neděle 5. května, 23:41 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Keria
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Práce na zahradě - březen-marec

Datum: 28.02.2009 16:41
 

Jaro je tu! winking smiley...zaciname! Hladala som v starsich diskusiach...a toto som tu nenasla, uff..len je to s predstihom jedneho dna.. grinning smiley

Takze dnes uz zacalo jaro - konkretne v mojej zahradegrinning smiley...Sice aby som to upresnila, tak v 2/3( vratane terasy), lebo zvysna 1/3 ma este stale suvislu snehovu pokryvku..ale to nebranilo, aby som sa nastartovala!!!JUPIIIII!!!

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (01.03.2009 12:56)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 3 z 6
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 11:11
     

    Keri, přijde mi, že ta stébla musí být silou natažená, jinak se to začne právě žvýkat, nůžky se po tom smekají a nejde to odstřihnout. Ty "konárové" nůžky tedy vyzkouším, děkuji. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 11:22
     

    Mám už ostříhat clematis a komule?

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 11:27
     


    Anavi napsal(a):
    přijde mi, že ta stébla musí být silou natažená, jinak se to začne právě žvýkat, nůžky se po tom smekají a nejde to odstřihnout.

    Anavi, ved prave tak som to strihala, ale nie naraz, ale len po castiach - pri vacsom trse nie je sanca to strihnut naraz..A hlavne treba mat ostre noznice...uff, uz si musim konecne kupit nejake poriadne - zisli by sa dvoje - na konare i tie druhe s trochu dlhsim ostrim, lebo tym z lidl nedavam velku zivotnost..
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 11:42
     

    Moni, myslím, že komuli můžeš, clematis nikdy nepochopím - těch jsou asi tři druhy, každý se může stříhat jindy, zkus nakouknout do clematisové diskuze.

     
  • Autor: JanaF

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 12:58
     

    Jak já bych šla se taky hrabat na zahradu, ale u nás neustále na zahrádce sníh, občas je vidět trávník, ale je na něm nějaká plíseň, včera jsem jen tak prošla kolem a javor je omzlý, loni sázený trubač tak na měn si pochutnaly myšiangry smiley . Teda nechci vidět škody až ten sníh roztaje. sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 13:08
     

    Jano, kanadský javor mi způlky nějak zaschl nebo umrzl, taky jsem byla při sčítání škod docela rozhozená sad smiley

     
  • Autor: JanaF

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 13:19
     

    Anavi, to jsem zvědavá jak dopadnou ruže, které jsem sázela loni na podzim, sice jsou přihrnuté kompostem a zakryté chvojím, ale moc velké naděje si nedělám. sad smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 14:57
     

    Ostříhala jsem oschlé kytky, clematis (ověřila jsem si, že ho touto dobou fakt stříhám), ostříhala jsem komuli a kleopatřinu jehlu. Vysela jsem spoustu semen.

    Co trávy? Stříhá se třeba proso? Miscantusy až později, že? A odhrnujete už některá chvojí?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 14:59
     

    Moni, myslím, že proso jsem loni stříhala taky nad zemí, je uschlé.

    Nestříhám jen carexy, ale teď jsem někde četla, že ty bronzové se taky mohou ostříhat.

    Jak jsi ostříhala tu jehlu?

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 15:02
     

    Anavi...blbě. Žvejkalo se to. Ostříhala jsem ty nahnilé, přemrzlé hnusy.

    Tak ok, já to proso taky střihnu. Dík.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 15:05
     

    Moni, a jak vysoko nad zemí jsi ty Kleopatry vzala? to je jediný, na co jsem si zatím netroufla, ale mám to taky hnusky sad smiley thumbs up

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 15:08
     

    Anavi...to se těžko odhaduje...mám už takový obrovský bochan...takže jsem ty umrzlé šlahouny vzala do ruky a kde to šlo, tam jsem střihla. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 15:09
     

    Moni, udělám totéž. No já už to mám kolo tak metr na metr, část od Míši, část od Basíka, už se to skoro propletlo v jeden obrovitánský trs!!! eye popping smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 15:10
     

    Anavi... eye popping smiley tak to jsi asi lepší.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 15:24
     
    p3030003.jpg
    Dalsie potesenie...a dnes som nic nerobila, aj ked bolo pekne...lebo som sa nevedela prinutit... eye rolling smiley - len som zakryla kompost doskami...aby mi uz don neprsalo ked bude dazd... a aby sa mi dal neskor lahsie prehadzat...
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (03.03.2009 15:27)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.