sobota 4. května, 13:47 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zvířata
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1

Jake zviratko?

Datum: 11.01.2011 12:39
 

Prosim chovatele o radu.

Nas mladej uz asi rok loudi, ze chce pejska. Mne se do toho moc nechce, je to prece jen zodpovednost a starosi navic. Jsme taky dost casto v luftu, tak kam potom s nim, zejo. No nicmene jsem nalomena, ze bychom mu treba casem toho Russel Jacka poridili, mam ho okoukaneho od brachy, je tak akorat a je mila.

Ale zatim jsem si vymyslela, ze bychom mu na zkousku poridili mensi, nenarocnejsi zviratko, o nez by se samozrejme take pomahal starat a podminkou je, ze si zacne uklizet v pokojicku , bez reci ukoly, atd. vsak to znate.grinning smiley

 

Jenom nevim, jake. Poradte, ktere nedela zadnou nebo ne moc velkou skodu, neni moc narocne, popripade mobilni, nezabere moc mista a vubec. Ja vim, mela bych mu poridit plysaka, ale tim ho neoblbnu.Co mate doma vy?

Akorat kocku ne, tech tu mame v okoli vic nez dost a s tou to nei zas az tak jednoduche, myslim.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 7 z 8
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 14.07.2012 17:50
     

    No, trochu nedětská čeština a hned rádoby nenápadná reklama, že! angry smiley thumbs up

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jake zviratko?

     
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 14.07.2012 18:31
     

    To je hnus,velebnosti ... angry smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 14.07.2012 19:46
     

    Jsem asi naletela, co? grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 14.07.2012 19:53
     

    Didi, králíčka koupíš v kdejakým zveráku, nebuj winking smiley flower smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 14.07.2012 20:04
     

    Drahus, jasne. smiling smiley Ale clovek by si pripadal s prominutim jak to rohate zvire. Ja si jeste tak pro sebe rikam, to jsou ale nektere deti mile. grinning smiley 

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 14.07.2012 20:08
     

    Drahuš, to radši od popelnice než ze zveráku! grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 15.07.2012 09:11
     

    Didi, my jsme spokojený s tím morčákem. Pokud mu čistíš dle potřeby "ubytovnu", tak není vůbec cítit. Měli ho na hlídání naši, když jsme byli pryč - moje matka není zrovna zvířatomilná a hlavně nesnáší jakékoli pachy eye rolling smiley a normálně mi morčáka vrátili až po 14 dnech!!! A to už jsem musela fakt být razantní, že se dětem stýská! grinning smiley Vůbec mi ho nechtěli dát, prej ho mají místo televize. KOukaj, jak žere, jak se meje, jak poskakuje po bedně a dělá tam kravinky. Já jim snad budu muset koupit jiného, aby měli zábavu. winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 15.07.2012 09:47
     



    Evca napsal(a):

    Didule,nechceš kocoura???


    Nabídka stále platí smoking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 15.07.2012 10:24
     



    Trixinka napsal(a):

    Drahuš, to radši od popelnice než ze zveráku! grinning smiley

    Já vím, ale třeby mu tím zachrání život. někdy mívají i taková zvířátka v útulcích

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 15.07.2012 11:31
     

    No jo, taky jsme jako zachraňovali ze zveráče. V dnešní době už bych to ale neuděla. Zachráníš jedno a množitel na jeho místo dosadí další dvě. eye rolling smiley To se radši zapřu, s bolavym srdcem dělám slepou a poprosim chovatele.

    Mimochodem moje sestra si včera koupila kotě a mladej je u nich na prázdninách, asi nemusim popisovatat včerejší telefonát. Chybí mi tu smajlík házející si mašli. eye rolling smiley winking smiley

     
  • Autor: Ope
    Status: nováček

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 15.07.2012 17:09
     

    Promiňte, ale jakou reklamu? Mně j, tedy bude mi 12 15.8. Nevím co tady máte za problém, ale to že jsem vám poradila stránku, tak to neznamená, že vám dělám reklamu. Ta stránka je dobrá, a je to jedna z těch co znám nejlíp, a nejvíc mi pomohla. Tak jestli máte semnou problém, tak sorry... angry smiley

     
  • Autor: Ope
    Status: nováček

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 15.07.2012 17:11
     

    Janina44 A proč si to nemyslíš??

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 15.07.2012 17:27
     

    ......

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (15.07.2012 18:43)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 15.07.2012 17:29
     

    Ope: Asi proto, že tvé vyjadřovací schopnosti se nám nezdály odpovídající věku 12 let...

     
  • Autor: Ope
    Status: nováček

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 15.07.2012 21:01
     

    Na a co jako,, tak kvůli tomu tady budete psát takový věci?? To vám se mám vytisknout pas? A proč se vám to nezdá? A proč by sem vám měla sakra lhát??

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zvířata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.