středa 1. května, 22:34 Svátek má Svátek práce
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček

Přísavník pěticípý

Datum: 10.07.2008 12:32
 

Dobrý den mám dotaz. please smiley Velice se nám líbí přísavník trojcípý. Chtěli bychom jej vysadit tak, aby se pnul po staré plechové stavební buňce. Buňku je však nutné z venkovní strany opravit. Přemýšleli jsme o plastových obkladových panelech, ale nejsme si jisti, jestli se přísavník na tomto materiálu udrží. Nemáte s tím někdo zkušenost? Případně bychom byli vděčni za radu, jakým materiálem buňku opravit, aby se přísavník mohl bezpečně přisávat. Díky moc za radu. smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 10
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 22.06.2010 14:28
     

    já osobně bych na balkon volila jen pnoucí jednoletku....děvčata co mají rovněž balkony snad poradíwinking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Přísavník pěticípý

     
     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 22.06.2010 15:06
     

    Když já bych potřebovala něco trvalejšího, co nevymrzne a abych to hlavně jako začátečník zvládla. smiling smiley Co jsem si tak pročítala, tak mi přišel přísavník nejlepší.

     
  • Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 22.06.2010 16:17
     

    Těžko to uhnojíš a uzalejváš, kámoška si ozelenila takhle balkon a už uprostřed léta má podzim, přísavník schodí listí a končí. Navíc musíš v zimě něčím tu nádobu se zeminou a hlavně kořeny izolovat a pokud je to na slunci dtto i v létě. Ono to není tak jednoduché pokud ho chceš mít pěkný a aby netrpěl.

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 22.06.2010 19:14
     

    No nevím, nevím. Neumím si dost dobře představit přísavník v květináči, Mně jedna rostlinka obrostla celou boudu. To není kytka do květináče

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 22.06.2010 19:19
     

    já jsem ráda že jsem se toho z baráku zbavila, a z jara šel i břečtan. Ale každý má jiné zkušenostiwinking smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 22.06.2010 22:49
     

    Jaja99 + Vladka... jasný, co má nahoře musí od někud živit. Já si právě představila, je v zemi, obroste barák, bude v květníku obroste aspoň balkon. grinning smiley grinning smiley grinning smiley Koukala jsem, že je tu celé téma na pnoucí rostliny, tak si ho pročtu a možná něco vyčtu.

    iriska... to já bych byla ráda kdyby se mi tu všecko zelenalo, jen mi k tomu chybí ty správný pěstitelký vlohy :-D

     
  • Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 10.07.2010 12:39
     
    p7100013m.jpg

    Přísavník pěticípý krovitý

     

    Hledejte okno:-)

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 27.05.2012 20:32
     



    Vladka napsal(a):

    No nevím, nevím. Neumím si dost dobře představit přísavník v květináči, Mně jedna rostlinka obrostla celou boudu. To není kytka do květináče

    ...... měla jsem na balkoně v truhlíku břečťan, nádherná dekorace několik let - když nám udělali zateplení, musel pryč, obrečela jsem to eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 27.05.2012 20:35
     

    Jéje koukám moje stará fotka, letos mám okna volná a barák holej při jedné bouřce to loni celé žuchlo dolů. No už zase vystrkuje růžky za dva, tři roky bude zase frajer :-)

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 28.05.2012 07:17
     

    Psí víno chytil mrazík, ale během týdne se oklepalo a už jede........ Třetí rok od vysazení a už je porostlá skoro celá hradba.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 02.06.2012 20:54
     
    c_tr 046.jpg

    ... tenhle přísavník ja na chatě, je houby vidět , bude jiné foto eye rolling smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (02.06.2012 21:08)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 02.06.2012 21:07
     

    nádhera thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 02.06.2012 21:18
     



    Anavi napsal(a):

    nádhera thumbs down

    ...... dík, ale v létě je na tom včel, že se bojíš jít okolo confused smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 03.06.2012 07:22
     

    Kordulo, to je krása a na podzim, když je vybarvený to musí být love smiley . Tak takového porostu se já asi nedočkám. Na jaké svět.straně ho máš?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 03.06.2012 10:58
     

    555: taky mám ten pocit. Každý řekne, jak se to rozrůstá, u mě dva roky sedí při zemi, má tři listy a to je vše. Takovej malinko výsměch mému pěstitelskému úsilí smiling smiley. Jak tříprsťák, tak pětiprsťák, mám je u zdi sesazené kousek od sebe. A ještě břečťan, o tom vůbec nemluvím. To je něco mezi parodií na růst a chcípnutím grinning smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.