pondělí 6. května, 00:54 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Keria
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Práce na zahradě - březen-marec

Datum: 28.02.2009 16:41
 

Jaro je tu! winking smiley...zaciname! Hladala som v starsich diskusiach...a toto som tu nenasla, uff..len je to s predstihom jedneho dna.. grinning smiley

Takze dnes uz zacalo jaro - konkretne v mojej zahradegrinning smiley...Sice aby som to upresnila, tak v 2/3( vratane terasy), lebo zvysna 1/3 ma este stale suvislu snehovu pokryvku..ale to nebranilo, aby som sa nastartovala!!!JUPIIIII!!!

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (01.03.2009 12:56)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 4 z 6
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 15:27
     

    Taky už u nás začaly vykukovat aspoň lístky krokusů, ale sněženky od jaji pořád nic confused smiley, už se bojím, že jsem o ně přišla sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 15:29
     
    Anavi, toto je stale viacmenej na plnom slnku...inde aj mne lezu len listky...a dalsie snezienky mozno budem mat aj o mesiac, tam je stale sneh.. eye rolling smiley
     
  • Status:

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 17:25
     

    Keria--krásne krokuskythumbs down a ani ti neverím že tam máš ešte aj neaký snehgrinning smiley winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 17:52
     

    Holky, já vám závidím, že už se můžete hrabat v záhonech. spinning smiley sticking its tongue out

    U nás pořás sněhu kupy. Koukala jsem, že už z pod sněhu vykukovalo kousek hebe, tak jsem ho rukama vyhrabovala ( bylo celý rozkleslý pod tím těžkým sněhem), ale za chvíli jsem měla ruce jak rampouch, tak jsem se na to vykašlala, musím počkat, až to sleze samo. Jak já bych se hrabala.......

    Ale už mi koukaj poupátka sněženek, mám je pod cypřišem, tak tam už to roztálo. Ale chudáci krokusy, co už před měsícem rašily, jsou zavalený taky sněhem.eye rolling smiley

    Snad se taky dočkám a roztaje to.please smiley

     

    Keria, tvoje jarní fotky jsou super.thumbs down

     
  • Status:

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 17:54
     

    gabco--neboj, v apríli nám to určite roztajewinking smiley grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 17:56
     

    A když ne v dubnu, v květnu určitě, žejo?grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 18:02
     

    A jestli to v červnu nespálí pozdní mrazík, dočkáme se i my grinning smiley eye popping smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 03.03.2009 23:47
     

    Samože nespálí ( parchant angry smiley) - a my budeme mít krásné kytičkové záhonky winking smiley flower smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 05.03.2009 18:55
     

    Tak hlásím, že nám ten sníh tryskovým tempem za 2 dny roztál. ( teda po okrajích ho ještě trochu je)

     

    A co myslíte, že jsem dneska dělala?smoking smiley

    No, hrabala se, hrabala.

     

    Ostříhala, co se dalo, obrala shnilé listy a víc už toho nešlo, neboť se mi lepilo bláto na boty. eye rolling smiley Teď začlo pršet a jak jsem koukala na předpověď, asi jen tak nepřestane.confused smiley

    Ale jaro už je tu.flower smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 07.03.2009 00:34
     
    p3060007up.jpg
    Další fotografie:

    Tak po dvou dnech jsem vylezla na zahradu a čekalo mi překvápkowinking smiley . Vono to jaro už asi fakt budewinking smiley thumbs down

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 07.03.2009 01:12
     

    Missi co to máš? To je krásnéééé ... po té zimní hrůze to krásné hladí po zahradnické dušičce smiling smiley thumbs down

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 07.03.2009 07:41
     
    Missi - smoking smileyfantazia...uz vlani som planovala, ze ich tiez musim mat...a nejak som na ne pozabudla...
    winking smiley...dufam, ze na buduci rok o takomto case budem sa moct aj ja tesit z takej nadhery!
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 07.03.2009 09:54
     

    Dášo, je to

    Kosatec (kosateček) síťkovaný - Iridodictyum reticulatum, Iris reticulata
    Úzké dlouhé listy trávovitého vzhledu se objevují současně s květy časně na jaře. Květy dosahují výšky do 15 cm a vykvétají v březnu.

    [images.google.cz]

     

    Já je mám moc ráda, na záhoně fakt zazáří a vydrží dlouho. Jsou asi v pěti barvách.thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 07.03.2009 10:56
     

    Míšo, tobě se tam toho dere ven!!! eye popping smiley thumbs down

    Mám tyhle minikosatečky tuším žluté... ale zatím po nich ani památky sad smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - březen-marec

    Datum: 07.03.2009 11:07
     
    ..som bola v zahrade ( akoze robit poriadok po psoch )- chvilku winking smiley, aj napriek tomu, ze dnes fuci priiiiserne vetrisko- Uff, pred chvilou to zabubnovalo na strieske pergoly tak, ze som myslela ze uz odleti komplet k susedom ..
    Ostrihala som 2 trsy dochanu, uboziatko miscanthus- na jesen presadzany, listy vacsieho trsu cemerice - vsetky - boli polosuche..a vincu minor - zimozelen. Tu striham uplne na jezka, lebo nechcem aby sa mi v tej casti zahona rozrastala - vytvori sa potom taky kompaktny trsik a s mnozstvom krasnych modrych kvietkov( takto ho udrzujem v nezmenenej velkosti uz par rokov).
    ...a teraz JUCH! NAJ - fotku pridam dufam zajtra winking smiley...Okrem toho mi rozkvita okrem 2 bielomodrych krokuskom i par dalsich zltych ( jeden vyzera divne - asi to bude nejaky krizenec zltomodry eye popping smiley - uvidim) a tiez sa chysta kvitnut dalsia zvlastna miniskalnicka - ktora vyzera ako par malych jezkov na sebe.. smoking smiley)..
    Pomaly...ale iste to zacina! flower..len to pocasie by sa mohlo aspon na par dni umudrit, mam na zahonoch este od vlanajska plno sucheho..co by sa patrilo uz upratat... sad smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.