sobota 4. května, 20:10 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zvířata
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1

Jake zviratko?

Datum: 11.01.2011 12:39
 

Prosim chovatele o radu.

Nas mladej uz asi rok loudi, ze chce pejska. Mne se do toho moc nechce, je to prece jen zodpovednost a starosi navic. Jsme taky dost casto v luftu, tak kam potom s nim, zejo. No nicmene jsem nalomena, ze bychom mu treba casem toho Russel Jacka poridili, mam ho okoukaneho od brachy, je tak akorat a je mila.

Ale zatim jsem si vymyslela, ze bychom mu na zkousku poridili mensi, nenarocnejsi zviratko, o nez by se samozrejme take pomahal starat a podminkou je, ze si zacne uklizet v pokojicku , bez reci ukoly, atd. vsak to znate.grinning smiley

 

Jenom nevim, jake. Poradte, ktere nedela zadnou nebo ne moc velkou skodu, neni moc narocne, popripade mobilni, nezabere moc mista a vubec. Ja vim, mela bych mu poridit plysaka, ale tim ho neoblbnu.Co mate doma vy?

Akorat kocku ne, tech tu mame v okoli vic nez dost a s tou to nei zas az tak jednoduche, myslim.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 6 z 8
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 22.01.2011 17:41
     

    asi tak...grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jake zviratko?

     
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 02.04.2011 22:11
     
    kytky 408.jpg
    Další fotografie:

    smiling smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 02.04.2011 22:33
     

    Los, k vám bych teda na návštěvu nešla, fuj. Nemám ráda hady.drinking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 02.04.2011 22:42
     

    neboj, jsou za sklem. winking smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 02.04.2011 23:14
     

    Teda, tak to já bych na návštěvu klidně zašla. grinning smiley thumbs down Jsou to krasavci. love smiley

     
  • Autor: Ope
    Status: nováček

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 14.07.2012 09:40
     

    Didi,

    co se týče malého, tichého a hodného zvířete pro malé děti, volila bych zakreslého králíka. Jsou čistotní a pro začátečníky vhodní. Já mám rok a půl dva králíky, je mi 12 a ještě mě neomrzeli a ani mzslím, že ani neomrzí. Skáčou po vás, olizují vás atp. thumbs down thumbs down

     

    Ale co se týče psa, volila bych Shibu inu. Já osobně bych jí moc chtěla, proto že je to krásný, milý a poslušný pejsek spinning smiley sticking its tongue out Jednoduše se na ní můžete kouknou např. na googlu. Ale tady máte obrázek: 

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 14.07.2012 09:49
     
    p1017542.jpg

    .... zvířátka ?... Čenda je stále volný

     
  • Autor: Ope
    Status: nováček

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 14.07.2012 10:04
     

    A kousli by tě kdyby sis je vzal do ruky nebo pohladil? drinking smiley

     
  • Autor: Ope
    Status: nováček

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 14.07.2012 10:05
     

    myslím lostris

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 14.07.2012 10:57
     

    Mila(y) Ope,

     

    dekuji Ti za prispevek. smiling smiley Pejska jeste porad nemame, protoze muj syn(bude mu 11) podle me sice pejska chce, ale vim bezpecne, ze starost o nej by nakonec zbyla kompletne na mne a na to nemam cas. Ale s temi kralicky, to je dobry napad. A hlavne je clovek muze bez vetsich problemu vzit treba i na dovolenou, ze?

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 14.07.2012 12:53
     

    Čendu néééééé,ten je Kordulky ! grinning smiley

     
  • Autor: Ope
    Status: nováček

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 14.07.2012 14:36
     

    No, třeba. Ale nevím jestli letadlem atp. Nemohlo by jim to udělat moc dobře. Ale kdyby jste jim do přepravky dali pamlsky a to co mají rádi, tak jim to tak vadit nebude. Ale jestli toho králíčka přeci jenom budete mít, tak se mrkněte na stránky kralici.cz. Tam se můžete i zaregristrovat a máte tam diskuzi winking smiley Je tam i E-shop, a jestli by jste s ním někam teda jeli, tak si tam můžete koupit i stan pro králíky grinning smiley ale kdyby jste si rozmysleli jiného hlodavce, tak je tam E-shop i pro morčata, činčili atp. smoking smiley

     

    Jestli by jste se mě ohledně králíka chtěla na něco zeptat, tak jsem tam pod jménem Já a Bobík grinning smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 14.07.2012 14:44
     

    Ope, tobě je 12, jo?

     
  • Autor: Ope
    Status: nováček

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 14.07.2012 15:02
     

    Jo, proč?

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 14.07.2012 17:34
     

    protože si to nemyslím eye rolling smiley 

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zvířata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.