pondělí 29. dubna, 09:16 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Opary, afty - jak na ně?

Datum: 26.02.2007 09:46
 

Trpíte na tyto nepříjemné záležitosti?

Mě to přepadne většinou, když se blíží nějaká nemoc nebo z velké únavy a nevyspání. Na opary mi naštěstí spolehlivě zabírá MIRACHIN, na afty HERBADONT, ale radši bych se toho zbavila úplně.

Nemáte někdo nějakou zaručenou prevenci?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 9
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.03.2009 12:08
     

    Anavi, když jsem měla děti malé, sice jsem tyto informace neměla, ale lžičku jsem olíznout nedokázala a ani dojídání po dětech u mě nehrozilo. Prostě mi to nešlo eye rolling smiley

    Dudlíky děcka neměly

     
  • Autor: Reklama

    Re: Opary, afty - jak na ně?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.03.2009 12:17
     

    Drahu, díky, už jsem myslela, že nejsem NORMÁLNÍ grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.03.2009 12:29
     

    Víš, když jsem viděla snachu, jak jim olizuje i ruce, když se upatlaly od jídla a dokonce unudlanou pusu, když z pusy plivaly třeba pacholíka..... Jen pomyslím a je mi zle tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.03.2009 12:42
     

    ajajaj, tak to bych na tom byla stejně sad smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Blanule2

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.03.2009 13:08
     

    Ahoj.Na opary a afty jsem vyzkoušela na doporučení,přírodní produkt z řady OKG a opravdu to zabralo.Na prevenci i k léčbě.Pokud by jste chtěli vědět víc informujte mne na mail Blanka83@email.cz a já vám ráda poradím a zašlu další informace!Přeji krásný den!

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.03.2009 16:33
     

    Blanule tak to dej vědět.Já tomu s tou solí ,ale vůbec nevěřím.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.03.2009 22:02
     

    Blanuli musíš napsat, ta to sem nepřijde říct...

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 21.03.2009 12:43
     

    Díky

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Michala

    Věda je mocná!!!

    Datum: 05.06.2009 16:06
     

    Ahojky,

    také jsem dlouhou dobu s tímto problémem bojovala. asi po půl roce jsem byla už naprosto zoufalá, ale zachránil mě kamarád, který přivezl novou technologii na tyto a další problémy. Jestli chcete vědět víc, tak mu napište na ''.phorum_html_encode('antioxscan@gmail.com').''. winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 05.06.2009 16:18
     

    Jak napište. angry smiley Tady je veřejné forum, tak info veřejně sem, nebo to tady nemá jinak co dělat...

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 24.06.2009 00:24
     

    Tak ať nás tady nenavnadují já jim psát nebudu.Vždyť to je zase nějakej prodej nebo reklama.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Klára

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 26.06.2009 10:46
     

    Já na opary trpím už od mala a nemívám ty centimetrové na rtu, bohužel... Vyzkoušela jsem vše, ale nejvíce mi pomohl HemaGel a i ty náplasti, člověk o oparu ani neví. Po natření gelem opar nesvědí, naopak ho hezky chladí. V lékárnách je to docela drahé, proto to kupuji na internetu, nechci tady dělat nějakou reklamu, ale dobrou zkušenost mám se stránkou pilulky24.cz. Jinak, opar v intimních místech jsem měla taky, doktorka mi předepsala nějakou mast, ale moc mi to nepomáhalo, natřela jsem si to HemaGelem a hezky se to zahojilo.. Mohu doporučit.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 28.11.2009 23:28
     

    Holky, tak jsem zjistila,že mám nějakou alergii na vlašáky nebo co... vždycky, když se jima nacpu, mám druhý, maximálně třetí den, pusu plnou aftů. A shodly jsme se na tom s kolegyní, že u ní to má podobné následky... netušíte, čím to může být? sad smiley A přitom já je tak miluju mls smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 28.11.2009 23:31
     


    Emička napsal(a):

    Nevím jak u vás pochodím!Když cítím že mě něco va rtu pálí okamžitě si to potírám ušním mazem.Je to babská rada,ale účinná,nikdy se mi nevyrazila naplno!

    tak toto doporučení jsem slyšela i z jiného zdroje, tak možná na tom něco bude...ale taky se mi do této léčby moc nechce eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 29.11.2009 00:07
     

    Hledala jsem něco o oparech... tenhle text je vysoce odborný grinning smiley grinning smiley...

    Nevíte někdo, co se skrývá pod "veřejným prostranstvím"???? grinning smiley

     

    ****

    Jade Simpson se zeptal:


    Opar je onemocnění, které je odpovědné léze, vyrážky na kůži. Existuje několik virů a každý kmen způsobuje podobné, ale jiný typ domů.

    Existují 2 hlavní typy, které jsou nejčastěji. První linie je herpes herpes simplex 1, která bude mít vliv na částech těla nad pasem. Ohniska se vyskytují hlavně uvnitř a vně úst.

    Předání Herpesviróza

    Ostatní dominantní člen z rodiny herpes je herpes simplex virus 2, který se nazývá HSV 2. To Herpesviróza členem rodiny a má vliv na veřejné prostory a hýždě a dolní části zad. Budeme mluvit o typu viru způsobující propuknutí Podrobněji o něco dále.

    Herpes simplex 1 je mírná forma herpetické viry. Domovy jsou opary, puchýře a prasat, který je umístěn uvnitř nebo mimo ústa. Tato nemoc je (předávají a nevyléčitelné. Cesta k přenosu této nákazy je prostřednictvím kontaktu s lézí. Tento virus může rovněž vést ke ******* herpes, ale je obecně kolem úst.

    To je známé jako orální herpes. Tyto léze vypuknout kdy imunitní systém je oslabený nebo zdůraznil. Proto název horečka puchýře nebo opary, viz těchto úrazů dochází tehdy, když je zima.

    Herpes simplex 2 se nejčastěji hovoří o herpes. HSV 2 prochází sexuální aktivitu. Blistrů, které se vyskytují na této kmene jsou podobné opary, virus HSV 2 jako pravidlo způsobuje největší obavy. Je šíření pohlavně. Přestože puchýřky herpes simplex 2 vypadat stejně jako opary, nejsou obvykle objeví ve veřejné oblasti.

    Genitální herpes (cibule) u mužů se objeví na ***** hřídele, na řitní otvor, hýždí, a to i vnitřní stehna a dolní části zad. Ženy uvidí puchýře se objevují v průběhu veřejného prostoru, včetně **** a hýždí. Někdy epidemie je sladká jako pochodeň baterku nebo se používají v průběhu zkoušky.

    Takže co je Herpesviróza proleľenin vypadat? Někdy, herpes je možné vidět pouze jako zarudnutí postižené oblasti. Ty taky horečnaté května náklady a dokonce i někteří chřipce, bolesti a bolesti. A odmítnutí z ***** ****** nebo také častý případ.

    První ohnisko herpes je vždy to nejhorší! Očekávat, že trpí oteklé lymfatické uzliny a chřipka systémy mimo erupce. Domovy se nutně méně závažné krátké-období, a nikoli jako akutní a mohla vyrábět asi 5 krát ročně. To bude záviset na stavu svého imunitního systému a kolik stresu ve vašem životě.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.