pondělí 29. dubna, 06:23 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Seriály

Datum: 28.08.2006 15:53
 
Tak televize se nám předhánějí v nabídkách nových seriálů. Už máte vybráno? Podle ukázek zkusím tu Poslední sezonu na ČT1, je to zajímavě obsazeno. Jinak seriály moc nerada sleduju, je to takové zavazující. Jo a ještě mám rozkoukanou Ordinaci. Ale asi budu muset povinně shlédnout pár dílů Letiště a třetí řady Rodinných pout (ze kterých jsem neviděla ani minutu), neb muž se podílel na přípravě. Sice z děje nebudu vědět ani Ň, ale budu vědět, že ta stěna je papundekl, ten výhled z okna je fototapeta, tuhle kuchyňskou linku montoval...atd.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 19
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 06.11.2007 22:46
     
    Stano,nejsi divná. Já jsem taky neviděla ani jeden a mám pocit, že jsem o nic nepřišla
     
  • Autor: Reklama

    Re: Seriály

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 06.11.2007 22:57
     

    Ja tiez dam jeden tip ...mmt. serial co bezi na Spektre - vola sa to "Myslite si, ze ste v bezpeci? " zial pre mnohych moc nevhodne pred osmou rano - a druhe zial, ze uz konci..

    Minule som pozerala o "nebezpeciach" ktore nam hrozia v kupelni..Vcera bolo o zahradach , dnes cviceni ( ale zas som to nevidela)....a este ma byt asi v praci, vianoce...a este nieco, ale to si nespominam..Uz to islo pred nejakou dobou, je to moc super, co vsetko si clovek neuvedomuje a pritom velakrat ide o "vazne" veci...( viete, ze napr. po pouziti toalety sa fekalne bakterie v aerosole, ktory vznika pri splachovani , siria do vzdialenosti 1,8m ...a ak je zachod umiestneny spolocne v kupelni, tak sa bakterie usadzuju vsade okolo...napr..aj na zubnej kefke - zato sa ma davat prkenko dole a tak splachovat winking smiley ?) ..

    ...a este pre pre tych co "bezia" na UPC Direct - mojou oblubenou stanicou je BBC Prime - tam teraz isiel uplne naj naj...zahradnicky serial "Ako byt zahradnikom" s Alananom Titchmarshom( Spektrum to tiez uz davalo asi 2x) , ale dnes uz skoncilsad smiley , ale je tam stale plno dalsich zaujimavych programov nielen o zahradach, ale aj napr. o nehnutelnostiach, starozitnostiach...(niektore programy maju ceske titulky..)

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Seriály

    Datum: 07.11.2007 07:27
     
    Keria:to může být zajímavé škoda,že krom pitomých Satů a Rtl a našich nic jiného nechytnem.Dám to přečíst chlapovi,aby konečně začal dávat prkýnko dolů.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 21.11.2007 21:31
     
    Tak vám řeknu, že Pojišťovna začíná bejt čím dál větší slátanina eye rolling smiley grinning smiley . Chudák Anna, tu odeslali na hory a už ji nezvou ani na rodinné oslavy thumbs up . Nárožnýmu přibejvaj milenky a vnoučata k tomu... To už je víc, než může televizní divák unést. winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 21.11.2007 22:41
     

    Naštěstí jsem na pojišťovnu štěstí přestala koukat už loni a mám klid. Jak to tak čtu a slyším. thumbs up

    Koukám už jenom na House a už i ten mě nějak přestává bavit.

    Vlastně zjišťuji, že nekoukám už skoro na nic, myslím jako pravidelně. Občas tohle, občas tamto, nevadí mi když přijdu třeba o pět dílů

    Jediné co mi snad zoufale chybí, jsou "Zoufalky" grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 22.11.2007 07:17
     
    zoufalky nesleduji,páč do našeho výstrkova ještě nedoběhla primathumbs up ikdyž letiště, nebo 1000 dílů VKV ,asi nebude žádný šlágr,tak snad ,pro boha ,o nic nepřicházím. grinning smiley pravidelně sleduju snad jen Na cestě po...s Donutilem a Bartoškou a v pátek večer na čt 2 přírodu,lidské tělo...thumbs down
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Seriály

    Datum: 22.11.2007 08:02
     
    Lostris,skutečně o nic nepřicházíšgrinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 22.11.2007 08:45
     
    Amee, lostris: kdy žehlíte? grinning smiley grinning smiley grinning smiley Já to mám totiž vždy jako kulisu k této nepříliš oblíbené činnosti winking smiley
     
  • Status:

    Re: Seriály

    Datum: 22.11.2007 14:27
     

    Jak koukám, tak jsem na tom úplně stejně. Taky mi zoufale chybí Zoufalky ! grinning smiley

    Novákovi mi připadly jako nepovedená napodobenina Step by Step.

    Pojišťovna první série byla skvělá ! Líbily se mi hlavně výkony Antalové. thumbs down

    Teď je to takový sled jobovek, které se zázračně samy řeší a vždy s Happyendem.

    Pokud to počítáte mezi seriály, tak koukám ráda na Fenomén, pak Hry - Ostravské TV, pak docela dost ČT2, Hříšní lidé !!! thumbs down

     

    Pořád nějak přemýšlím nad tím, proč jsou všechny seriály vlastně řešení vražd. Ty zahraniční. confused smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 22.11.2007 14:55
     

    Anavi, když už žehlím, tak žehlím většinou v sobotu nebo v neděli dopoledne. Většinou mají děti puštěnou nějakou pohádku a to je teprve relax. thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 22.11.2007 15:07
     
    Tak pravda, z Pojišťovny štěstí se stala druhý Ordinace. U obou se hodně nachechtáme. grinning smiley Ze zahraničních sleduju jen Přežít. Hraběnky se mi líbí. Jen doufám, že nebudou ,,nastavovat´´, byla by toho seriálu škoda.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 22.11.2007 21:33
     
    Moni, mě připadalo, že POjišťovna je takový příběh, Ordinace epizody. Ted už je to fakt nastejno. thumbs up
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 23.11.2007 07:10
     
    Anavi,já žehlím ráda a rozhodně si to nebudu kazit nějakým serialem.grinning smiley
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 23.11.2007 09:20
     

    Já som jeden čas sledovala telenovely.Bolo to práve v období,keď som chcela schudnúť a cvičievala som pri nich.Na to sú vynikajúce.

    1,Majú chabý dej,takže človek nemusí byť sústredený a može sa venovať cvičeniu.

    2,Slabé herecké výkony sú vyvážené tým,že každé citové pohnutie je nahlas komentované,takže aj pri cvikoch,pri ktorých je človek obrátený zády k obrazovke mu nič neutečie

    3,Obvykle majú 150-200 dielov,čo zaručuje,dlhšie obdobie športovania

    4,Vysielajú ich každý deň,čo zaručuje pravidelnosť

    5,Keď už človek vynechá nejaký diel,nič sa nedeje,nič podstatného mu neuniklo.

    6,Po istej dobe si na seriál vytvorí návyk a v podvedomí sa mu sledovanie spojí s cvičení.Potom sa už nedá čumieť naň bez cvičenia a výčitiek svedomia.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 23.11.2007 09:59
     
    anny: grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.