pondělí 29. dubna, 06:16 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Seriály

Datum: 28.08.2006 15:53
 
Tak televize se nám předhánějí v nabídkách nových seriálů. Už máte vybráno? Podle ukázek zkusím tu Poslední sezonu na ČT1, je to zajímavě obsazeno. Jinak seriály moc nerada sleduju, je to takové zavazující. Jo a ještě mám rozkoukanou Ordinaci. Ale asi budu muset povinně shlédnout pár dílů Letiště a třetí řady Rodinných pout (ze kterých jsem neviděla ani minutu), neb muž se podílel na přípravě. Sice z děje nebudu vědět ani Ň, ale budu vědět, že ta stěna je papundekl, ten výhled z okna je fototapeta, tuhle kuchyňskou linku montoval...atd.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 19
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 24.11.2008 16:36
     

    Jen Ordinace (ze setrvačnosti), Hop nebo trop, občas Soukromé pasti, Zoufalky (když vydržím), Ztraceni (když vydržím). Jinak seriály už raději ani ,,nenačínám´´.... grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Seriály

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 24.11.2008 16:44
     

    Tak Soukrome pasti me teda chytili hodne, neni to ani serial spis ruzne pribehy ale na to se ve stredu vzdy tesim, byva tam skvele herecke obsazeni ale neokoukane!!! thumbs down

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 24.11.2008 17:32
     

    Taky Soukromé pasti, považuju je za úžasný počin, a pro opočinek zvládnu Hop nebo trop. Toť myslím vše.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Seriály

    Datum: 25.11.2008 07:23
     

    Soukromé pasti se i taky líbí, jinak se snažím nepropásnout Domovního doktora grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 25.11.2008 08:07
     

    Ja a ..hrane serialy vacsinou stale thumbs up - eye rolling smiley nedokazem sa prinutit pravidelne sa posadit v pravidelnom case k TV...( ale zase nejake vynimky susmoking smiley ...o osmej obcas Panelak - cez kuchynske dvere!!!, ked upratujem vecer kuchynu - lebo tam chodi moc pekna hudbawinking smiley ...alebo Mafstory s ich "drsnejsim" humorom, ked davam "do poriadku" pred spanim obyvacku!!!)...Pritom som si uz tolkokrat povedala, ze by som obcas na nieco mala pozriet hlavne kvoli tomu, aby som vlastne poznala sucasnu generaciu hercov nielen podla hlasov z dabingu, ale aj ako vyzeraju skutocne...sad smiley

    Inak je tomu u dokumentarnych- to mozem a dokazem lepsie. Teraz na Spektre zase davaju dalsie diely serialu BBC - Dieta nasej doby ... fakt uzasny dokument...( len pre ozrejmenie - je to projekt, v ktorom sleduju od r. 2000 skupinku deti od narodenia- ciastocne do toho spadalo aj prenatalne obdobie - z rozneho socialneho prostredia. Je velmi zaujimave sledovat vyvoj tychto deti - clovek si vlastne ani neuvedomuje, co vsetko od prvych dni na deti vplyva, co vsetko formuje ich charakter, spravanie...a pod. Povazujem to za jeden z nalejpsich projektov, co som kedy vobec videla!

    No...a potom este obcas sledujem na TV Deko - Tady bude poradek ! spinning smiley sticking its tongue out Haha, tak toto je super "serial"...napr. mmt. pre mna velmi inspirujuci, kedze este stale som velmi nepokrocila v upratovani domu po .rekonstrukcii a malovani angry smiley ..

    Zase je to anglicky program, kde sa riesi "uchylka" niektorych ludi nedokazat zvladat svoju domacnost - to jest zhromazdovat veci a zapratat si nim svoje obydlie tak, ze sa tam uz vlastne neda ani poriadne fungovat..

    Ten bordel u niektorych je tak otrasny, ze clovek by ani neveril ze je to mozne...Napr. teraz som naposledy videla rodinu profesora v Oxforde - kde manzelka bola fakt trochu ujeta, lebo mala dom zapratany neskutocnym mnozstvom satstva - skladovala nielen veci po mamke, ale aj trpela asi nekaupovacou maniou, lebo mala napr. desiatku zelenych salov, podobnych pulovrov...atd. Manzel zase skladoval vsade haldy papierov - napr. 30rocne 2-3kopie svojich publikovanych prac winking smiley ...

    Hm...fakt je to dobre vidiet, lebo ponuknu navod aj ako sa to da riesit ....ako je zbytocne skladovat doma to, co naozaj nepotrebujeme a co nas obmedzuje...thumbs down

     
  • Status:

    Re: Seriály

    Datum: 25.11.2008 08:09
     

    Teď nevím jestli u tady někdo zmínil seriál Ulice. Sice jsem první rok nekoukala... jsem říkala ...zas nějaká blbost. Ale pak jsem to začala sledovat a je to hodně dobře udělaný ! thumbs down

    Když jsem pryč, tak mi to syn nahrává, páč tam nechytnete jeden díl a už jste z obrazu. Což se tedy nedá říct o telenovelách, kde nechytnete 20 dílů a jste v obraze pořád ! grinning smiley

     

    Pak je hodně dobrej seriál na Primě s Cajthamlovou "Jste to co jíte " thumbs down

    Dále "Jak se staví sen" (kromě toho hňupa, co to uvádí eye rolling smiley )

    Na ČT1 středeční "Pod pokličkou" thumbs down

     

    No a Zoufalky a Simpsonovi to jistí ! thumbs down grinning smiley

     

    P.S. Ještě si neodpustím poznámku k Ordinaci. Několikrát jsem se snažila koukat, ale když vidím ty chudáčky doktory, po kterých řvou pacienti ..... no, to bych chtěla v reálu fakt vidět ! eye rolling smiley

    Takže nekoukám.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 25.11.2008 13:58
     

    Ordinace to je seriál ,který se vymyká realitě.Nikdy bych si nedovolila takhle vyjet na doktora natož po něm něco opět zase chtít,aby mě vyléčil znovu.No tak na to nekoukám. Jsou jiné a lepší.Tedy v mých očích,každý názor jiný názor.flower smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 25.11.2008 14:35
     

    Taky jsme párkrát zkusili Nemocnici na kraji města - to obsazení je lákavé, ale se scénářem a se spádem děje jsem hrubě nespokojená, vleče se to a je to plytké. Jen hromady nikdy nedokončených dialogů... thumbs up

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 25.11.2008 14:42
     

    Dneska jsem se docetla ze ve stredu je posledni dil soukromych pasti , skoda sad smiley tesim se az to budou opakovat protoze mi par dilu uniklo, treba tatinkova holcicka a to pry bylo hodne dobry (zni blbe spis hodne poucny!)

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 25.11.2008 15:13
     

    Suee -ty soukromé pasti mě taky berou ,ale asi to není seriál.Je to brané jako "Příběhy života,,.A co "Hvězdná brána ,,to bude bavit asi jenom chlapce co? Já tedy občas něco viděla ,ale nemusím to vidět.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 25.11.2008 15:20
     

    Já bohužel viděla snad dva a půl dílu, trvalo mi dlouho, než jsem na to vůbec poprvé koukla, a to byla chyba. sad smiley

     
  • Status:

    Re: Seriály

    Datum: 25.11.2008 17:28
     

    tak na Nemocnicu pozeráme aj my,celkovo sa radi pozeráma na české seriály,len nesmú byť nekonečné,tie moc nemusím,s dcérou radi pozeráme seriál v Siedmom nebi,je naozaj dobrý a hlavne poučný pre mládež,len škoda,že je takýchto seriálov málosad smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 25.11.2008 20:16
     

    A to dávají u vás to V sedmom nebi na JOJ nebo STV 1,2 anina.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Seriály

    Datum: 26.11.2008 07:55
     

    Kde to dávají na Slovensku netuším,ale u nás to jde dopoledne na Primě

     
  • Status:

    Re: Seriály

    Datum: 26.11.2008 08:37
     

    suee jestli chceš znovu vidět cokoliv ze Soukromých pastí tak si najeď na stránky Novy a tam by to v archívu být mělo. thumbs down Tedy doufám, že tam není jen ten poslední vysílaný díl. Já mám blbej starej noťas, tak se mi to seká, proto nahráváme.

    A zasejc na Primě to mají na [www.stream.cz] winking smiley

     

    Anino ale ten seriál V sedmém nebi není český ne ? Tuším jsem kdysi cosi zahlídla a tvářilo se to zahraničně, možná přímo americky. smiling smiley

     

    Co říkáte na Psí život ?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.