pátek 3. května, 14:02 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4.3
Klikni pro filtrování
Tagy: Otazka

Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

Datum: 17.01.2007 20:42
 

Vzhledem k tomu, že na chatu jste nikdo nereagoval, založila jsem téma.

Chci přestat kouřit, nevím jak na to. Ráda bych si zakoupila dostupné prostředky co nabízejí v lékárnách..

Mám prostě teď hned zahodit cigarety a říct si dost, nebo postupně kouřit míň a míň.

Na svou pevnou vůli se moc spoléhat nemohu, anžto žádnou nemám. To je do začátku dost blbý co. Ale

budu se snažit. Už dva dny jsem nekouřila, pravda je, že jsem teď nemocná, ale to mi nikdy dřív mi to nevadilo.

Pravda taky je, že jsem si řekla, že hulit nebudu a zatím dobrý. Jde o to jak dlouho to vydržím..

Kdo z Vás jste přestal kouřit a kdo z Vás se o to alespoň pokoušel a s jakým výsledkem.Na co mám

připravit své okolí, zřejmě na ně budu hnusná, nervozní, nevrlá.

Tak raďťe, dávejte tipy.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (09.01.2008 19:38)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 07.05.2012 08:33
     

    Jsem si zas ve snu královsky zahulila a svědomí zůstalo čistý, to je dobrá metoda. thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

     
     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 07.05.2012 10:34
     



    Stano napsal(a):

    Jsem si zas ve snu královsky zahulila a svědomí zůstalo čistý, to je dobrá metoda. thumbs down

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Stano, já jsem si v sobou na zábavě dala po dlouhé době práska z e-ciga a jako fakt jsem si pošmákla smoking smiley , ale zaklapla jsem ho zase do kabelky a už jsem si ani nevzdechla nono smiley

    Řekla bych, že to nejhorší mám za sebou drinking smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 07.05.2012 10:38
     



    Anavi napsal(a):

    dago, u nás mají možnost vyběhnout na dvůr. ale musej si kouřovou pauzu odpíchnout. Oni si totiž nekuřáci postupně začali stěžovat,že takových 6 kuřáckých desetiminutovek, je vlastně hodina práce... A proč by nekuřák měl dělat kvůli tomu o hodinu déle za stejný prachy, že jo? grinning smiley Tak ať si to kuřáci pak nadělaj, když musej odbíhat...

    Anavi , jj, ono to je jiné v provozu a jiné v kanclu ...

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 07.05.2012 10:56
     



    Stano napsal(a):

    Jsem si zas ve snu královsky zahulila a svědomí zůstalo čistý, to je dobrá metoda. thumbs down


    Já teda ve snu dělám mnohem horší věci eye rolling smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 07.05.2012 12:58
     

    u nás z THP nekouří nikdo, z dělníků kouří tak 2/3, chlapi jsou ochotní chodit ven a nesmrdět v šatně, ženské mají v šatně jednu místnost kuřárnu a jednu nekuřáckou, ano jistě, smrad je všude. thumbs up

     
  • Autor: ondraa
    Status: nováček

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 11.07.2012 16:13
     

    Já sem bojoval s kouřením dost dlouho a je to už osum měsíců, co sem sigárko v tlamě neměl. Na doporučení kámoše jsem šel na celodenní terapii přes web [www] a musim uznat, že za ten objetovanej celej den nebo jak dliuho to trvá to fakt stálo. Nehledě na to že sem ušetřil asi deset tisíc tak se cejtim fakt super. Jinak ta podrážděnost je asi normální,přece jen člověk změní svoje navyky dost radikálně, na druhý straně já jsem moc chutě neměl,asi výsledek tý terapie nebo já nevim. Nikdy,ale nikdy bych už s tim ale nezačal,fakt hnus ty cíga. Držte se a moc doporučuju s tim hnusem přesat. Ondra

     
  • Autor: ondraa
    Status: nováček

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 11.07.2012 16:16
     

    aha se to nejak nezobazuilo,kdyby ste chteli na ro mrknout tak je to exkuraci . cz

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 11.07.2012 16:18
     

    No, když už tady pan reklamní agent vyštrachal tuhle diskusi, tak při té příležitosti oznamuji zdejším kamarádkám, že můj muž nekouří k dnešnímu dni 14 dnů. Pámbu ví, že toto rozhodnutí spustil zápal plic, ale cítí se už zcela zdráv a zatím si nezapálil. smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 11.07.2012 16:23
     

    Kéž by mu to vydrželo. Jste dobrý thumbs down

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 11.07.2012 17:16
     

    Stano - držím mu palce thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 11.07.2012 17:53
     

    Všechno zlý je k něčemu dobrý winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 11.07.2012 19:39
     

    Já už taky dva měsíce nekouřím. Jenom pářím winking smiley Následovala jsem manžela a máme e-cigáru. Už jsem si zvykla. Je mě líp, kouřím a přesto nekouřím. A těch pěněz co ušetříme grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 30.08.2012 18:32
     



    Stano napsal(a):

    Tak. Dneska jsem byla na biorezonanční terapii, tak mi držte pěsti. Už jsem zase sebe samu s.ala s tím otročením. Nechci už smrdět, mít každej den u sebe kilo, mít žlutý prsty, nemoct dát dítěti pusu, když si o ní řekne, zadýchat se po šesti schodech - končím.flower smiley

     

    Ty jo, psáno 4.8.2010. Dva roky nekouření jsou za mnou thumbs down love smiley .

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 30.08.2012 19:09
     

    Evo, skvělý. thumbs down Co sis koupuila za ušetřené tisíce? winking smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 30.08.2012 19:41
     

    Myslím, že prdlačku, ale je mi to jedno grinning smiley .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.