neděle 28. dubna, 20:58 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Seriály

Datum: 28.08.2006 15:53
 
Tak televize se nám předhánějí v nabídkách nových seriálů. Už máte vybráno? Podle ukázek zkusím tu Poslední sezonu na ČT1, je to zajímavě obsazeno. Jinak seriály moc nerada sleduju, je to takové zavazující. Jo a ještě mám rozkoukanou Ordinaci. Ale asi budu muset povinně shlédnout pár dílů Letiště a třetí řady Rodinných pout (ze kterých jsem neviděla ani minutu), neb muž se podílel na přípravě. Sice z děje nebudu vědět ani Ň, ale budu vědět, že ta stěna je papundekl, ten výhled z okna je fototapeta, tuhle kuchyňskou linku montoval...atd.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 19
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 28.11.2006 14:27
     

    HOlky, vůbec nevím,jak to v Pojišťovně dopadlo s Blanarovičovou - přežila, nepřežila? Kdo se bude starat o malou? Díky za pochopení.

    Seriálový maniak

     
  • Autor: Reklama

    Re: Seriály

     
     
  • Autor: Bara

    Re: Seriály

    Datum: 28.11.2006 17:42
     
    Blanarovičová si podřezala žíly a je mrtvá. Malá Lucinka je zatím u Haryho.Vlastní otec se prý starat sám nebudej ak prohlásil, a jak řekl- už jen pohřeb ho bude dost stát a ani netuší proč to udělala-debil. Na svatbě Krause to nějak zajiskřilo mezi Harym a letuškou Krausovou co má malýho Karla Krause. Krása nabídl pracovní místo ¨Bohdalce za plat.byla vykulená. Máš koukat a nechodit po flámech do 1h ranní.
     
  • Status:

    Re: Seriály

    Datum: 29.11.2006 01:21
     

    Už i tu Pojišťovnu drbou , jak se dá ! thumbs up

    Plno drobných epizod, nerozpracovaných. Hned se něco stane ........ hned je to vyřešeno a jede se dál.

    Blanarovičová zemře a všichni se chystají na svatbu a hahaha hihihi. Holka si ani nevzdechne. Nevím, nějak se mi to přestává líbit.

    Zato Zoufalky !!!  thumbs down

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 29.11.2006 01:47
     

    Tak já sleduju pravidelně Ordinaci (v přestávkách umeju nádobí a pofackuju kvartýr) a Pojišťovnu (v přestávkách umeju nádobí a pofackuju kvartýr). Trosečníka taky, ale doteď nic moc (víc nic než moc), až v poslední době se to trošku hnulo.

    Jo, a ta Pojišťovna se mi líbí víc, vyzdvihuju "Aničku", je taková přirozená. Nelíbí se mi tam Brožová. Podle mýho moc hrát neumí. A dialogy Bohdalky a a -ježíšmarjá tý druhý (Kekulový) já mám snad hosipa - nemají chybu.

    Koukám na to i z "profesionálního" (no, to jsem přehnala, jen nevím jak to napsat grinning smiley) hlediska (pevně doufám, že jednou napíšu podobně dobrej scénář/hru/román/příběh) grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 29.11.2006 08:25
     

    Kashiko, manžel se mi směje, ale já nějak na dobrotivost Aničky začínám být alergická a občas víc chápu Brožku smiling smiley smiling smiley, nevím, čím to je grinning smileygrinning smiley.

     

    JInak souhlas s Kofilou, protože pokud Blanarovičová fakt umřela, tak to teda nikoho moc nevzalo. Mě se zabila dobrá kámoška v autě a myšlenka, že bych se chtěla pár dnů na to veselit na svatbě...thumbs up

     

    Baro, dík za stručné shrnutí předchozího dílu!  smiling smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 30.11.2006 00:08
     

    Anavi, unylá Brožová? Proboha, z ní ta faleš čiší na dálku - teda ne z ní, samozřejmě ji neznám, myslím tu roli - podle mýho je v tý roli Brožová moc afektovaná....Hlavně při smíchu. Ale nejhorší není, to zase ne.

    Nějak ten scénář stejně zmundili - v minulých dílech mu nasazovala parohy a dělala z něj vola, a najednou je to jinej člověk - taková Matka Tereza.

    S tou dobrotivostí Aničky máš pravdu, ale já měla na mysli spíš to, jak tu Aničku zahrála herečka (Antalová?). Mně se zdá, že hodně dobře, mám chuť jí věřit, že na Tomáše kouká opravdu s láskou, že opravdu brečí, prostě skoro všechno, jde jí to, holce šikovný.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 13.12.2006 18:59
     

    Promiňte mi to, ale při včerejší Ordinaci už jsem se víc smála, než dívala. Co proboha blbnou? Vždyť na začátku to bylo docela fajn. A teď? Ty amatérské herecké výkony, ty rádobyvtipné scénky...no dívám se už jen ze setrvačnosti.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 06.03.2007 09:38
     

    Mono, taky jsem te´d dva díly Ordinace vynechala a můžu klidně spát smiling smiley.

    Začal jste se někdo dívat na Světla pasáže?

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 06.03.2007 10:05
     

    Anavi...já na to zas čučím a nestačím se divit.grinning smiley

    Světla pasáže jsem měla povonný první díl (to jsem montoval, to je ze dřeva, tuhle žárovku jsem dával...grinning smiley ) a stačilo.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 06.03.2007 10:06
     
    Ještě mne celkem TV namíchly, jak zas přesunuly Ztracený a Zoufalky.confused smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 06.03.2007 10:09
     

    Ztraceni ani Zoufalky nesleduju. Zoufalky žiju smiling smiley smiling smiley!!! Dělám si legraci, ale je to nějak v blbým čase, prostě to vždycky zapomenu a něco dělám nebo koukám na jiný program.

    Světla pasáže jsem viděla taky jen první díl, pak jsem většinou v tu dobu nebyla doma, takže další díly mě minuly... tak nevím, jestli o něco přicházím smiling smiley.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 06.03.2007 10:15
     
    Nepřicházíš.grinning smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 06.03.2007 15:04
     
    Se nekoukám ani na jeden seriál a mám svatej pokoj thumbs down.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Seriály

    Datum: 06.03.2007 16:00
     
    Tak na tyto seriály taky nekoukám,je to na mě moc brzo.. grinning smiley
    Ale poslední dobou koukám na Svědek jasnovidec a Téměř jsem to nepřežil...V noci pak na nějakou krimi...Občas jsem koukla i na Taxík
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 06.03.2007 16:14
     
    Takmer jsem to nepřežil -sledujem tiež.Obzvlášť ten diel o žralokoch bol dosť brutálný.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.