úterý 30. dubna, 05:24 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: spánek sen

Mluviči ze spaní

Datum: 06.11.2007 21:16
 

Co vtipného jste kdy slyšeli nebo sami vykládali ze spaní? K založení této rubriky mě inspiroval asi 10 minut starý zážitek:

 

Sedím, píšu mail, když najednou slyším z obýváku, kde právě spí můj muž, strašný zvuky. Původně jsem myslela, že s odpuštěním hrůzostrašně prdí, pak jsem se vyděsila, že se mu něco stalo. Inu vlítnu tam a koukám - on to vyluzoval ze spaní. Takový bručení, mručení, chrčení a vrčení dohromady. Vybafla jsem hrůzou "co děláš?" A on "no co, vrčim! Jsem robot, tak vrčim, ne?" Pak už probrán říkal, že byl třicetimetrovej robot, kterýho se nikdo nebál, tak začal vrčet, i když mu to bylo zpočátku trapný, ale odhodlal se - aby se ho lidi báli. Zabralo to - dali se na prej na útěk:-)

 

A to ještě včera, když jsem o půlnoci ulehla, začal chrápat. Zamlaskám, jednou, dvakrát, potřetí, a pak to přišlo: "No joo, co furt máš? Co furt do mě hučíš? To je furt něco, a ani si kvůli tobě nemůžu vzít ředkvičku!"

 

Asi před měsícem jsem zase v noci s maximálním údivem pronesla "prosim tě, proč máš na hlavě ten kýbl?" Bránil se, že žádnej kýbl na hlavě nemá, kontrovala jsem "ještě před chvílí si mě s ním škrtil, tak se nedělej". eye popping smiley

 

Ale jinak se máme docela rádi, fakticky drinking smiley .

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Status: expert

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 10.10.2008 00:14
     

    Staníku tak to je superthumbs down to bych se počurala smíchygrinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mluviči ze spaní

     
     
  • Autor: sm30
    Status: začátečník

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 11.10.2008 20:57
     

    Stano, já jsem si smíchy poprskala monitor. Skvělé grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Já také občas mluvím ze spaní, naposledy jsem prý prohlašovala: Hele taky se cítíš ohnutej? Jak ohnutej? No, jako páskem. Prý jem normálně komunikovala ze spaní, ale já o tom nevím.

    Ale připomnělo mi to moji kamarádku, jejíž muž byl náměsíčnej. Říkala, že je u nich normální, že v noci se vzbudí a jde žehlit nebo prát. Ráno si nic nepamatuje, jen ta zapnutá žehlička... A jednou se mu nějakým zázrakem podařilo vyprat skvrnu ze svetru mé kamarádky, se kterou se ona mořila několik týdnů a pořád nešla dolů grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 11.10.2008 22:20
     

    Drahus to je dobře ,možná že sám přišel na to co by všechno na sebe vykecal.Tak se na to soustředil ,aby už nemluvil.Jinak dobrý.V mládí by mě to zajímalo ,ale teď já už to mám za sebou........

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 15.10.2008 09:31
     

    Novinka od mého muže:

     

    (intonace ve stylu "co je na tom tak těžký to pochopit ty voe?")

     

    "No Ježiš marjá, tak když holt někdo nemá nohy, tak může stahovat poštu do alelujá a furt niiic, nooo!!!"

     

    eye popping smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 16.10.2008 13:01
     

    Stano s tím stahováním za darmo to není špatný.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 08.02.2009 17:50
     

    Na včerejšek v noci můj muž povidá:

     

    "Jako prezident je skvělej. Ale se dřevem umí lautr hovno."

     

    Ráno se ho ptám, co se mu to zdálo, tak prej účinkoval v televizním pořadu, a teď se podržte, "Truhlaříme s Václavem Havlem." Bylo to něco jako Kutil Tim asi. Týden s ním žil na chalupě - jen Havel, on a televizní štáb, který natáčel, jak ti dva něco patlaj v garáži. grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Stano (09.02.2009 12:07)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 09.02.2009 12:05
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 09.02.2009 16:15
     

    Stano tak to si už i potykali co? Máš aspoň nějakou výhodu z toho?

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 10.02.2009 22:24
     

    Malá začne mluvit něco ze spaní a je to tak spontální, že se vždy hrozně leknu.Jako by k nám zavítal, někdo neznámý. Trochu je to pro mě Horor.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 11.02.2009 09:41
     

    Dneska: "To nepoznáš můj podpis, ty magore?"eye popping smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 11.02.2009 09:44
     

    Stano, u vás je v noci furt nějaká divočina grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 08.09.2010 21:46
     

    dlouho už se nikomu nic nezdálo?

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 08.09.2010 22:32
     

    U nás asi exceloval brácha, když usnul u tv, tak jsme na něho museli cestou do postele dozírat, aby šel na wc a ne do skříně eye rolling smiley

    Mně se jednou podařilo zvonící manželův budík v pět ráno komentovat slovy: Nejseš blbý? Vždyť je sobota! angry smiley

    Ehm, byl pátek.stydlin smiley 

    Jeho odpověď ponechám vaší fantazii. winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HanaK (09.09.2010 08:06)
     
  • Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 08.09.2010 23:02
     

    Při ranním buzení jsem prý pravil "Už jsem platil" a spal dál.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 08.09.2010 23:55
     

    HanaK... s tou skříní to jednou udělala i ségra, mohlo jí být šest, sedum let, šla normálně spát, kolem jedenáctý večer vstala, rozsvítila na chodbě, otevřela skříň a už se do ní pomalu štelovala, my vylítli od telky co se děje a ona nám řiká, že se jde jen vyčůrat grinning smiley

     

    Já se prý jednou v noci objevila v obyváku mezi futrama a ptám se našich. "Kde je ten hadr? Jakej hadr Lucinko? No na ty opice!" Dodnes se neví, co jsem tím myslela. grinning smiley

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.