pátek 3. května, 08:12 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4.3
Klikni pro filtrování
Tagy: Otazka

Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

Datum: 17.01.2007 20:42
 

Vzhledem k tomu, že na chatu jste nikdo nereagoval, založila jsem téma.

Chci přestat kouřit, nevím jak na to. Ráda bych si zakoupila dostupné prostředky co nabízejí v lékárnách..

Mám prostě teď hned zahodit cigarety a říct si dost, nebo postupně kouřit míň a míň.

Na svou pevnou vůli se moc spoléhat nemohu, anžto žádnou nemám. To je do začátku dost blbý co. Ale

budu se snažit. Už dva dny jsem nekouřila, pravda je, že jsem teď nemocná, ale to mi nikdy dřív mi to nevadilo.

Pravda taky je, že jsem si řekla, že hulit nebudu a zatím dobrý. Jde o to jak dlouho to vydržím..

Kdo z Vás jste přestal kouřit a kdo z Vás se o to alespoň pokoušel a s jakým výsledkem.Na co mám

připravit své okolí, zřejmě na ně budu hnusná, nervozní, nevrlá.

Tak raďťe, dávejte tipy.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (09.01.2008 19:38)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 28.08.2011 22:15
     

    Ale stejně jsi dobráflower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 28.08.2011 22:16
     

    Díksmiling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 28.08.2011 22:21
     


    Evca napsal(a):

    Slaný buráky bléééé,to smoking smiley je mnohem lepší

    Je to mimo mísu, ale zkuste vzít slanej burák a zapálit mu špičku - hoří jak svíčka. Samej olej.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 28.08.2011 22:22
     

    Tak já koupím pytlík buráků a předvedeš mi to jo??winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 28.08.2011 22:30
     

    Aby nedošlo k omylu, tak zapaluje se jeden burák, ne pytlík - ten zůstává nezapálený!

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 28.08.2011 22:31
     

    Jo, Evčo, musíš si koupit jen jeden burák. nono smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 28.08.2011 22:33
     

    Tak, tak grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 28.08.2011 22:36
     

    Ať přestanou cigára vyrábět a prodávat a je po celosvětovém problému. Vůle bude nahrazena nutností či nezbytností winking smiley . Jo, a to jsem prosím kuřmen jak poleno smoking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 28.08.2011 22:39
     

    To je prohibice a rozjede to zase někdo jinej a vydělá balík smoking smiley nono smiley drinking smiley coffe smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 28.08.2011 22:57
     


    Stano napsal(a):

    Ale jinak je to opravdu každodenní boj,................ Ale je tolik dobrých důvodů nezačít... smiling smiley


    O to větší uznání si zasloužíš.thumbs down Tak ten boj nevzdávej, ju?please smiley

     

    Já v květnu měla 10. výročí a opravdu mi to nechybí.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 28.08.2011 23:00
     

    Staníku, mám z tebe radost thumbs down thumbs down thumbs down Já obzvlášť, neb o sobě tvrdím, že jsem absolutně nepříjemný nekuřák stydlin smiley stydlin smiley . Teď s náma byla nová kolegyně na pivku na zahrádce, zapálila si a tos měla vidět, jaké následovalo syčení. Nakonec kvůli naší "netoleranci" chodila hulit k jinému stolu. Fakt si kvůli takovýmu huliči nebudu prát hadry a mejt vlasy sad smiley thumbs up

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 29.08.2011 00:14
     

    Ivy,já som tiež nepríjemná, vždy sa hovorí,že polepšený kuřák je horší než nekuřák. A já viem aj prečo-lebo závidia. Teraz som sa dívala na začiatok tejto dizkusie,aby som si spočítala,ako dlho to je, čo nefajčím. Takže skoro 5 rokov a dodnes si pamatám ten slastný pocit,dať si prvého šluka ku káve. Já som jak vyliečený alkoholik. Viem,že si nesmiem dať ani príležitostne cigárko.Hneď by som do toho padla.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 29.08.2011 06:54
     

    Všichni, co už nehulíte, máte můj nehynoucí obdiv. I když jsem taky ten nepříjemný nekuřák, dovedu si živě představit, jaké je to šílené odříkání s tím přestat. Vždycky si řeknu, jak hrozné by to bylo, nedat si do konce života třeba rakvičku.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 29.08.2011 08:22
     

    Stano - přidávám se gratulacím flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley .... první rok je nejtěžší, teď už to bude lepší ... moje vlastní zkušenost, v únoru jsem měla roční výročí já spinning smiley sticking its tongue out 

     

    Já jsem ani přestat kouřit nechtěla, byla jsem přesvědčená, že to nedokážu, ale doma muž nekouří, a v práci do mě hučel kolega a mí dva šéfové - vrstevníci , kteří se rozhodli přestat, takže jsem šla tak nějak "nedobrovolně" do toho taky, koupili mi totiž k narozeninám e-cigo, šidítko, abych to zvládla .

    A zvládla ... thumbs down, po dvaceti letech ... doma spokojenost největší , a já jsme spokojená, že jsem se zbavila závislosti typu - kde mám cigára, musím si vzít cigára, bože, docházejí mi cigára tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

    A jsem na to náležitě pyšná , sice jsem přibrala, mám k tomu sklony, a tak doufám, že to shodím. eye rolling smiley eye popping smiley

    Začínám teda bojovat se špekama. smoking smiley

     

    Jo a e-cigo je fakt dobrá pomůcka, pokud se používá jako pomůcka, jen v případech největší krize .

    A dodatek - nejdřív začal kouřit kolega, pak 1 šéf a nedávno druhý šéf - takže já jediná teď v práci nekouřím. eye popping smiley eye popping smiley

    P.S. chodí kouřit ven spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 29.08.2011 08:31
     
    Majka napsal(a):

    Všichni, co už nehulíte, máte můj nehynoucí obdiv. I když jsem taky ten nepříjemný nekuřák, dovedu si živě představit, jaké je to šílené odříkání s tím přestat. Vždycky si řeknu, jak hrozné by to bylo, nedat si do konce života třeba rakvičku.

    Jsem odnaučený nekuřák, spíš teda ještě pořád nekuřák ve zkušební době grinning smiley , toho času rok a půl.

     

    Můj muž - celoživotní nekuřák si vůbec nedovede přestavit , co to je přestat kouřit, co to znamená už nikdy nono smiley nono smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

    Jako byl rád, moc rád, že jsem přestala, ale vžít se to toho mu nešlo , nechápal eye rolling smiley eye popping smiley

     

    A myslela jsem si, že přestat kouřit bude těžší než shodit - obojí mohu posoudit. Kdysi jsem shodila 17 kilo a teď bych to potřebovala znovu - víc než sůl stydlin smiley

    V mém případě bylo opravdu jednodušší přestat kouřit smoking smiley - navíc s pomocí e-ciga se to dalo zvládnout ...

    Ale hubnutí je těžší - nejde přestat jíst, musí se to člověk naučit korigovat , což je u kouření aspoň u mě nemyslitelné ... říct si, budu kouřit jen 5 denně mi nikdy nešlo ... nono smiley nono smiley nono smiley

    A když si člověk zakáže cigára, myslí jen na cigára a odpírá si jen cigára.

    Jakmile člověk hubne, chce hubnout, odpírá si moře jídel včetně sladkého a tím pádem strádá ve hrozně širokém sortimentu jídel a sladkostí eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.