čtvrtek 2. května, 03:33 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček

Přísavník pěticípý

Datum: 10.07.2008 12:32
 

Dobrý den mám dotaz. please smiley Velice se nám líbí přísavník trojcípý. Chtěli bychom jej vysadit tak, aby se pnul po staré plechové stavební buňce. Buňku je však nutné z venkovní strany opravit. Přemýšleli jsme o plastových obkladových panelech, ale nejsme si jisti, jestli se přísavník na tomto materiálu udrží. Nemáte s tím někdo zkušenost? Případně bychom byli vděčni za radu, jakým materiálem buňku opravit, aby se přísavník mohl bezpečně přisávat. Díky moc za radu. smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 10
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 01.07.2009 20:35
     

    hihihi taky chci přicucávací grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Přísavník pěticípý

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 01.07.2009 20:38
     

    Kerie, krásný thumbs down

    To mi teda povězte - nám se normálně pne po zdi. Na boudě nemáme dřevěného nic, krom oknenních rámů

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 01.07.2009 22:28
     
    Drahus - to prichytavanie u vas - a nie u nas - je to tym, co som tu uviedla - u nas byva az prilis neskutocne hrouco a sucho - ked je naozaj teplo , tak sa nam to splha na slnku bezne na 35-40C - dnes o 18hod. na slnku 36C...takze aj dom mame totalne "prehriaty a omietky dtto ..." lebo nam nan prazi slnko vacsinu dna...preto sa mi neprichytavaju prisavky - ale pred 2 tyzdnami ked v jednom kuse lialo, tak som veru 2 vetvicky davala tiez zo steny dole!!!
    -------------
    Hm, k tomu nasmu vypeku - ja mam totiz aj teoriu, ze su urcite miesta, kde slnko ma vacsie grady ako bezne - mohla by som vymenovat par takych miest, kde som to doteraz "odskusala" grinning smiley- medzi ne patri prave aj nasa zahrade - tu ta opali slnko razdva- ovela rychlejsie ako inde - Hihi, moje susedy to "praktikuju" - na lehatkach , ale ja aj bez toho vyzeram opalena (v skutocnosti len ksicht, dekolt a ruky) ako keby som travila dovolenky pri mori...On totiz nas pozemok ma aj mierny sklon na juh...
     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 02.07.2009 07:44
     

    Keria - thumbs down thumbs down thumbs down . Těším se, až se rozroste a plot se zazelená a ještě víc se těším na tu červenou barvičku.

    Jen doufám, že přísavník ten drátěný plot nezlikvidujesad smiley . Včera jsem ho byla zase zkontrolovat - on roste před očima jako divý.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 02.07.2009 07:57
     


    drahus napsal(a):

    Kerie, krásný thumbs down

    To mi teda povězte - nám se normálně pne po zdi. Na boudě nemáme dřevěného nic, krom oknenních rámů


    Drahuš, on se líp chytne na omítku než na dřevo. Tedy nevím, jak by držel na těch současných úplně hladkých omítkách. Pro něj je asi ideální neomítnutá zeď nebo starý dobrý břízolit. Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 02.07.2009 16:17
     

    Co si myslíte o přísavníku na dřevěné ploše? Zničí ji?

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 02.07.2009 17:01
     
    Anavi - neviem celkom co si predstavujes pod pojmom znici winking smiley...Mne sa pridrziava na drevenej konstrukcii okolo pergoly - stlpy a mriezky...Po cca 15r. nijak tomu neuskodil - jedinym estetickym kazom su stopy prisaviek tam, kde som vcas neodstranila neziaduce vyhonky - tie sa fakt nedaju dat z dreva dole...Ale inak konstrukciu ani nedefromuje, ani neohyba...
    ----------------
    Hm, este raz sa vratim k prichyteniu na steny...My mame hladku omietku...a verte mi, ze aj na nu sa prisavky vetviciek prilepia - ale len za vlhkeho pocasia...Inak nema ani nahodou snahu sa na stenu prichytit, aj ked visi tesne okolo steny...Prisavky zo steny sa potom daju pekne odstanit- len sa musia nechat uschnut a nie pokusat sa ich zoskrabnut za cerstva - vtedy zostanu na steny mazance angry smiley.. Prave minule som si ich na bielej stene par zase vyrobila, ked som bola netrpezliva a pri jednom z novych prichytenych konarikov na stene som to chcela hned zlidkvidovat ..pri druhej vetvicke som sa uz spamatala a...vcera to krasne islo dole, niet po tom ani stopy...
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 02.07.2009 17:43
     
    21_20 036.jpg

    přísavník z naší zahrádkywinking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 02.07.2009 18:12
     
    Lotris...tak takto krasne ten moj nikdy nezakvitol eye popping smiley...
    Uff...ale nic v zlom, tuto kombinaciu by asi nezvolila - mam obavy ci ti prisavnik tu ruzu neudusi...Podla mna totiz az moc agresivna rastlinka..
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 02.07.2009 18:15
     

    Keria,já jsem tu kombinaci taky nezvolila,ale ta růže se prostě jinam pnout nechce.Každý rok skončí zapletená v té džungli a asi se jí to líbí.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 02.07.2009 18:26
     
    Haha...takze laska na zivot a na smrt...Noooo, ked sa tak rozhodla...tak samozrejme, srdcu nerozkazes... smoking smiley...ale hlavne, ze to vyzera pekne a zaujimavo...
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 03.07.2009 19:33
     

    Tady mám přísavník z úplně prvního srazu u nás...ale nic moc nedělá. Nevíte někdo, co je to za druh?

    Fotka je trochu mázlá... eye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 03.07.2009 22:00
     

    Ty musíš mít prostě něco extra, viď? grinning smiley ...ho neznám thumbs up

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 03.07.2009 22:28
     
    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley,,,Moni...pokial je fakt skromythumbs down, tak taky by som hned menila za ten moj pridivoky eye rolling smiley!...
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Přísavník pěticípý

    Datum: 04.07.2009 08:04
     

    Drahuško...mám ho, myslím, od AliceC...je tu čtvrtým rokem a že by měl snahu se pnout po zdi, to tedy nemá. Nicméně je pěkný.

    Keria...pokusím se ho namnožit. winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.