pátek 3. května, 07:28 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4.3
Klikni pro filtrování
Tagy: Otazka

Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

Datum: 17.01.2007 20:42
 

Vzhledem k tomu, že na chatu jste nikdo nereagoval, založila jsem téma.

Chci přestat kouřit, nevím jak na to. Ráda bych si zakoupila dostupné prostředky co nabízejí v lékárnách..

Mám prostě teď hned zahodit cigarety a říct si dost, nebo postupně kouřit míň a míň.

Na svou pevnou vůli se moc spoléhat nemohu, anžto žádnou nemám. To je do začátku dost blbý co. Ale

budu se snažit. Už dva dny jsem nekouřila, pravda je, že jsem teď nemocná, ale to mi nikdy dřív mi to nevadilo.

Pravda taky je, že jsem si řekla, že hulit nebudu a zatím dobrý. Jde o to jak dlouho to vydržím..

Kdo z Vás jste přestal kouřit a kdo z Vás se o to alespoň pokoušel a s jakým výsledkem.Na co mám

připravit své okolí, zřejmě na ně budu hnusná, nervozní, nevrlá.

Tak raďťe, dávejte tipy.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (09.01.2008 19:38)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 30.08.2012 19:42
     



    Stano napsal(a):



    Stano napsal(a):

    Tak. Dneska jsem byla na biorezonanční terapii, tak mi držte pěsti. Už jsem zase sebe samu s.ala s tím otročením. Nechci už smrdět, mít každej den u sebe kilo, mít žlutý prsty, nemoct dát dítěti pusu, když si o ní řekne, zadýchat se po šesti schodech - končím.flower smiley

     

    Ty jo, psáno 4.8.2010. Dva roky nekouření jsou za mnou thumbs down love smiley .

    Stando, nevíš jestli to funguje nejen na ztrátu chuti na cigaretu, ale i na jídlo??? winking smiley

    Jsi fakt dobrá!!! Teď už se k tomu nevrátíš.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 30.08.2012 19:51
     

    Spike, vrátila jsem se k tomu i po delší době, takže... Nikdy nevíšsmiling smiley. No a jinak - asi se ptáš z legrace, ale principielně to funguje na cokoliv, říkali. Na jídlo, na čokoládu, na drogy... Ale já nevím, možná je to pitomost. Jen papouškuju.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 30.08.2012 19:53
     



    SPIKE napsal(a):



    Stano napsal(a):



    Stano napsal(a):

    Tak. Dneska jsem byla na biorezonanční terapii, tak mi držte pěsti. Už jsem zase sebe samu s.ala s tím otročením. Nechci už smrdět, mít každej den u sebe kilo, mít žlutý prsty, nemoct dát dítěti pusu, když si o ní řekne, zadýchat se po šesti schodech - končím.flower smiley

     

    Ty jo, psáno 4.8.2010. Dva roky nekouření jsou za mnou thumbs down love smiley .

    Stando, nevíš jestli to funguje nejen na ztrátu chuti na cigaretu, ale i na jídlo??? winking smiley

    Jsi fakt dobrá!!! Teď už se k tomu nevrátíš.

    ... típla jsem " poslední " asi před 15 lety //a to jsem pracovala mezi kuřáky //, přibrala jsem skoro 20 kg a závidím kuřákům jak si hulí na balkoně ještě dnes smoking smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 30.08.2012 19:56
     

    Taky závidím, cukání mám pořád, stačí o tom mluvit a z chvíli mám nervózní ruce, že začnu žmoulat co najdu v dosahu. eye rolling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 30.08.2012 19:56
     

    Stano, jsi zlrátka dobrá. A to nejen krzevá nekouření. thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 30.08.2012 21:21
     

    Stano, velká gratulace. Jako protivná nekuřačka jsem ráda za každého, kdo to odloží thumbs down

     
  • Autor: tinuse
    Status: začátečník

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 28.04.2013 21:18
     

    Pěknej večer všem, chci udělat ve svém životě velmi zásadní změnu a to přejít na el.cigaretu grinning smiley, těch příspěvků je tady na toto téma tolik, že než bych to všechno přečetla uf ouvej.Takže po jaké mám sáhnout a čemu se vyhnout?díky

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 28.04.2013 23:01
     

    Jakmile to tady někdo vytáhne z popela, teda z popelníku (zejména agenti nováčci, co se jeden den zeptají a druhý den si sami pod jiným jménem ochotně odpoví i s odkazem...), přiměje mě to přepočítat skore - tak 4. května oslavím dva a třičtvrtě roku nono smiley smoking smiley . Whaaaaaw!!! A musím poznamenat, že mě chutě už skoro přešly a jen občas ve snu vytáhnu krabku. mls smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 29.04.2013 00:35
     

    Stano, velká gratulace flower smiley thumbs down

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 04.07.2014 23:16
     

    Stano, thumbs down thumbs down thumbs down !

    Sám jsem přestal před 11-ti roky, ale furt mi cigáro voní. Dával jsem 15-17 /1 den. Voní mi to, ale už kouřit nemůžu, protože to neutáhnu. Dám si práska a vyflus bych plíce. Už to nejde thumbs down .

    Tenkrát mi pomohly žvejky Nicorete = pěkně hnusný. Nejvíc mi vadilo, že nevím co s rukama. Je fakt, že jsem přibral 9 kg, ale je to nekouřením, nebo nepohybem a papáním ? Co nadělám, byl jsem štíhlý a teď jsem plnoštíhlý (180cm/89kg). Svaly jsou prý těžký winking smiley .

    Někde jsem četl, že přestat kouřit je jednoduché. Někteří lidé přestávají i několikrát za rok.

    Musí se hodně chtít a hodně se na kouření naštvat!

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 05.07.2014 08:05
     

    já jsem to už psala, dělala jsem mezi kuřáky a těch 15 jsem dala o příležitostně nestačila dvacka ....a my s dědou jsme to prostě takhle jedno pondělí típli a tím jsme končili. love smiley V práci to bylo dost nepříjemná " vyser se na to a pojd si zapálit " .......dělala jsem tenkrát dost důležitou práci, bylo to o nervy, ale vydržela jsem thumbs down Dnes už je to nějakých 18 let, ale když vidím jak co si v poho někdo hulí na balkoně, tak mě huba lítá grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 05.07.2014 10:30
     

    Ty jo, za měsíc oslavím 4 roky! Whaaw, to oslavim Malrborkougrinning smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 05.07.2014 21:58
     

    Vopovaz se smoking smiley nono smiley winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 05.07.2014 23:27
     



    kordula napsal(a):

    thumbs down Dnes už je to nějakých 18 let, ale když vidím jak co si v poho někdo hulí na balkoně, tak mě huba lítá grinning smiley

    ... grinning smiley taky rád vzpomínám na tu pohodu dát si cigáro po jídle, ještě víc bylo cígo ke kafi smoking smiley - to bylo nejvíc thumbs down a k pivu - škoda mluvit mls smiley . nono smiley

    Kdybych znovu začal, tak to bych si musel nafackovat. Mě přestat zásadně usnadnilo úmrtí táty, který na následky kouření umřel. Když byl v nejlepší formě, tak dokázal dát 100 startek bez filtru, to ale nevyhas celej den. Co si já pamatuju, tak 2 krabice dělal normálně. Postupně snižoval až na 6-8, ale už bylo pozdě (+70).

    Určitě je nejlepší v nejlepším přestat ! Tak se na to ....... !

    Jo Kordulko, jsi šikovná, že jsi přestala - ještě tu vodu kdyby jsi se odnaučila pít. Kardiologové tvrdí, že abstinenti u mírají jako první - zdroj - pondělní ONA DNES ! eye popping smiley drinking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 06.07.2014 07:52
     

    Taku,muj stryc dve krabicky daval bezne. Kdyz byl ve forme,tak sedesat. Byl bohuzel ucebnicovy priklad. Zemrel na rakovinu plic. Pri novorocnim obede nam oznamil diagnozu,v unoru konec. Fakt stoji za to prohulit zivot? confused smiley sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.