pondělí 29. dubna, 06:00 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Seriály

Datum: 28.08.2006 15:53
 
Tak televize se nám předhánějí v nabídkách nových seriálů. Už máte vybráno? Podle ukázek zkusím tu Poslední sezonu na ČT1, je to zajímavě obsazeno. Jinak seriály moc nerada sleduju, je to takové zavazující. Jo a ještě mám rozkoukanou Ordinaci. Ale asi budu muset povinně shlédnout pár dílů Letiště a třetí řady Rodinných pout (ze kterých jsem neviděla ani minutu), neb muž se podílel na přípravě. Sice z děje nebudu vědět ani Ň, ale budu vědět, že ta stěna je papundekl, ten výhled z okna je fototapeta, tuhle kuchyňskou linku montoval...atd.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 19
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Seriály

    Datum: 23.11.2007 17:24
     
    Jdu sundat prádlo z Kinggymu a pročíst program.Anny,jestli si ublížím,je to na tebegrinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Seriály

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 28.11.2007 20:33
     

    Dobrý večer dámy a pánové, jsem úplně ve smyku.

    Právě se mi podařilo přepnout televizi na Primu, běží tam ten seriál Letiště. Úplně u vytržení jsem teď zhlédla asi 1minutu tohoto seriálu. Právě tam hééérečka Norisová, vysvětlovala té héérečce Bydžovské cosi o pavoučkách. Bože, můžete mi někdo vysvětlit PROČ tam Norisová mluví jako debil?

    To má nějaký smysl, účel, nebo je to dějová zápletka?

    Už jsem přepla zpět a vůbec nelituji, že jsem se nezačala na tohle dívat. Hrůza.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Seriály

    Datum: 28.11.2007 20:34
     
    já vím proč letiště nesledujugrinning smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Seriály

    Datum: 28.11.2007 20:52
     
    Letiště sleduju a královsky se bavím. Ovšem vůbec se ti, Amee, nedivím, že to na tebe takhle zapůsobilo. pro nezasvěcenýho to musí být fakt šok grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 28.11.2007 21:04
     

    Majko, zlatíčko, mám tě opravdu moc ráda a mám strach, aby na tobě ten seriál nenechal nějaké následky.

    grinning smileygrinning smileygrinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Seriály

    Datum: 28.11.2007 21:12
     
    Amee, já už přežila horší grinning smiley
    Mně se na tom líbí, jak je to natočený s nadsázkou, nehraje si to na nic jiného, než co to ve skutečnosti je. To Růžová zahrada semele snad všechny zásadní otázky a problémy světa, to je fakt průser.
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 28.11.2007 21:23
     

    Růžovou taky nesleduji tak nemůžu porovnávat.

    Já ti věřím, že si zachováš zdravý rozum. flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 28.11.2007 23:15
     
    Já viděla z Letiště všehovšudy dva díly a z tý Norrisky jsem byla taky paf, buď v klidu, Amee grinning smiley. spíš ji obdivuju, že jí tu blbku takhle baví hrát takovou dobu smiling smiley.
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Seriály

    Datum: 29.11.2007 07:29
     
    Amee, nemůžu si zachovat něco, co jsem nikdy neměla grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 29.11.2007 11:48
     
    Majka: ... ale stejně tě máme rády(i)!!! winking smiley grinning smiley grinning smiley love smiley
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 29.11.2007 14:42
     
    tak dámy ,to je bomba.jednou jsem si v práci na minutu pustila letiště,bo doma to nemám,mluvila tam zrovna norisová a já to nasraně vypla,páč jsem myslela,že mi na té 100 leté bedně blbne zvuk.tak přece nikdo normálně nemluvíeye popping smiley nebo mi něco uniklo?
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Seriály

    Datum: 29.11.2007 18:02
     
    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
    No my v kanceláři ji umíme dokonale napodobit, je to nakažlivý. Jen nám chybí ty sponečky do vlasů a kabelka s bambulkama...
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Seriály

    Datum: 29.11.2007 20:18
     
    Majko,já to s tebou začínám vidět bleděeye popping smiley
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 29.11.2007 21:09
     

    Amee:

    Je nás asi víc,co připadá Norisová jako DEBIL.Ale asi to bude něco světového,když to koupily dvě americké televize!!!.

    JABRAKA

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 02.12.2007 20:45
     
    dvě televize?jo americké. no tak to chápu.exotika z východu jim tam dost chybí,takže se spolehněme,že nás slečna norisová bude reprezentovat co nejlépe a nejdélegrinning smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.