pondělí 6. května, 05:48 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Keria
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Práce na zahradě - březen-marec

Datum: 28.02.2009 16:41
 

Jaro je tu! winking smiley...zaciname! Hladala som v starsich diskusiach...a toto som tu nenasla, uff..len je to s predstihom jedneho dna.. grinning smiley

Takze dnes uz zacalo jaro - konkretne v mojej zahradegrinning smiley...Sice aby som to upresnila, tak v 2/3( vratane terasy), lebo zvysna 1/3 ma este stale suvislu snehovu pokryvku..ale to nebranilo, aby som sa nastartovala!!!JUPIIIII!!!

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (01.03.2009 12:56)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 2 z 6
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 01.03.2009 21:20
     

    Jáji vůbec ti to nezávidím, jsem ráda, že u nas už nic není.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

     
     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 01.03.2009 21:22
     

    Je toho tam spousta, chvíli to potrvá na silnici 10 cm schody maskovaný loužema, hrozný mokro, protože sníh je nacucanej a boříš se v podstatě do vody. Ale je to předzvěst jara flower smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 01.03.2009 22:01
     

    Jáji, ty to tam máš krásný!!!!!!!!!!!!!!!!!thumbs down Máš krásně všechno uklizený, přikrytý, sněhobílý. Kytičky odpočívaj pod peřinou. flower smiley Mě se to líbí. Máš tam zimu, jak se patří. Však ono ti to jaro taky přijde. grinning smiley

    Horší je to s cestováním, to musí být dost horor.

     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 01.03.2009 22:05
     

    Helí jukni se do galerie tam uvidíš víc....

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 02.03.2009 15:52
     
    Hm...vcera nic...ale dnes kus prace pred domom! ...A vynimocne mozem povedat, ze sa urobilo!!! ...a nemusela som si to odmakat sama!!!
    Orezavala sa tamariska, lebo sa uz moc rozrastala a zasahovala do chodnika a clonila velmi zahon. Rezal moj panR.grinning smiley..chudak bolo vidiet, ze aj pre neho to bola fuska, lebo strom je velmi husty a aj to drevo sa dost zle reze - robievala som to roky sama a patrilo to medzi moje nocne mory, ale na tie velke vetvy som si nikdy netrufla..Teraz uz len po odkvitnuti budem skracovat vyhonky...
    Este sme vyhrabali travnik, ostrihala som travy ( na zahone je stale par hromadok snehu).Pan R. mi zaroven odviezol odpad - boli toho 4 velke vrecia eye popping smiley...toto byval dalsi vecny problem, lebo som to nemala kde davat a mohla som to po trochu vyhadzovat len do popelnice..
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 02.03.2009 18:24
     

    Kéria,tak já sa ti priznám. Dnes som sa prinútila ostrihať psie víno.Ale keby si nepísala.že si to už urobila,tak neviem,neviem...

    A ostrihala som buddleiu.Síce neviem,či sa strihajú na jar,ale pretože mne pripadá ako nezmar,tak som to riskla.winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 02.03.2009 19:46
     

    Budlei se stříhají najaře a u nás až k zemi, vpodstatě vyroste každý rok znovu, protože mi každoročně zmrzne až k zemi.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 02.03.2009 21:51
     

    Koukám, že jsme dneska všichni pobíhali s pilkama a nůžkama.grinning smiley

    Já ořezala kroucenou vrbu, až na pahýly, uřízla půl jabloně, ostříhala 1/3 trav. Když se tak po zahrádce rozhlídnu, tak mám pocit, že to nikdy nemůžu dát dohromady.winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 02.03.2009 22:04
    Hodnocení fotografie "Práce na zahradě - březen-marec": 5
     

    Helí a jak to pak máme stihnout my?

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 02.03.2009 22:31
     

    Jají, nejlepší by byl ten snih celoročněgrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 08:58
     

    Helenko, nebyl nono smiley winking smiley Já už chci jarní zeleň! please smiley love smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 10:12
     

    Anavi, však já taky winking smiley .

    To jen Jáju utěšuju, že pod peřinou to má pěkně uklizený.flower smiley 

     

    jaja99 napsal(a):

    Helí a jak to pak máme stihnout my?

    Holt všechny návštěvy, winking smiley vyfasují pracovní úbor a nářadí.

    Více smajlíků ke stažení

    Více smajlíků ke stažení Více smajlíků ke stažení Více smajlíků ke stažení

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 10:32
     

    Tak jo. Obešla jsem zahradu a musím začít něco dělat. Zasadím rostliny od Basíka a ostříhám něco starého...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 10:36
     

    Holky, ještě mi poraďte, čím stříháte traviny a jestli na to máte nějaký fígl. Některé šly docela dobře, ale například u dochanu jsem ostříhala pár stébel, pořád se to žvýkalo pod nůžkama, no nakonec padlo pár sprostých slov a šla jsem od toho angry smiley. Připadalo mi to tak na motorovou pilu!!! sad smiley thumbs up

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 11:06
     
    Anavi - travy strihat obcas je riadna fuska, tiez treba na to vybrat spravne noznice - mmt. mi to najlepsie ide takym smejdom z Lidla na strihanie travy - lebo asi su najostrejsie: Ked som mavala velky trs miscanthusu, tak som strihala noznicami na konare...
    Dochan - pennisetum som strihala prave vcera- ale postupne - vzdy som chytila cast stebiel a odcvakla... a potom dalsie a dalsie az bol ocvakany cely trs..
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.