pondělí 6. května, 01:04 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Keria
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Práce na zahradě - březen-marec

Datum: 28.02.2009 16:41
 

Jaro je tu! winking smiley...zaciname! Hladala som v starsich diskusiach...a toto som tu nenasla, uff..len je to s predstihom jedneho dna.. grinning smiley

Takze dnes uz zacalo jaro - konkretne v mojej zahradegrinning smiley...Sice aby som to upresnila, tak v 2/3( vratane terasy), lebo zvysna 1/3 ma este stale suvislu snehovu pokryvku..ale to nebranilo, aby som sa nastartovala!!!JUPIIIII!!!

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (01.03.2009 12:56)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 5 z 6
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 07.03.2009 11:40
     

    Zasadila jsem kytky od Basíka, ze záhonu vyrvala loňská rajčata, vysela saláty, pažitku a petrželku a na verandě vysela některá rajčata, majoránku, baklažány, růžičkovou kapustu, kedlubny.....atd. Jo a uklidila jsem přístavek - tam byl tedy binec. eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 07.03.2009 13:07
     

    Mončo, ty ses do toho opřela!!! eye popping smiley

     
  • Autor: JanaF

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 07.03.2009 15:35
     

    Mono jsi tedy dračice, tady se do zahrádky moc nedá, neustále prší vše je strašně namočené, potřebovala bych ostříhat trávy a pod. Včera jsem obcházela zahradu, tak zatím kvetou sněženky a talovíny. Holky odděláváte již z růži chvojí.

    Rajčátka mám naseta doma na parapetu, už pomalu vystrkují růžky, papričky a gazánie přesázeny v sadbovačích a afrikáni by potřebovaly přesázet, ach jo už to nemám zase kam dávat a do skleníku mi to připadá moc brzy.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 07.03.2009 17:14
     
    p3070010.jpg
    Uff..tak som nevydrzala !!!
    Jajoooooooooo....pozri co mi zacina kvitnut love smiley!
    ( presadzala som vlani na nove miesto, na starom mala len 1 kvietok. Este mam nejaku cibulku aj inde, ale tam z nej trcia len spicky listkov)
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (07.03.2009 17:17)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 07.03.2009 18:14
     

    Trávy se už mají ostříhat?

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 07.03.2009 18:38
     

    A co ibišky a budleia, mám je taky už ostříhat?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 07.03.2009 18:41
     

    Mono, já bych s trávama ještě týden počkala, ale v podstatě by se už nemělo nic stát

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 07.03.2009 19:12
     
    Travy - dochany a miscanthusy sa urcite uz daju strihat , kedze konci zima winking smiley ( na zimu sa nechavaju listy a svazuju len preto, aby sa v strede trsu nedrzalo prilis vlhko a pocas zimy nevyhnili)..
    Ostatne uzkoliste travy - to uvidim neskor az bude teplejsie, nieco mozno ostriham, nieco "vycesem"....toto nerobievam rada angry smiley, hlavne u velkych trsoch je to ufff...
    Maco, ibistek som uz strihala uz pred 3-4 tyzdnami, lepsie je ich vsak strihat na jesen(vlani som to zanedbala) , lebo teraz sa uz urcite vysemenili smeniky a potom je pod nimi strasny bordel, lebo semienka maju prisernu klicivost...vzdy mam z toho okolo zeleney "koberec", ktory musim pracne pliet.. angry smiley
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 07.03.2009 23:20
     

    No nevím, ibišky by se měly stříhat okolo velikonoc. Je to období, kdy by již neměly udeřit případné mrazíky a také období, kdy je možnost množit z řízkůwinking smiley . Semeníky na podzim otrhám, nebo odstřihnu pouze ty konce větviček, kde se nachází.

    Holky, já mám pocit, že s tou zahradou všechny moc spěcháteconfused smiley .

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 08.03.2009 07:41
     
    Missi, ....a sa divis, ze to cloveka uz taha von?...len keby sa dalo angry smiley, u nas to vonku zase vyzera divoko - sice po nocnom dazdi uz zasvietilo slnko, ale je priserne vetrisko a cierne mraky,ktore nevestia nic pekne..
    --------------------
    K tym ibistekom - ja som ich takto zacala strihat pred par rokmi a osvedcilo sa mi to, nemam problem ani s omrzanim, ani s kvitnutim......
    Mam 2 velke kriky, ktore tvoria kus ziveho plota - udrziavam strihom okolo 1,8m, kvitnu mi vzdy riadne bohate a oberat tie semeniky mi uz pripada velmi zdlhave, preto je lahsie ich ostrihat..
    S tym terminom je to otazne - lebo su na to rozdielne nazory.Vraj podla starsich a zapadoeurop. publikacii sa odporuca strihanie po mrazoch ( pritom je to krik, ktory je plne mrazuvzdornyconfused smiley az do -27C), ale inde bolo uvedene prave to jesenne strihanie....Tak si clovek moze vyberat smoking smiley....
    Missi,hihi... ale aj tak je dolezite, ze to tie nase prezivaju v zdravi a pohode - lebo pokial si pamatam tvoje...i moje letne foto smoking smiley, na krasne kvitnutie sa ani jedna nemusime stazovat..
     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 08.03.2009 08:12
     

    U nás na zahradě zatím nic, poněvadž je zatím pod vodousad smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 08.03.2009 16:31
     

    Andoro,jsem na tom podobně,voda ,bláto a zbytky sněhu.angry smiley thumbs up

     
  • Status:

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 08.03.2009 17:37
     

    tak to ja mám len ten snehwinking smiley thumbs up

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 08.03.2009 18:41
     

    U nás sice mokro, ale bez sněhu. Konečně!!!

    Dneska jsem přesázela svoje fuchsie, rozsázela už Mínu, hrachor a zasela další semínka a venku ostříhala trávy a nedalo mi to a ostříhala jsem ibišáky. A to všechno s promodralou nohou, neb jsem si včera ukopla o futra malíček.... nakopnout jsem nikoho nechtěla jen jsem spěchala pro něco do špajzky.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 08.03.2009 19:38
     

    No já se tam ještě nebyla ani kouknout...natož něco udělat. A to mám od podzimu resty..,díky noze v gipsu jsem nestihla všechno dodělat.. eye rolling smiley Taky bych měla zasejt semínka..taky nějak nemám čas..,nebo spíš chuť.. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.