordes

    Datum: 18.07.2012 22:48
     

    Jj Jani a navíc jsem zjistila, že jí ani ty deště nevadily. Super. Ony ty kordesky jsou opravdu růžindy " do nepohody". Zatím jsem zjistila, že jim ani vedro a ani déšť moc nevadí. A dokážou kvést pěkně dlouho beze změny květu i barvy. mls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Růže Kordes

     
     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Kordes

    Datum: 26.07.2012 21:32
     
    dsc02062.jpg

    Aprikola / Summer Beauty/ Kordes 2000

     
  • Autor: lanli
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 28.07.2012 13:34
     
    p7282540.jpg
    Další fotografie:

    prvni kvitek zatim malicke floribundy.. cafe ..

    a s odkvetajici kordesovkou.. petticoat a garden of roses love smiley (prijemna vune smiling smiley )

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Kordes

    Datum: 28.07.2012 22:36
     

    Ahoj Violko, ty srovnávačky se mi moc líbí, máš je krásné. A Café je moc hezká, asi jí nějak v budoucnu budu nutně potřebovat grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Kordes

    Datum: 30.07.2012 19:50
     
    dsc02212.jpg
    Další fotografie:

    Vykvetla mi "jarní" Parole - velkokvětá, krásná barva a nádherně voní. Prý je to nejvoňavější kordeska flower smiley Jsem zvědavá, co s ní udělá počasí. smoking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil quendery (30.07.2012 19:51)
     
  • Autor: lanli
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 28.09.2012 09:17
     
    p925nov3441.jpg
    Další fotografie:

    krasna verko, jak voni? chtela jsem take nejakou syte ruzovou..aby byla hodne citit po malinach:-) libi se mi i ta kordesova novinka gräfin diana [www.gartenrosen.de] a nebo goethe od tantau [www.rosen-tantau.com] mmm smiling smiley

     

    novalis

    novalis, cafe

    cafe, bengali, cervia, neon, novalis

    novalis, cervia, cafe

     

    flower smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Kordes

    Datum: 28.09.2012 12:47
     

    flower smiley krásná kompozice barev Violko ... thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 29.09.2012 08:04
     

    ....ježíš , holkýýýý mls smiley mls smiley mls smiley eye popping smiley nádhera

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Kordes

    Datum: 29.09.2012 11:07
     

    Violko, no to je zase pokoukáníčko. thumbs down thumbs down Ta Parole voní pěkně - kvetla tedy zatím jen jednou tři květy, teď má nasazená další poupata, tak snad rozkvete a uvidím, jestli bude třeba teď vůně silnější než v těch hicech. Já bych řekla, že voněla tak trochu do ovocna, ale maliny to asi nebyly - tu pravou silnou vůni mají holt jen ty naše historky. mls smiley Jé po malinách voní jedna čajovka, teď jsem to někde četla a dokonce snad jsem si jí i objednala , ale za boha si nevzpomenu - musela bych zahrabat v mých poznámkách, jstli to tam mám. No ten Němec mi někdy dává. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Růže Kordes

    Datum: 29.09.2012 12:32
     

    Po té kafe jsem toužila, ale už mám růží plnou zahradu, tak se budu jen kochat winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Růže Kordes

    Datum: 06.02.2013 13:36
     
    img_1587.jpg
    Další fotografie:

    kordesova Postillion už tu byla, ale když máme zimu a škaredě, dám ji pro radost a osvěžení

     
  • Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 09.02.2013 13:04
     

    Já mám z řízku vypěstovaného Alchymistu, ten je naprosto nezničitelný, soudím podle péče, kterou mu naši sousedi poskytují, tedy naprosto žádnou. Dočetla jsem se. že je to taky kordeska. Snad se jí bude dařit i u mě, já se k ní tak macešsky chovat nebudu. flower smiley

     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Růže Kordes

    Datum: 10.02.2013 12:26
     

    Alenko, alchymistu mám taky z řízku a vede si dobře, zeprve letos snad už bude dostatečně vyvinutý, aby pořádněji zakvetl spinning smiley sticking its tongue out .

    Postillion jde taky dobře řízkovat.

     
  • Autor: JaninkaH
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 10.02.2013 13:00
     
    img_1728.jpg
    Další fotografie:

    Alchymistu mám taky z řízku od loňska (asi předloňský řízek to bude), vyrostly mu dva dlouhé prýty, nekvetl, tak doufám, že ho uvidím v květu smiling smiley. Na Postilionka si ráda počkám. A posílám Lagunu.

     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Růže Kordes

    Datum: 11.02.2013 14:19
     

    thumbs down thumbs down thumbs down úžasné, jani, jak ty to děláš smiling smiley smiling smiley smiling smiley , letos by měla být perfektně připravena vyrazit po celé pergole, viď? Se těším na letní fotky

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.