neděle 28. dubna, 22:30 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Jste roztrzití?

Datum: 09.12.2007 13:02
 
Já obcas jo. Zrovna vcera jsem mazala housky Ramou a na ne pekne sunkový sýr a na to jeste jahodovou marmeládu.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 2 z 5
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 10.12.2007 14:38
     
    Traged: mě stačí, když si je na víkend vezme babička a už jsem zase celkem NORMÁLNÍ grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Jste roztrzití?

     
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 10.12.2007 15:24
     
    Tak to bude ono, ty děti grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 10.12.2007 16:05
     

    Tak tak,za všechno můžou dětigrinning smiley Já tedy roztržitá nejsem

     

     

    Nevíte někdo kam jsem dala cigarety??

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 10.12.2007 17:16
     
    Evčo, koukni do ledničky grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 10.12.2007 19:18
     
    Už jsem je našlagrinning smiley grinning smiley nějak jsem je nevyndala z kabelky
     
  • Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 10.12.2007 19:51
     
    Tak dnes jsem hledala klíče od škodule dvacet minut zpocená jak myš , a měla jsem během pěti minut být někde zcela jinde, kde na mě nemohlo být dlouho čekáno.....klíčky byly v kabelceeye popping smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 10.12.2007 20:06
     
    Já je zase pravidelně nechávám ve dveřích sad smiley nebo spolu s pitíčkem na střeše
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 10.12.2007 23:19
     
    a já velmi často hledám brýle, které už mám na svém vlastním nose. Ovšem jsem zvyklá je používat jen do auta, takže když si je náhodou nasadím "omylem" i doma, problém je na světě winking smiley grinning smiley
     
  • Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 10.12.2007 23:27
     
    Evčo já je nejčastěji zabouchnu v autě, nejlíp daleko od domovathumbs up
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 10.12.2007 23:33
     
    Hele, to mi připomnělo historku,kterou mi povídala známá. Dávala holku do sedačky a aby se nemrskala, dala jí na tu chvilku do ruky klíče od auta - "na hraní". Holčička si s nima hrála, ona ji připoutala, zabouchla dveře od auta a hledá klíčky (roztržitá matka holt, že jo smiling smiley. No a než jí stihlo dojít, že je má ta dcera, tak blik-blik, auto zamknutý. Dcera ve věku asi dvou let, vysvětlete,ž e má zase hned odemknout. Dítě na ni zevnitř udiveně koukalo, ona stála na parkovišti, sehnutá u okýnka a přemlouvala ji (slovně i pantomimicky smiling smiley ), ať to znovu zmáčkne. No, když po deseti minutách upadala do depky a začínala brečet, vyšla z obchodu jakási "pod plachetkou osoba" a ptala se, co se jí jako stalo. Tak popsala situaci. A ta baba prý přišla k okýnku a říká: Koukej to holčičko otevřít, než uvidíš!!! No a holka se lekla, zmáčkla to a odemkla! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 11.12.2007 18:48
    Hodnocení fotografie "Jste roztrzití?": 5
     

    A mně to zase připomnělo tohle:

    přijely jsme z práce a hledaly místo na zaparkování. U jednoho auta byla babička, dcera a vnučka a nakládaly nákup. Ptala jsem se, kdy pojedou, že bych po nich zaparkovala. Říkaly, že za chvíli. Čekáme, čekáme, čekáme....za chvíli přišla babička, že dcera nemůže najít klíče. Tak jsme šly domů a občas jsem vykoukla z okna. Pořád hledaly. Vnučka už byla mrzutá, dcera pořád mobil na uchu, babička vynervovaná, venku tma. Když to trvalo asi dvě hodiny, šla jsem ven a zeptala se, jestli mají doma náhradní klíče, že je tam hodím. A dopadlo to tak, že klíče prostě nenašly a já vezla babičku pro klíče asi tak 40km za Prahu.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 13.12.2007 11:27
     
    Dneska jsem sla se synem na logopedii a protoze jsem meli naspech, tak jsem mu boty obula sama, protoze on se s tím neskutecne hrabe. Sli jsem v rámci zdravé výchovy pesky, a az kdyz jsem prisli domu, tak jsem si vsimla, ze jsem mu boty obula na kacera.grinning smiley On si samozrejme taky niceho nevsiml.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 13.12.2007 15:28
     
    Nevím, jestli je to roztržitost nebo takový ten automatismus, ale já se vždycky šíleně vylekám, že jsem ztratila peníze. A až po delší době si uvědomím, že jsem ještě někde platila. Poslední dobou se mi to stalo častěji a zjistila jsem, že jsem asi strašný lempl, že kdybych ty prachy fakt ztratila, asi bych si to i zdůvodnila dalším nákupem. confused smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 13.12.2007 15:33
     
    Didi, to je dobrý, já se Adamovi pro boty vracela 2 patra už tuším 4x.Obvykle si toho všimnu, když ho vrazim do auta, ale naposledy jsem ho postavila v ponožkách na chodník s rozbředlým sněhem. A moje první reakce byla "to mi nemůžeš něco říct?"... eye rolling smiley thumbs up
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 13.12.2007 17:09
     

    Moni, u mě to má stejný průběh: ráno vložím do peněženky peníze, vyrazím do terénu, peněženka po návratu zeje prázdnotou, následuje úlek ze ztráty, tak prohrabu účtenky, které už z toho důvodu sbírám smiling smiley a uleví se mi. Teda, uleví se mi, že jsem je neztratila, ale přitíží se mi, když zjistím, že jsem ten balík fakt utratila eye rolling smiley grinning smiley

     

    Stano: reakce "to mi nemůžeš něco říct?" je jak opsaná od násgrinning smiley

    Minule jsme v chvatu odjížděli na víkend pryč a já si až cestou uvědomila, že tašku s hračkama jsme nechali doma v pokoji. Tak jsem se alibisticky obrátila na děti a říkám: Měly jste si ty hračky připravit do předsíně, takhle nemáte nic! A považovala jsem záležitost za uzavřenou. Následně se dozadu otočil manžel a pravil směrem k malýmu: Doufám, že sis sbalil plíny a pití, nebo máš prd!!!!!"...tak mi pak bylo trochu trapně, no stydlin smiley grinning smiley 

    Jestli na kačera znamená, že jako boty obráceně, tak my tomu říkáme "kozí nohy" a ty má malej díky mě minimálně jednou za týden, takže kliiid, Didi smiling smiley. Já si to pro sebe omlouvám tím (když to zjistím), že malej má vpačený špičky dovnitř, takže to je vlastně taková formovací terapie, jakápak roztržitost grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.