pondělí 29. dubna, 00:59 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Opary, afty - jak na ně?

Datum: 26.02.2007 09:46
 

Trpíte na tyto nepříjemné záležitosti?

Mě to přepadne většinou, když se blíží nějaká nemoc nebo z velké únavy a nevyspání. Na opary mi naštěstí spolehlivě zabírá MIRACHIN, na afty HERBADONT, ale radši bych se toho zbavila úplně.

Nemáte někdo nějakou zaručenou prevenci?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 9
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 04.02.2009 20:18
     

    Taky na opary hodně trpím a pomáhá mi balzám na rty s teatree olejem. Natírám si rty kdykoliv je mám suché, a když cítím, že se začíná nějaký klubat, tak ho mažu pořádně. Někdy ani nevyleze, a když jo, tak se daleko rychleji zahojí.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Opary, afty - jak na ně?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 05.02.2009 09:44
     

    Libi, to je marný... koho mi to jen připomíná??? winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Jolana
    Status: začátečník

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 05.02.2009 11:46
    Hodnocení kategorie "Zdraví a krása": 5
     

    Zdravím všechny, náhodou jsem narazila na vaše téma opary. Já sama nemám zkušenosti s tímto onemocněním, ale narazila jsem na zajímavou léčbu a prý je to navždy. Přeposílam stránky a text na toto téma. Jedná se o přírodní medicínu a já sama jí na sobě testuji na různé choroby smiling smiley .

    [www.joalis.cz]

    Opary - Ženě ve věku 40 let se čas od času udělá na rtu nebo v koutku úst opar. Sama ví, že spouštěcím mechanismem bývá stres. Naposledy jí opary vyrazily, když prožila velký stres v práci.
    Příčinou oparu je virus Herpes simplex. V tomto se shodujeme s klasickou medicínou. Jak se tam ale dostal? Žena v sobě nosí ložisko s tímto virem. Je obvykle mikroskopické velikosti do 1 mm3. Při výsevu oparu na rtu se ložisko nachází vždy v okruhu orgánů sleziny (žaludku), v hlenu. Spící ložiska v okruhu sleziny přežívají po značnou část života člověka a přispívají pak i k jeho zániku. Aby se pacientka zbavila oparů, je nutné jí detoxikovat okruh orgánů sleziny a zbavit ji infekčních virových ložisek. Při užívání detoxikačního přípravku (Joalis VelienHelp) a protržení obalu infekčního ložiska /též pomocí preparátu/ se často opar na rtu naposledy objeví jako detoxikační projev. V budoucnu již se nevyskytuje.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 05.02.2009 12:12
     

    Věřte jí, je to moje kamaládka z nejlepčích, tadle Jolanalove smiley .

     
  • Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 05.02.2009 14:24
     

    ja som už jeden recept od vás holky vyskúšala--ušný maz--a musím povedať,že je to lepšie ako všetky mastičky,čo som kedy používala a dokonca som to poradila aj známej a je tiež spokojná,najprv som mala zábranygrinning smiley ,ale ked to zabralo už sa k tomu hlásim aj verejnegrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 06.02.2009 19:12
     

    Tak jsem byla na horách a moc na opary netrpím.Chodíme večer sedat si do normální restaurace a tam se napiju ze skleničky,která nepodlehla pořádné sprchové hygiene a tak to vždy propukne opar jako černá díra a hned tak se ho nezbavím.Samozřejmně užívám všechny prostředky dostupné .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 09.02.2009 12:06
     

    balanc, s tímto mám problém taky - jak se napiju někde v hospodě, tak si můžu bejt jistá, že mám do rána opar nebo "koutek" confused smiley thumbs up

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 10.02.2009 22:21
     

    Taky není možnost se toho hned při prvním pocitu zbavit?Já to mám pak na delší dobu.Ještě ,že s tím netrpím ,tak často maximálně jednou do roka.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    mirunka

    Využijte novou technologii!!!

    Datum: 12.02.2009 10:39
     

    Měla jsem podobné problémy,až mi kamarád ukázal novou technologii,která mi pomohla a jsem v klidu

    Pokud chcete info tak mu napište na antioxscan gmail tecka com.Rád vám poradí.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    grrrr

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 14.03.2009 21:21
     

    mám dobrej tip - sám na tyhle sviňský aftz trpim. Po téé se mi objevily až centimetrový afty (strašlivý 14ti denní utrpení), jsem zkoušel spoustu věcí, ale zabralo až toto: táta se mi zmínil že na vsích dávali kozám nebo ovcím na afty obyčejnou sůl. Ta se vetřela do aftu a nechala nějakou dobu působit. Tak sem to v zoufalství zkusil, nejdřív samozřejmě bolest jak prase, ale výsledek? SUPER. teď se mi objeví aft tak ho takhle vypálim a druhej den mám pokoj.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 18.03.2009 18:29
     

    grrr to ti snad rozežere vše ,nevím zda bych chtěla podstoupit takovou drasťárnu.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 18.03.2009 18:49
     
    Mona napsal(a):
    Opary nemívám, netrpím na to. Asi vitamín B, ne?winking smiley

    TAK je to správně - vitamín B - zaručeně ho najdeme v pivu. ALE když si opar vzpomene TAK vyrazí - vitamín nevitamín angry smiley . Já ho mívám po horečce a když se leknu ( hodně leknu ). Na hojení zaručeně pomáhá smíchání 1:1 dermazulenu a calcia - stačí do víčka od pet-flašky a občas přemáznout. Za 6-7 dní se už můžete vášnivě líbat = vyzkoušeno ! thumbs down grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 18.03.2009 22:43
     

    Tak mám pěkněj aft, jsem se rejpla kartáčkem na zuby. Auu

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 18.03.2009 23:05
     

    Přiznám se, že jsem to tu celé nečetla, ale jestlipak víte, že trpíte-li na opary, jste potencionálními vředaři? Je to stejný vir. Manža začal opary a dnes má obojí.....

     

    A olizujete-li svému dítěti při krmení lžičku nebo dudlíka a jste-li vředaři, zaděláváte mu do budoucna také na vředy, protože ty jsou, jako každé virové onemocnění nakažlivé. Čekají skrytě na spouštěcí impulz (stres apod.)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.03.2009 09:13
     

    drahu, na tohle jsem, s prominutím, magor - mám nějaký blok a nějak se mi příčí olizování lžiček atd., takž když chci po klukách dojíst třeba dvě lžíce jogurtu, beru si na to čistou lžičku stydlin smiley sad smiley

    Dudlík jsem neolízla v životě ani jedinkrát!!! nono smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.