pondělí 29. dubna, 09:36 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Opary, afty - jak na ně?

Datum: 26.02.2007 09:46
 

Trpíte na tyto nepříjemné záležitosti?

Mě to přepadne většinou, když se blíží nějaká nemoc nebo z velké únavy a nevyspání. Na opary mi naštěstí spolehlivě zabírá MIRACHIN, na afty HERBADONT, ale radši bych se toho zbavila úplně.

Nemáte někdo nějakou zaručenou prevenci?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 9
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 25.12.2009 18:42
     

    Tak jsem objevila něco naprosto úžasného, co opravdu zabírá! Nevěřila jsem vlastním očím, ale do tří dnů byl opar pryč! Ovšem z té ceny vám jich možná mnoho dalších naskáče grinning smiley grinning smiley Už si přesně nepamatuji, ale tuším, že jsem ten přípravek pořizovala za cenu kolem sedmi stovek

    [prozdravi.sattnet.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Opary, afty - jak na ně?

     
     
  • Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 25.12.2009 21:09
     

    na opary se mi jednoznačně osvědčil PYTHIOL

    (áno přesně ten jež nám byl mazán jako miminkům na prdelku grinning smiley )

    dva dny mazání a opar je pryč, pořizovací cena cca 30 Kč a tenhle "zázrak" hojně využívám i na občasné akné winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 25.12.2009 21:17
     

    A tos nemohla říct dřív??? grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 25.12.2009 21:31
     

    já pythiol používám jako občasný pleťový krém už léta a akné si na mě nepříjdegrinning smiley grinning smiley grinning smiley a je fakt, že ani opary moc nemám.nono smiley A že patří na opačný konec???winking smiley Nikdy nevíš, kde ti co udělá dobře.grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 26.12.2009 10:52
     

    ANAVI: chápu, že jsem ti mohla ušetřit "pár" korun grinning smiley ale na tuhle debatu jsem přišla až teď stydlin smiley nicméně mohu tě uklinit, že než jsem začala používat pythiol utratila jsem za všemožné mastičky na opary pár tisíc - neboť mě se opary dělaj každej měsíc angry smiley

     

    LOSTRIS: no je fakt, že v oněch místech už jsem ho také využila grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 26.12.2009 10:55
     

    ejka: no mě právě stačí nevyspání nebo stresík a je tam hned!!! Takže si nedovedu představit, že bych doma neměla nic!

    Různé mastičky, které jsem tady doporučovala, zabírají více či méně, ale tohle, co jsem si koupila naposled, je vodička. Taková stahující a ten výsledek mě fakt šokoval. Večer jsem mázla takovou tu napuchlinu, co se pak ještě rozptýlí do tisíce puchýřků eye rolling smiley angry smiley. No a ráno tam byl jen takový malý pupínek a odpo už skoro nic!!!! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Takhle nefungovalo teda nikdy nic!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 26.12.2009 10:56
     

    Inspirovaly jste mě ovšem s tím širokospektrálním použitím smiling smiley, takže tuhle vodičku vyzkouším i na ostatní "ozdoby", co mi čas od času naskáčou v obličeji smiling smiley. Třeba to zabere taky.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 26.12.2009 16:41
     

    Zrovna je období oparů v tomto počasí přímo orná půda na výskyt.A to chce mazat a mazat preventivně.Tee tree oil.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 29.12.2009 18:50
     
    cannadent_balzam.jpg

    já mám koupený balzám z konopí Cannadent - na opary netrpím, mám ho kvůli koutkům, ale dávala jsem ho vyzkoušet kolegyni, co měla zrovna opar a byla spokojena, po jednom namazání se jí stáhl a ztratil winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Libi (29.12.2009 18:51)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 29.12.2009 19:54
     

    Díky za další tip, prozkouším všechno možné winking smiley

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 29.12.2009 21:35
     

    Já používám na rozpraskanou pusu a opary HERPASON je to takový balzám od Original ATOK, [www.originalatok.cz]

    cena je cca 100,-Kč a fakt to funguje i jako prevence mazat rty teď v zimě místo jeleního loje supersmiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: Pavlusa
    Status: začátečník

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.08.2010 11:04
     

    Já používám Xerpastick, ten vždyky pomůže, když už je opar na světě a taky preventivně balzám na rty proti oparům smiling smiley ten je ale asi spíš pro dobrý pocit, ale nestojí moc peněz a pěkně voní, takže tak smiling smiley ale myslím, že v každé určitě rádi poradí. smiling smiley Víte někdo nějaký opravdu kvalitní balzám na praskání rtů v zimě?

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.08.2010 11:49
     


    Libi napsal(a):

    já mám koupený balzám z konopí Cannadent - na opary netrpím, mám ho kvůli koutkům, ale dávala jsem ho vyzkoušet kolegyni, co měla zrovna opar a byla spokojena, po jednom namazání se jí stáhl a ztratil winking smiley


    Používám jiné výrobky z konopí a po jejich vyzkoušení jsem rovněž spokojen.winking smiley

     
  • Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.08.2010 16:44
     

    Dej mi jointa...

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 19.08.2010 20:45
     

    Ale to opary ani afty neléčí, Honzo. Jen ti pak nevadí.winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.