pondělí 29. dubna, 02:34 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Seriály

Datum: 28.08.2006 15:53
 
Tak televize se nám předhánějí v nabídkách nových seriálů. Už máte vybráno? Podle ukázek zkusím tu Poslední sezonu na ČT1, je to zajímavě obsazeno. Jinak seriály moc nerada sleduju, je to takové zavazující. Jo a ještě mám rozkoukanou Ordinaci. Ale asi budu muset povinně shlédnout pár dílů Letiště a třetí řady Rodinných pout (ze kterých jsem neviděla ani minutu), neb muž se podílel na přípravě. Sice z děje nebudu vědět ani Ň, ale budu vědět, že ta stěna je papundekl, ten výhled z okna je fototapeta, tuhle kuchyňskou linku montoval...atd.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 19
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 08.03.2007 21:50
     
    Ta Ordinace začíná bejt pěkná slátanina, Mázla chtěj všechny ženský z okolí smiling smiley, ale to neva, aspoň u toho vždycky vyžehlím! smiling smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Seriály

     
     
  • Autor: alca
    Status: začátečník

    Re: Seriály

    Datum: 09.03.2007 11:32
     
    Díky za tuto diskuzi. Už má dušička klid, že jsem vlastně o nic nepřišla. K žehlení si pustím Saturnina, dialogy už o znám nazpaměť tak se jeném kontroluji jestli mi ještě hlava trochu slouží.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 09.03.2007 17:32
     
    Včera večer jsem se chtěla koukat na začátek nové řady seriálu Myšlenky zločince. První řada skončila dost nejasně, chtěla jsem znát rozuzlení. Bohužel jsme měli zvracecí noc (malej), tak nevím vůbec nic.winking smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Monča

    Re: Seriály

    Datum: 17.08.2007 13:44
     

    Pro mě je nejlepším seriálem HORÁKOVI.smiling smiley thumbs down

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 17.08.2007 14:13
     
    Tak Horákovi taky můžu thumbs down , bezvadně se u nich odreaguju. Nevíte někdo o čem byl středeční díl?
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 23.09.2007 07:55
     
    Chystá se seriál Útěk z vězení. Četla jsem o něm nějakou tu chválu a že prý je úspěšný jako Ztraceni. Neviděl jste někdo alespoň díl v nějaké zahraniční televizi? Každopádně zkusím první díl a uvidím, že jo... grinning smiley
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 23.09.2007 08:42
     

    Čas je něco strašně drahého.Seriály ho spásají jako koně louku.Od dob Dietla jsou české seriály jenom místo,kam lze umístit fůru reklam.Špatné herecké výkony jenom umocňují nevýrazný děj.

    Mám rád seriály povídkově řazené.Aby člověk o nic nepřišel,když nemůže koukat jeden,dva dny.

    JABRAKA

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 23.09.2007 09:20
     
    Jabrako...já taky nejsem žádný seriálový maniak. Těch seriálů je tolik, že bych musela být u TV od rána do rána. Takže si fakt vybírám. Co se českých týče, máš naprostou pravdu. Já teď z českých sleduju ty Hraběnky...a občas Ordinaci. Ale tu už jen ze setrvačnosti a skoro celou se prochechtáme, jak je to blbý. grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 23.09.2007 10:05
     
    Hraběnky mi nějak unikly, teď jsem zjistila, že už byly tři díly a nějak se mi nechce se vpravovat do děje...
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 28.09.2007 16:05
     
    hraběnky taky neznám,ale u těch ostatních serialů je fajn,že stačí pár dílů z každého a človek je furt v obrazegrinning smiley pouze partnerské dvojice se trošku prohodilyeye popping smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Seriály

    Datum: 06.11.2007 21:20
     
    Tak co teď sledujete??Já klasiku VKV,Kriminálky obě,a když neusnu tak House.Útěk z vězení mě neoslovil,ale chlap je z toho unešenej
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Seriály

    Datum: 06.11.2007 21:42
     

    No já nic nesleduju pravidelně,ale koukám na Svědek jasnovicec,Úrazovku a letošní desátou řadu Vraždy v Midsomeru,Doktorku Koronerku...Těď jsou i zajímavé Dokonalé katastrofy..Jde to všechno až pozdě v noci,což mi vyhovuje.. winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 06.11.2007 22:10
     
    u mě vede Dr.House, je prostě jedinečný.thumbs down pak taky vraždy v midsomeru a sběratelé kostí.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Seriály

    Datum: 06.11.2007 22:20
     
    Jo na House taky koukám...je to fakt dílo... grinning smiley
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (07.11.2007 12:24)
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 06.11.2007 22:40
     
    Jsem asi divná, ale já nic, a to tak, že vůbec nic a je mi takhle dobře smoking smiley. Jo vlastně... Vy jste můj nekonečný seriál love smiley.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.