pátek 3. května, 07:19 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4.3
Klikni pro filtrování
Tagy: Otazka

Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

Datum: 17.01.2007 20:42
 

Vzhledem k tomu, že na chatu jste nikdo nereagoval, založila jsem téma.

Chci přestat kouřit, nevím jak na to. Ráda bych si zakoupila dostupné prostředky co nabízejí v lékárnách..

Mám prostě teď hned zahodit cigarety a říct si dost, nebo postupně kouřit míň a míň.

Na svou pevnou vůli se moc spoléhat nemohu, anžto žádnou nemám. To je do začátku dost blbý co. Ale

budu se snažit. Už dva dny jsem nekouřila, pravda je, že jsem teď nemocná, ale to mi nikdy dřív mi to nevadilo.

Pravda taky je, že jsem si řekla, že hulit nebudu a zatím dobrý. Jde o to jak dlouho to vydržím..

Kdo z Vás jste přestal kouřit a kdo z Vás se o to alespoň pokoušel a s jakým výsledkem.Na co mám

připravit své okolí, zřejmě na ně budu hnusná, nervozní, nevrlá.

Tak raďťe, dávejte tipy.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (09.01.2008 19:38)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 14
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 06.05.2012 09:03
     

    nekouřím od září 96 a měla bych dostat medaily , jak válečný hrdina. Prostě jsem to típla a dost ! A to mezi kuřáky , kteří mě ještě "hecovali" , ať se na to vys... coffe smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

     
     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 06.05.2012 09:14
     

    Kouřila jsem víc a víc. Manžel měl od vánoc koupenou e-cigáru a byl spokojený. Nemohla jsem se rozhodnout, jestli do ní půjdu a tak rozhodl on za mě a dobře udělal love smiley Týden kouřím éčko. Absťáky nemám. Přešla mě ta chuť na cigáru, kterou zná každý kuřák. Asi z toho důvodu z této cigarety moc netahám spinning smiley sticking its tongue out Beru to jako šidítko.

    E-cigaretu jsem nabíjela až po týdnu. Náplně mě skoro neubylo.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 06.05.2012 10:14
     

    No,tak jsem si teď celou diskusi přečetla a jdu na cigáro,jelikož jsem srab ...thumbs up

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 06.05.2012 11:23
     



    cancourek napsal(a):

    No,tak jsem si teď celou diskusi přečetla a jdu na cigáro,jelikož jsem srab ...thumbs up

    Ach, jo. Jsem na tom stejně eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 06.05.2012 11:39
     

    Holky, a vám nevaděj ty nakouřený věci??? confused smiley sad smiley sad smiley Přijdu z hospody a vše automaticky házím do pračky a jdu si umýt hlavu. Je mi z toho smradu úplně blbě. Jedna známá, která kouří asi 40 denně eye rolling smiley otevře byt a je to jak hospoda. Po hodině u ní jsem musela absolvovat totéž - vše vyprat. Nechápu, jak v tom může vegetovat. Už tam nechodím, protože když si během pár minut zapálí tři cigára, tak je ta návštěva pro mě spíš za trest angry smiley thumbs up , nemůžu za to, ale jsem v tomhle velice netolerantní tvor. stydlin smiley V naší rodině, která čítala dohromady asi 30 lidí, nekouřil nikdo, takže nějak nejsem zvyklá. Moje kamarádky nekouří, jedna přestala, druhá nepřestala a nějak jsme ji přestaly zvát na společné akce, protože jsme se shodly, že nás s tím se*e, že si to nedokáže odpustit, když ví, jak to nesnášíme sad smiley. Jsme bestie, vím. stydlin smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 06.05.2012 11:59
     



    Anavi napsal(a):

    Přijdu z hospody a vše automaticky házím do pračky a jdu si umýt hlavu. Je mi z toho smradu úplně blbě.


    Tak proč tam lezeš????

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 06.05.2012 12:00
     

    Tak ono v celém HK je snad jedna jediná nekuřácká hospoda... angry smiley A jako - mám sedět doma kvůli bezohlednosti kuřáků??? confused smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 06.05.2012 12:04
     

    Tady třeba není nekuřácká ani jedna,ale je tu jedna výživná,ze který jsem musela kvůli zahulení odejít i já eye rolling smiley eye rolling smiley přijeď,já tě tam vezmu winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 06.05.2012 12:10
     

    Evčo, kolikrát se mi stane, že přejdu přes práh a už vycouvávám... Teď začíná období zahrádek, to je trochu lepší, ale když si vyberu místo, že vedle u stolu jsou čtyři huliči a je větřík, je to stejně o ničem thumbs up

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 06.05.2012 12:20
     

    Arturko - e-cigo mi pomohlo přestat kouřit, nedám na něj dopustit, psychická opora a berlička dělá hodně thumbs down thumbs down thumbs down

    Už dva roky jsem bez , e-cigo nostalgicky si nechávám, ale už dávno skoro nepoužívám , nejvíce jsem ho využívala dva měsíce, pak přiležitostně půl roku a pak začlo odpočívat - zrovna včera jsem si z něj po půl roce , možná dýl párkrát potáhla - jj, předtím jsem nabila a nakapala, byl to záměr , byli jsme na mejdanu roku, tak jsem si nostalgicky dala smoking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 06.05.2012 12:21
     

    dago, obdivuji pevnou vůli a chválím thumbs down

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 06.05.2012 12:23
     



    Anavi napsal(a):

    dago, obdivuji pevnou vůli a chválím thumbs down

    Anavko - stálo mě to mnoho sil, to neříkám a hlavně 15 kilo navrch, které jsem absolutně nepotřebovala, spíš jsme už tenkrát potřebovala dát 10 dolů eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 06.05.2012 12:28
     

    A co se týče hospod , kde je opravdu zakouřeno tak, že mě tam štipou oči a nedá se tam dýchat , je naštěstí málo ... kde se běžně kouří a není přetopeno a je aspoň nějaké odvětrávání, tak to zvládám v pohodě, možná to je i tím, že mě zatím cígára pořád spíš voní smoking smiley

    A pokud si můžu vybrat mezi nekuřáckou částí a kuřáckou, tak záleží na tom, s jakou společností tam jdeme, když s kuřáky, nenutím je sedět v nekuřáckém a v poho to dám, manžel je nekuřák odjakživa, takže ten to taky tak nějak má.

    Na zahrádce mě kouření nevadí , to mi už přijde moc, aby mi někdo tam vyčítal cigaretu - když jsem kouřila.

     

    Zákaz kouření v celé budově na firmě? záleží pokud kuřáci mají opravdu možnost vyběhnout teda ven nebo na vyhražené místo - nutit kuřáka, aby po celou pracovní dobu nekouřil mi přijde moc thumbs up

    A kdo nekouří, tak to nepochopí, já jako bývalý kuřák jo.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 06.05.2012 13:24
     

    Anavi,ono je to totiž tak,že samotný kuřák ten smrad ze sebe vůbec necítí !

    Já měla devítiletou nekuřáckou pauzu a je fakt,že kuřáci mi smrděli děsně ...winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 07.05.2012 08:26
     

    dago, u nás mají možnost vyběhnout na dvůr. ale musej si kouřovou pauzu odpíchnout. Oni si totiž nekuřáci postupně začali stěžovat,že takových 6 kuřáckých desetiminutovek, je vlastně hodina práce... A proč by nekuřák měl dělat kvůli tomu o hodinu déle za stejný prachy, že jo? grinning smiley Tak ať si to kuřáci pak nadělaj, když musej odbíhat...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.