pondělí 29. dubna, 03:03 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Opary, afty - jak na ně?

Datum: 26.02.2007 09:46
 

Trpíte na tyto nepříjemné záležitosti?

Mě to přepadne většinou, když se blíží nějaká nemoc nebo z velké únavy a nevyspání. Na opary mi naštěstí spolehlivě zabírá MIRACHIN, na afty HERBADONT, ale radši bych se toho zbavila úplně.

Nemáte někdo nějakou zaručenou prevenci?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 9
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Kačka

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 03.03.2008 16:52
     

    ahojky,

    koupila jsem si skvělej gel co i bělí zuby. Afty už díky němu nemám, protože desinfikuje a když se sem tam vyrojí opar tak ho tím gelem namažu a za chvíli je fuč.

    Jinka klidně napište mailíka chalupovakatka@seznam.cz, ráda poradím

     
  • Autor: Reklama

    Re: Opary, afty - jak na ně?

     
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 04.03.2008 20:35
     
    pokud jsem nemocná,nebo na mě něco"leze",nikdy nemám horečku,ale pokaždé se mi vyrazí opary kdekoli na obličeji.používám šíleně drahou mastičku v šíleně pidi balení/asi zovirax?/a nebo postižené místa napatlám zubní pastou.syn trpí na opary pod očima má je skoro furt a používáme nějakou míchanou mast s tetracyklínem.jinak ,Lada má pravdu,pokud virus máte,už nikdy vás neopustí.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 04.03.2008 21:36
     
    lostris, já kupuji ten Mirachin, co píšu na začátku - tubička za stovku, vydrží docela na dlouho a opravdu zabírá. Je v tom zinek a ten prý pomáhá ten opar likvidovat. Doporučuji ho všem známým. Jenže jelikož je to český výrobek a není na něj reklama (a není drahý, takže se na něm asi moc nevydělá confused smiley ), tak ho v lékárnách skoro nemají. Já si ho pokaždé objednávám a objednají vždy jen ten jeden nebo dva kusy pro mě. eye rolling smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Emička

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 17.11.2008 17:48
     

    Nevím jak u vás pochodím!Když cítím že mě něco va rtu pálí okamžitě si to potírám ušním mazem.Je to babská rada,ale účinná,nikdy se mi nevyrazila naplno!

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 17.11.2008 19:09
     

    Evicka, tak toto na herpesy ani nahodou nepoznameye popping smiley ... Inak naozaj za dobry liek povazujem tiez Zovirax, aj ked rozbehnuty herpes uplne nezastavi, ale aspon zmierni ...a nie je to potom tak otrasne a rychlejsie sa hoji....

    Ja som na herpesy od malicka hrozne trpela, kazde oslabenie organizmu a uff.. zoparkat som ich mala na perach dookola naraz niekolko..a pri nadche/ ryme na noseeye rolling smiley ..Dokonca kvoli tomu ma parkrat lekarka vypisala, okrem ineho som dostavala som inj. B12...a nakoniec ma poslala na imunulogiu..Uz je to davno, tak si nepamatam co som brala za extra vtedy " drahe zahranicne" lieky a ... niekolko rokov som potom vydrzala..Znovu sa mi to obcas objavi, ale uz nie je to tak hrozne..

    Balanclady tu tiez spominala prirodny olejicek - tak ja pouzivam na to citronovy ( ten pouziva uz roky cela nasa rodina na vselijake zapaly - okrem ineho aj kozne - napr. deti ked mali semtatm nejake akne) a tiez je ucinny aj na herpes- posobi protizapalove a rychlo vysusi...Odporucam tiez skusit proti herpesu - hned na zaciatku ked to zacina palit na perach - vtedy to najlepsie ucinkuje....

     
  • Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 17.11.2008 19:35
     

    no tak ja sa snimi práve mordujem a mám hned dva,tiež používam Zovirax,ale nič moc dnes mi dala známa neakú vodičku(prípravok z homeopatie)tak uvidím a možno vyskúšam aj ten recept Evičky--hoci neznie lákovo a dúfam,že si len niekto nerobí sranduwinking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 17.11.2008 20:11
     

    Netrpím ani na jednosmiling smiley ,ale ušní maz se používá na prasklý koutek,jestli zabírá i na opary..confused smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 17.11.2008 20:39
     

    Tak já opar v životě neměla a afty jen jako malé pachole. Údajně na afty pomáhá borůvkový kompot.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 17.11.2008 22:22
     

    Těch možností je dost,ale na každého působí jenom něco.Prostě to chce vyzkoušet.{VŠE}

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 17.11.2008 22:42
     

    Mně nikdy Zovirax nepomohl sad smiley, já neustále chválím MIrachin, to je zatím nejúčinnější věc, kterou mám odzkoušenou.thumbs down

     
  • Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 18.11.2008 09:37
     

    Anavi idem si to dnes teda kúpiť a vyskúšam,už ich mám trocha lepšie,hlavne že už ako keby zasichali a nepália,ale vyskúšala som toho toľko,že ani neviem čo naozaj zabralowinking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 18.11.2008 09:59
     

    anino, uvidíš, jak uspěješ, já ho sháním velmi těžko, většinou jen na objednávku v konkrétní lékárně sad smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 18.11.2008 21:34
     

    Mirachin mohu žádat od jakého výrobce je?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.11.2008 09:09
     

    Mirachin - ochrana a regenerace pokožky 5 g (opary)

    Zinková emulze proti oparům.

     

     

    Mirachin - ochrana a regenerace pokožky 5 g (opary)

    Popis zboží

    Zinek spolu s antiherpetickým preparátem poskytují dvojí ochranu proti oparům. Antiherpetická složka zabraňuje množení viru Herpes Simplex, jehož výsledkem je poškození kůže a vznik oparu. Regenerační schopnosti přítomného zinku pak výrazným způsobem zkracují hojení oparu již vzniklého. Klinicky testováno

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.11.2008 09:37
     

    Anavi, ... toto mi pripomenulo, ze ked som bola dieta, tak mi mamka na to tiez davala nejaku zinkovu masticku..smiling smiley..

    ...a este som si spomenula, ze mmt. bezi v TV reklama na naplast na opary - ktora ho zakryje a lieci winking smiley ...ale kedze reklamy sledujem len jednym okom, tak viac o tom neviem, ani ako sa to vola...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.