pondělí 29. dubna, 05:14 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Jste roztrzití?

Datum: 09.12.2007 13:02
 
Já obcas jo. Zrovna vcera jsem mazala housky Ramou a na ne pekne sunkový sýr a na to jeste jahodovou marmeládu.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 4 z 5
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 15.12.2007 15:18
     
    Mono...ale tak si pěkně v té pračce schruplo.. winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Jste roztrzití?

     
     
  • Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 15.12.2007 16:05
     
    Pořád nic, to je děs, slíbila jsem mamince že ji vezmu na nákupy tak má holka smůlu.
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 16.12.2007 20:36
    Hodnocení fotografie "Jste roztrzití?": 5
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Já se jen divím, že sem ještě nic nenapsala Anny winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 16.12.2007 20:46
     
    Jájo,našlas???
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 16.12.2007 22:03
     
    tak mi dneska došlo, že jsem na neschopenku nahlásila adresu, na které už čtyři roky nebydlím confused smiley (sice je to adresa rodičů, ale jestli na mně přijde kontrola tak jsem v ...)
     
  • Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 16.12.2007 22:44
     
    Holky nenašla a taky hledám papíry od doktora a přehášení pojišťovnythumbs up
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 17.12.2007 10:37
     
    Holky, já jsem si s sebou teď brala na hory prášky na bolení hlavy. No, přísahám vám - prohledala jsem tam pak večer všechny tři přihrádky v kabelce, několikrát za sebou, důkladně - a NIC! přijedu domů, dám kabelku na stůl, hádejte, co na mě první vykouklo, když jsem ji pak otevřela????? eye popping smiley grinning smiley grinning smiley To jsou opravdu neuvěřitelný věci....winking smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 17.12.2007 10:47
     

    To znám....desetkrát koukám na stejný místo a nevidím...grinning smiley

    Jájo...tak to bude všechno u sebe na místě kde.."Tady to nejdu mám to při ruce"winking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 17.12.2007 10:49
     
    Anavi: kdyz neco nemuzu najít v tasce (kabelka se tomu opravdu nedá ríkat), tak jsem si zvykla, ze ji dám muzi a ten to najde. Nejcasteji klíce, mám tam asi 10 kapsicek a pokazdé je dám do jiné. Uz dvakrát jsem je nemohla najít a manzel je nasel.grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 17.12.2007 16:12
     
    Didi, já se lekla, že napíšeš, že ji vysypeš... Nedávno jsem to v zoufalství udělala a pak jsem se styděla...stydlin smiley Obsah byl opravdu zajímavý. Kostička z Lega, kterou mi tam kluci dali asi jako dárek, nějaká malá formule, obrázek od mladýho, prázdný obal od žvýkačky... no radši dál nepokračuju eye rolling smiley thumbs up
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 17.12.2007 16:21
     

    jednou mi babička říkala,že věc,kterou urputně hledám,to ví,hoví si někde,pozoruje mě a baví se tím,jak mě napálila.proto,když dlouho něco nemůžu najít,sednu si ke stolu a hlasitě řeknu,ty klíče,peněženku...už nehledám,už je nepotřebuju,nechám to na jindy.a jdu dělat něco jiného.pak mi ,třeba při chystání večeře ,bleskne hlavou.klíče jsou v horním šuplíku,peněženka leží venku na botníku...já jdu a ono to tam fakt je!eye popping smiley tak mě napadá,že to ,co mi považujem za naši roztržitost,jsou jen zlomyslné kousky věcí kolem nás.angry smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 17.12.2007 16:23
     
    Lostris..tys na to kápla... grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 17.12.2007 16:23
     
    Tak jsem prohlédla kabelku a je mi nevolnosad smiley ,ale našla jsem dlouho postrádaný doklad o povinném ručenígrinning smiley
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 17.12.2007 16:26
     
    evčo,tak nepolevuj v činnosti,víš kolik důležitých věcí se ti povaluje po bytě!jen je najítgrinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jste roztrzití?

    Datum: 17.12.2007 16:29
     
    Nepolevuju,našla jsem funkčníeye popping smiley eye popping smiley zapalovač a dvě cigára bohužel zlomený,tak asi nepatří do funkčních věcísad smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.