pondělí 29. dubna, 06:57 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Seriály

Datum: 28.08.2006 15:53
 
Tak televize se nám předhánějí v nabídkách nových seriálů. Už máte vybráno? Podle ukázek zkusím tu Poslední sezonu na ČT1, je to zajímavě obsazeno. Jinak seriály moc nerada sleduju, je to takové zavazující. Jo a ještě mám rozkoukanou Ordinaci. Ale asi budu muset povinně shlédnout pár dílů Letiště a třetí řady Rodinných pout (ze kterých jsem neviděla ani minutu), neb muž se podílel na přípravě. Sice z děje nebudu vědět ani Ň, ale budu vědět, že ta stěna je papundekl, ten výhled z okna je fototapeta, tuhle kuchyňskou linku montoval...atd.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 19
  • Status:

    Re: Seriály

    Datum: 26.11.2008 08:38
     

    balanc--u nás to momentálne skomčilo,bolo to na Markíze,v nedeľu doobeda,tak sme to mali ako rodinný rituál,pozerali sme to všetci spolu,no muž samozrejme len so solidaritygrinning smiley ,ale mi s dcérou sme sa vždy tešili na dalšiu časť,ja preto že v každej časti sa vlastne riešil neaký problém z výchovy detí a dcéra na pekných mladých hercovgrinning smiley ,sem tam sa pozrieme aj na prime,ale sú to tie časti čo sme už videli

     
  • Autor: Reklama

    Re: Seriály

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 26.11.2008 18:16
     

    Teď koukám na Kriminálka L.A A to mám ráda.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Seriály

    Datum: 26.11.2008 18:40
     

    Balanc, náhodou Hvězdná brána je náš rodinný oblíbený. Koukali jsme na něj kdysi dávno v originále a teď ho muž poctivě nahrává.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 26.11.2008 22:35
     

    Já na Nemocnici MUSÍM koukat, nemůžu si nechat ujít rozmazlenýho spratka Topfera a Hrzánový grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 26.11.2008 22:43
     

    Tak jak se líbily Soukromé Pasti?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 27.11.2008 08:37
     

    Naprosto úžasný thumbs down

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 27.11.2008 09:43
     

    To je fakt ta holcicka ja naprosto neuveritelna!!!!! Jak to takhle skvele muze zahrat grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 27.11.2008 09:45
     

    Me tento posledni dil soukromych pasti docela zklamal...nemelo to zadny zajimavy dej, ale konec byl super, jak si nacnuly to jeho sake thumbs down winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 27.11.2008 10:15
     


    suee napsal(a):

    To je fakt ta holcicka ja naprosto neuveritelna!!!!! Jak to takhle skvele muze zahrat grinning smiley

    já právě pořád přemýšlím, jestli hraje nebo je "za sebe samu" winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: helen
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 27.11.2008 11:04
     

    Stejný pocit já mám u Terezy Brodské.

    Ona hraje ty hysterické manželky a matky tak přesvědčivě , že fakt nevím....grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 27.11.2008 11:35
     

    Včera hrála skvěle thumbs down

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 27.11.2008 12:10
     

    U nas na Markize vcera vecer bol diel s Balzerovou a Zilkovou (... samozrejme , ze ako vzdy sme v mnohych smeroch oproti vam trochu pozadu...)...a ja som si dala zalezat a sadla som si k tomu( tuto seriu pribehov mi doporucila synovcova neter)...a dokonca som vydrzala pri tom sedietsmoking smiley.!!

    Aj ked dej sa mi zdal trosicku pritiahnuty za vlasy( zial v mnohych smeroch som uz az presprilis realista) , ale...mmt. to na moju "dusicku" posobilo tak mile-upokojujuco..thumbs down 

    Nemozem si pomoct, ale nejak ma to vratilo do starych cias...ked som este pozeravala televizne inscenacie...a nielen tie krvaky a drastaky co mmt. na TV chodia...

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 27.11.2008 18:45
     

    Soukromé pasti byly včera super. Párkrát se u toho člověk i zasmál. Brodská byla skvělá. thumbs down

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 27.11.2008 18:50
     

    Pasti jsou dobré všechny co už jsem viděla ,jsou zajímavé svým zvláštním příběhem.Každý to štěstí nebo smůlu nemá aby to prožil.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 04.12.2008 07:43
     

    sledujete někdo černou sanitku?Viděla jsem jen pár dílů,ale docela se mi líbily.Naposled ten duchařský byl thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.