sobota 4. května, 08:11 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zvířata
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1

Jake zviratko?

Datum: 11.01.2011 12:39
 

Prosim chovatele o radu.

Nas mladej uz asi rok loudi, ze chce pejska. Mne se do toho moc nechce, je to prece jen zodpovednost a starosi navic. Jsme taky dost casto v luftu, tak kam potom s nim, zejo. No nicmene jsem nalomena, ze bychom mu treba casem toho Russel Jacka poridili, mam ho okoukaneho od brachy, je tak akorat a je mila.

Ale zatim jsem si vymyslela, ze bychom mu na zkousku poridili mensi, nenarocnejsi zviratko, o nez by se samozrejme take pomahal starat a podminkou je, ze si zacne uklizet v pokojicku , bez reci ukoly, atd. vsak to znate.grinning smiley

 

Jenom nevim, jake. Poradte, ktere nedela zadnou nebo ne moc velkou skodu, neni moc narocne, popripade mobilni, nezabere moc mista a vubec. Ja vim, mela bych mu poridit plysaka, ale tim ho neoblbnu.Co mate doma vy?

Akorat kocku ne, tech tu mame v okoli vic nez dost a s tou to nei zas az tak jednoduche, myslim.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 5 z 8
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 19.01.2011 16:50
     
    kytky 349.jpg
    Další fotografie:

    zvíře ideál. Venčit se nemusí, cpe se jednou za čas, nehlučí a neobtěžuje sousedy, asi proto se ho bratr rozhodl ponechat při stěhování u rodičů grinning smiley winking smiley Jen já když jdu spát několikrát vyzkouším, jestli je skutečně zamčeno eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jake zviratko?

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 19.01.2011 16:59
     

    tak tahle havěť, pavoucí a štíři mi nesmí překročit práh baráku.....omladina o tom ví a zatím se držígrinning smiley . Jinak bych se okamžitě stěhovala. Pamatuju jak syn říkal, že se jeho kamarádovi zatoulal sklípkan.....našli ho až pod postelí zespoda na šuplíku. No mě by vomejvalieye popping smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 21.01.2011 18:48
     

    švagrovi též jednou upláchl a jak si tak vykračoval po kuchyni, přiklopila ho švagrová zavařovačkou, nechala stát uprostřed kuchyně a na dotaz, proč ho hepřenesla do terárka, jen zavrčela, že může švára být rád, že mu tam občas pustila vzduch grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 21.01.2011 20:05
     


    lostris napsal(a):

    švagrovi též jednou upláchl a jak si tak vykračoval po kuchyni, přiklopila ho švagrová zavařovačkou, nechala stát uprostřed kuchyně a na dotaz, proč ho hepřenesla do terárka, jen zavrčela, že může švára být rád, že mu tam občas pustila vzduch grinning smiley

    Dobrá to žena!

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 21.01.2011 21:26
     

    Můj prostřední syn, když mu bylo asi 10, vyměnil pár angličáků za terárko s velikým sklípkanem a pak vybíral od kamarádů vstupné na jeho krmení malou myškou eye rolling smiley Vydržela jsem to asi týden a pak musel z domu. Mmch. - myslím, že se k nám dostal podobnou cestou, nějaká jiná maminka své dítko se sklípkanem vyprovodila ze dveří grinning smiley Já ho udala kamarádovi, co je chová winking smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 21.01.2011 22:17
     

    podobně by mně nesměl přes práh potkan - šel by z domu potkan samostatně nebo potkan s potomkem, co ho donesl angry smiley nono smiley

    ostatní mazlíky bych asi i snesla, ale potkany eye rolling smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 21.01.2011 22:24
     


    Janina44 napsal(a):

    Můj prostřední syn, když mu bylo asi 10, vyměnil pár angličáků za terárko s velikým sklípkanem a pak vybíral od kamarádů vstupné na jeho krmení malou myškou eye rolling smiley Vydržela jsem to asi týden a pak musel z domu. Mmch. - myslím, že se k nám dostal podobnou cestou, nějaká jiná maminka své dítko se sklípkanem vyprovodila ze dveří grinning smiley Já ho udala kamarádovi, co je chová winking smiley


    Sikovny to chlapec!thumbs down grinning smiley

    To by u nas neslo, syn je pos.ra, boji se i malinkatyho pavoucka, kdyz ho nekde zahlidne, musim ho odstranit. Tedy neni to tak uplne jeho vina. Kdyz byl malej, tak mu o 4 roky starsi kluk nakecal nejaky desny story o pavoucich a od te doby je kluk skoro hystericky, kdyz ma okolo nejakeho jen projit.

    Ale ta podnikavost tveho syna se mi libi. To mi pripomelo, jak nas mladej si ve druhy tride nechal platit za to, ze mu spoluzak smel opravovat auticko.grinning smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 21.01.2011 22:36
     

    Taky jsem měla odpor k potkanům do té doby, než si ho dcera donesla.

    Není to tak hrozný. Byl milý a chytrýlove smiley, jen ten ocas je takový ee.thumbs up

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 22.01.2011 17:14
     


    Janina44 napsal(a):

    Můj prostřední syn, když mu bylo asi 10, vyměnil pár angličáků za terárko s velikým sklípkanem a pak vybíral od kamarádů vstupné na jeho krmení malou myškou eye rolling smiley Vydržela jsem to asi týden a pak musel z domu.

    Syn? grinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 22.01.2011 17:22
     


    hespa napsal(a):

    Taky jsem měla odpor k potkanům do té doby, než si ho dcera donesla.

    Není to tak hrozný. Byl milý a chytrýlove smiley, jen ten ocas je takový ee.thumbs up

    taky ho syn měl. Když byl malinký i jsem si ho chovala, nevadilo mi to. Když byl větší, byl kousavej, ale v normě. Až jednou při chování potkana povídám synkovi.....tys ho koupal? Je nějaký mokrý.....neeee, to prej on si tě značkuje.angry smiley Od tý doby jsem ho pak neměla v ruce....fujangry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 22.01.2011 17:29
     

    Po dnešku zas mohu jen říci: jakékoli zvířátko, hlavně, když si ho udržíte na svém teritoriu.

    Nikoli koťátko, které nezná hranic a lauzuje cizím lidem po obývácích, aniž by po tom nějak toužili a nasírá do pískovišť vašich dětí..angry smiley thumbs up thumbs up

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (22.01.2011 17:30)
     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 22.01.2011 17:29
     


    Anavi napsal(a):

     

    Janina44 napsal(a):

    Můj prostřední syn, když mu bylo asi 10, vyměnil pár angličáků za terárko s velikým sklípkanem a pak vybíral od kamarádů vstupné na jeho krmení malou myškou eye rolling smiley Vydržela jsem to asi týden a pak musel z domu.

    Syn? grinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley

     

    No tenkrát ještě ne, zavřeli by mě,spinning smiley sticking its tongue out ale teď už je z baráku grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 22.01.2011 17:30
     


    Janina44 napsal(a):

     

    Anavi napsal(a):

     

    Janina44 napsal(a):

    Můj prostřední syn, když mu bylo asi 10, vyměnil pár angličáků za terárko s velikým sklípkanem a pak vybíral od kamarádů vstupné na jeho krmení malou myškou eye rolling smiley Vydržela jsem to asi týden a pak musel z domu.

    Syn? grinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley

     

    No tenkrát ještě ne, zavřeli by mě,spinning smiley sticking its tongue out ale teď už je z baráku grinning smiley

    Šťastná to ženo grinning smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 22.01.2011 17:32
     

    jj, všechny děti už jsem vyprovodila a je to bezva flower smiley I když mám pocit, že je vidím častěji, než když bydlely doma love smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 22.01.2011 17:35
     

    Sice odbočujeme,ale... Dneska jsem se ptala příbuzného, jak často je navštěvuje dcera (je jí asi dvacet). A on: Vždycky, když má hlad grinning smiley, takže poměrně pořád smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zvířata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.