neděle 28. dubna, 19:03 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Opary, afty - jak na ně?

Datum: 26.02.2007 09:46
 

Trpíte na tyto nepříjemné záležitosti?

Mě to přepadne většinou, když se blíží nějaká nemoc nebo z velké únavy a nevyspání. Na opary mi naštěstí spolehlivě zabírá MIRACHIN, na afty HERBADONT, ale radši bych se toho zbavila úplně.

Nemáte někdo nějakou zaručenou prevenci?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 9
  • Autor: trdlo
    Status: nováček

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 10.08.2012 21:49
     

    Souhlasím s ostatními, vitamín B je na to opravdu nejlepší. Já když cítím, že se začíná nějaký opar tvořit, tak okamžitě sáhnu po Riboflavinu a pár dní jej užívám než to zase přejde.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Opary, afty - jak na ně?

     
     
  • Autor: Kulich
    Status: začátečník

    Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 22.10.2014 08:55
     

    Máte někdo zkušenosti s tímhle produktem od Herbadentu? [www.rodicum.cz]

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 22.10.2014 13:30
     

    Zase samá reklama ...

    Na opary používám taky Tea Tree Oil, ten mám po ruce vždy. Na akné používá kluk žlutou mast od firmy Rozmarýn - a že jich má požehnaně (nerýpe se, natře - trvá to, ale zmiznou).

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 27.01.2016 20:08
     

    Už 2 měsíce beru B-čko a stejně mi po návratu z hor opar vyrazil - 2ks. Ještě mi na něj nikdy nezabralo nic. 7-10 dní než se zahojí.

    Chudák manželka. Snad vydrží tak dlouho nepolíbená. Myslím ode mě spinning smiley sticking its tongue out .

    Vyrazili mi na horním rtu dva a mám teď takové smyslné rty. Jak havajský domovník, nebo jak napíchané botoxem.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 28.01.2016 00:17
     

    mně zase v pátek natrhl hubu zubař, trhal mi 1,5 hodiny osmičku dole..... mažu nějakým sajrajtem, který jsem používala u pásového oparu.... Imazol, ale jestli to pomáhá i na opar, to teprve zjistím, protože se mi to rozlízá i do okolí angry smiley angry smiley angry smiley.... kráska za každou cenu grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 28.01.2016 00:19
     

    taku, teď mě napadlo, jestli to bude líto i mému muži grinning smiley .... havajská domovnice zrovna nejsem, ale Bílá paní na půl huby, to jo, to asi budu grinning smiley.... líbačka nebude, protože on je extra chytlavej winking smiley, na opary samozřejmě grinning smiley ....

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 28.01.2016 10:59
     

    Moje kolegyně z práce mívala opary i v létě a to přesně s tím rtem-horní měla až k nosu. No litovala jsem jí a naštěstí jsem je od ní nikdy nechytla. Já ho měla v životě 2x, jednou při chřipce a jednou z leknutí-tomu jsem nikdy nechtěla věřit, ale stalo se. Jak se u někoho usadí virus herpes v těle, těžko se ho zbavuje.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 28.01.2016 11:05
     

    Já patřím k těm šťastlivcům, jimž v těle tento virus nekoluje. Aspoň něčeho jsem ušetřená. winking smiley

    Tak vy postižení to brzy zvládněte a zbavte se té bolavé "ozdoby" na rtu, ať se můžete zas vášnivě líbat. smoking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 28.01.2016 17:25
     

    Tady jsou rady, jak na opary (možná aspoň něco pomůže i vám): [www.alternativnimagazin.cz]

     
  • Autor: aida
    Status: začátečník

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 08.02.2016 14:38
     

    Narazila jsem na tuto diskuzi a nějak se mi nechce pročítat celá - ale mám jeden opravdu vyzkoušený recept na opary:

    jablečník a pelyněk - 1 lžíce jablečníku, 1 lžíce pelyňku, smíchám, zaliji horkou vodou do 1/4l hrnku , nechám vyluhovat (já tak cca 5min) a pak scedím a vypiju (je to opravdu hořké - nic tak hořkého jsem zatím neměla) - ale pomáhá to zchladit horkost těla, takže pokud chytnete opar v zárodku, nevyrazí se, pokud už ho budete mít, tak se nerozjede (vím co říkám - už jsem byla dvakrát na kapačkách s oparem přes celý ret, kdy jsem nemohla zavřít pusu a jediné co mi v nemocnici dali byl Herpesin - nezabral ani náhodou tak jako tahle přírodní medicína.Doporučuji všem - jen musíte vytrpět tu hořkou chuť. Piju 3x denně při výskytu - (stačí jeden den a máte po starostech). thumbs down spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: mapei
    Status: nováček

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 08.02.2016 16:39
     

    tea tree oil a nebo zubní pastu na noc

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 07.03.2016 19:04
     

    Po dlouhé nemoci oslabená imunita tak pomohl TEE Tree oil měla jsem afty plnou pusu.

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 07.03.2016 19:46
     

    Tak se přidávám k postiženým, na opary trpím snad od 18-20 let a dělají se mi výhradně, když jsem nastydlá nebo nemocná. Za tuto zimu je mám už potřetí, , v sobotu se mi začala spouštět rýma a teď jsem obklopená čajem, spoustou kapesníků a opary mám na nose asi na třech místech - i uvnitř nosu. Nezabírá mi na ně nic, u nosu je navíc problém že často smrkám a tudíž si jakoukoliv mast okamžitě setřu....nikomu to nepřeju, kdo zažil, ví jaké to je thumbs up Mamka na ně trpí také, vitamin B bere dlouhodobě a a tvorbě oparů to u ní taky nezabránilo sad smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 07.03.2016 21:22
     

    Já na ně trpím také...všichni okolo dostanou chřipku, angínu ,virózu..já ne..,ale vyrazí se mi opar..Dřív jsem si nebrala servítky a matlala genciánou, bylo mi šumák, že chodím fialová..Vyzkoušela jsem když se objevily náplasti a nedám na ně dopustit..poctivě lepím po dobu než se úplně vyhojí, klidně tejden a je to fakt skvělé, nerozleze se, nebolí..sice jsou drahé, ale nic jiného nezabírá. Jak se jednou vir v těle aktivuje, tak se ho už nikdá nezbavíte, u každého je jinej spouštěč..

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 08.03.2016 00:00
     

    tak tohle jsem nikdy neměla nono smiley a nezávidím vám to sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.