úterý 30. dubna, 03:24 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: spánek sen

Mluviči ze spaní

Datum: 06.11.2007 21:16
 

Co vtipného jste kdy slyšeli nebo sami vykládali ze spaní? K založení této rubriky mě inspiroval asi 10 minut starý zážitek:

 

Sedím, píšu mail, když najednou slyším z obýváku, kde právě spí můj muž, strašný zvuky. Původně jsem myslela, že s odpuštěním hrůzostrašně prdí, pak jsem se vyděsila, že se mu něco stalo. Inu vlítnu tam a koukám - on to vyluzoval ze spaní. Takový bručení, mručení, chrčení a vrčení dohromady. Vybafla jsem hrůzou "co děláš?" A on "no co, vrčim! Jsem robot, tak vrčim, ne?" Pak už probrán říkal, že byl třicetimetrovej robot, kterýho se nikdo nebál, tak začal vrčet, i když mu to bylo zpočátku trapný, ale odhodlal se - aby se ho lidi báli. Zabralo to - dali se na prej na útěk:-)

 

A to ještě včera, když jsem o půlnoci ulehla, začal chrápat. Zamlaskám, jednou, dvakrát, potřetí, a pak to přišlo: "No joo, co furt máš? Co furt do mě hučíš? To je furt něco, a ani si kvůli tobě nemůžu vzít ředkvičku!"

 

Asi před měsícem jsem zase v noci s maximálním údivem pronesla "prosim tě, proč máš na hlavě ten kýbl?" Bránil se, že žádnej kýbl na hlavě nemá, kontrovala jsem "ještě před chvílí si mě s ním škrtil, tak se nedělej". eye popping smiley

 

Ale jinak se máme docela rádi, fakticky drinking smiley .

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Status: expert

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 07.11.2007 14:10
     
    Jéé to jsem ráda že nejsem sama cvok grinning smiley , mě se taky do snů plete to co slyším a mluvím pak z cesty, jenže to brzo zapomenu, takže není co vyprávět.thumbs up
     
  • Autor: Reklama

    Re: Mluviči ze spaní

     
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 07.11.2007 14:33
     
    nevím ,jestli to patří sem ,nebo do trapasů ale...jednou jsem po noční jela s kamarádkou nakupovat.chodily jsme po marketu a já už byla dost unavená.zpět jsme si vzaly taxi a já, tak nějak usnula.před domem mě kámoška budí a já na to ještě chvíli jooo?a přikryj mě! řidič i ona se rvali smíchy a já pak chtěla být menší a menší a...ještě,že mě nenechal spát ze zapnutou čekačkou to by mě to zchrupnutí vyšlo pěkně draho.grinning smiley a ta ostuda.br.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 07.11.2007 16:38
     

    Vzpomínám na nocování s našima v jedné místnosti. Spali jsme: naši na rozkládačce, já s dcerou dole na palandě, nejmladší bratr nahoře na palandě, prostřední bratr na matracích mezi námi všemi (nejstarší brácha chyběl). Večer to začalo: táta chrápal, dcera vedle mne skřípala zubama, brácha nahoře se uspával kýváním ze strany na stranu, takže palanda se kývala jak loďka v příboji, bratr na matracích chrápal nejhlasitěji...a máma je střídavě všechny seřvávala. Prima spaní. grinning smiley

    No a o tom mluvení ze spaní: bratr nahoře na palandě velice často řval: ,,Přihraj, vole, přihrááááááj!!´´

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 07.11.2007 22:26
     

    Moni, jo, jo - pamatuji si, jak jsi tohle "idylické" spaní líčila na srazu... To bych se fakt nevyspala eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 08.11.2007 08:58
     
    Mona: Jáááááchacháááááá, to musela bejt noc grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 08.11.2007 09:24
     
    Stano, já bych právě řekla, že nešlo jen o jednu noc, tím mě to víc děsí! eye rolling smiley grinning smiley winking smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 08.11.2007 15:19
     
    Správně...bylo to na chatě. Měli jsme jednu místnost. V létě jsme to řešili tím, že jsme děti (dříve já a bratři, později má dcera a mladší bratři) odlifrovali do ,,bunkru´´. grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 09.11.2007 11:42
     
    MOna winking smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 10.11.2007 00:12
     
    Vnučka,které jsou tři roky ,docela ráda mluví o duchách.A ve snu se jí určitě honí myšlenky,dost divoce.Ze spaní dost často mluví,tak,že i já si myslým,že se probudila."babi ne,ne,duchu,chu,chu" Docela by mne zajímalo, jak jsem tam zapadala?Ty sny jsou tak divoké,že je kolikrát na poloviční cestě z postele ven.U tak malého dítěte je to v normě?confused smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 08.06.2008 20:00
     
    Malá vnučka se ze spaní opravdu snaží vydávat taková slova že je ji rozumět a já si vždy myslím ,že se probudila ,ale není tomu tak .Vždy zase spí.
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 08.06.2008 20:08
     
    Můj muž, ještě když bydlel u rodičů, vykecal ze spaní, že se mnou chodí, dokonce i moje jméno jim řekl. A to mně před tím nikdy neviděli. Když jsem se šla pak představit, vítali mě s úsměvem: "Jóó´, to jste vy?"
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 09.06.2008 07:52
     

    Amee, to je takový skoro pohádkový winking smiley : Jooo, to jste vy, o kom se našemu synovi v noci zdává???grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 09.06.2008 22:32
     
    Amee už tě prostě znali.Není to prima ,když se nemusíš ani více představovat.Muž to už vše udělal za tebe. thumbs down flower smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 09.10.2008 11:14
     

    Na včerejšek se můj muž otočil na mě (mohlo být půl čtvrté) a zařval, cituji:

     

    "Kurva ty už mě taky nelochtej, ty buzerante zasraná!!!!" eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley (Prý měl důležité jednání a pořád ho tam někdo dloubal do žeber.eye popping smiley )

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 09.10.2008 12:14
     

    Můj mužský taky mluvil ze spaní a prý již od dětství. jeho maminka prý vždycky přisedla na postel a počala nenápadně výslech... eye rolling smiley

    Když jsem se k J. nastěhovala, zkusila jsem to jednou a kupodivu, velmi dobře "spolupracoval".

    Ale protože razím heslo, kdo se moc ptá, moc se dozví, tak jsem to již raději nikdy víc nezkoušela.

    Teď už ze spaní nemluví, tak je klid

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.