sobota 27. dubna, 19:19 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Opary, afty - jak na ně?

Datum: 26.02.2007 09:46
 

Trpíte na tyto nepříjemné záležitosti?

Mě to přepadne většinou, když se blíží nějaká nemoc nebo z velké únavy a nevyspání. Na opary mi naštěstí spolehlivě zabírá MIRACHIN, na afty HERBADONT, ale radši bych se toho zbavila úplně.

Nemáte někdo nějakou zaručenou prevenci?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 9
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 15.02.2011 16:04
     

    Opar jsem nikdy neměla - klep, klep na dřevo

    Ale dnes se mi udělal opar. Na ten zabírá aloe-gel, tak ho hned nasadím. Bolí mě to pod můstkem. Podám zprávu, jak to zabralo. Věra

     
  • Autor: Reklama

    Re: Opary, afty - jak na ně?

     
     
  • Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 15.02.2011 17:24
     

    Já mám místečko na rtu, dá se najít i když opar nemám a přesně tam se vždycky udělá, když se leknu nebo prochladnu a tak.....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 17.02.2011 22:35
     

    pořídila jsem si tento:

    [www.muller-pharma.cz]

     

    funguje thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 17.02.2011 22:40
     

    Přesně ten samý mám i já thumbs down

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.02.2011 13:02
     
    angry smiley....duhykrat za sebou, vcera poobede po vynimocnom !!! dvoj.spanku zobudila este horsie ako minule, co nie je este stale uplne zhojene....a tentoraz dokonca pol huby opuchnutej a balavej az hroza....ale to by som patrila skor do nadavacej diskusie!!! .... mne to stale ihned zasusi (hehe, alebo mozno spali) citronovy olej....takze absolutne bez pluzgierov, ale aj tak cervene a opuchnute par dni...kym zhoji.. angry smiley angry smiley angry smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.02.2011 13:08
     


    Anavi napsal(a):

    Tak jsem objevila něco naprosto úžasného, co opravdu zabírá! Nevěřila jsem vlastním očím, ale do tří dnů byl opar pryč! Ovšem z té ceny vám jich možná mnoho dalších naskáče grinning smiley grinning smiley Už si přesně nepamatuji, ale tuším, že jsem ten přípravek pořizovala za cenu kolem sedmi stovek

    [prozdravi.sattnet.cz]

    Kerijko, mrkni na tenhle odkaz. To je skutečný zázrak, jen stojí kolem 650 Kč... eye rolling smiley. Předevčírem se mi udělal opar na puse jak hrom, dneska je pryč!!! Navíc to má mnohostranné využití, i jako prevence všech možných chorob. Koupila jsem jedno našim, jedno sobě, mamka už to má využívané vnitřně, já to používám spíš zevně, opary, afty, krvácející dásně atd.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.02.2011 13:15
     
    Dik, samozrejme pozriem!... roky som mala pokoj, len poslednu dobu to ide so mnou dole vodou, tak musim zase skusit nieco ...lebo takto nemozem pomaly ani na ulicu....hihi, zial do nasho obchodu musim .... i ked tamojsie ma baby davno poznaju, tak zase ich tak nevystrasiiiiiim......ale aj tak! smoking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 18.09.2011 00:07
     
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 09.10.2011 23:33
     

    Tak jsem si před časem přečetla tuhle diskusi a zakoupila Mirachin. (lékárnice nebyla moc ochotná, mají přece Zovirax i Herpesin, tak proč si nevyberu jeden z nich eye rolling smiley - ale objednala thumbs down)

    Bylo to pro syna, má nešťastník opar snad jednou měsíčně sad smiley, navíc je to truhlík a začne si to mazat, až když má bolák přes celou pusu a já si všimnu a pošlu ho si ti namazat. eye rolling smiley

    A s Mirachinem ho to bolelo (podle jeho slov) mnohem míň thumbs down a skoro to nebylo vidět (u skoro puberťáka důležité winking smiley )

    Takže moc děkuju za tip flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 10.10.2011 00:21
     

    Hanko, Mirachin je výborný, ale léčí už jen ten "vysypaný" opar. Načti poslední přidaný odkaz - na mladý ječmen a chlorellu. Začala jsem užívat poměrně nedávno, ale opary se mi vyskytují daleko méně, než dřív a když už se objeví, jsou za 2-3 dny pryč, jinak mě to trápilo vždycky snad 14 dní

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 10.10.2011 13:08
     

    Výborný je na opary inzulin thumbs downpotřít, ne aplikovat injekčně. winking smiley

     
  • Autor: Minimaxa
    Status: nováček

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.12.2011 13:38
     

    Na opary také bohužel trpím. sad smiley Mě pomohl balzám na rty z konopí od firmy Cannaderm. Používám ji denně i preventivně. I manžela jsem přinutila grinning smiley

    Kupuji na [www.mujvzhled.cz]

     
  • Autor: anickadol1
    Status: nováček

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 06.03.2012 19:32
     

    Dobrý den. Na internetu mi pomohli. Zkuste se zeptat taky. Nechci dělat reklamu , napište mi na mail.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 06.03.2012 20:13
     

    U mne, když chce opar vyrazit, tak vyrazí a na nějaký mastičky kašle (teď mám dva). Vždy při teplotě, nebo když se hodně něčeho leknu. Potom už jen něčím mazat, aby se co nejrychleji zahojil např. smíchat 1:1 dermazulen s calciem a týden bez líbání nono smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 14.04.2012 15:14
     
    Ja trpela na opary nekolik let. Jak jednou opar vyleze, tak pri snizene imunite zas vyleze. Vyskytoval se hlavne v nose a na rtu, uzivala jsem Herpesin, take naplasti, ale stale se mi vracel..nakonec jsme zacali cela rodina uzivat Hlivu ustricnou s rakytnikovym olejem, ktery zesiluje ucinek hlivy. Od te doby se mi neobjevil, je to take tim, ze hliva resi puvod vzniku herpesu. Da se koupit v lekarnach nebo pres net na strankach Vegi
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.