pátek 3. května, 09:47 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4.3
Klikni pro filtrování
Tagy: Otazka

Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

Datum: 17.01.2007 20:42
 

Vzhledem k tomu, že na chatu jste nikdo nereagoval, založila jsem téma.

Chci přestat kouřit, nevím jak na to. Ráda bych si zakoupila dostupné prostředky co nabízejí v lékárnách..

Mám prostě teď hned zahodit cigarety a říct si dost, nebo postupně kouřit míň a míň.

Na svou pevnou vůli se moc spoléhat nemohu, anžto žádnou nemám. To je do začátku dost blbý co. Ale

budu se snažit. Už dva dny jsem nekouřila, pravda je, že jsem teď nemocná, ale to mi nikdy dřív mi to nevadilo.

Pravda taky je, že jsem si řekla, že hulit nebudu a zatím dobrý. Jde o to jak dlouho to vydržím..

Kdo z Vás jste přestal kouřit a kdo z Vás se o to alespoň pokoušel a s jakým výsledkem.Na co mám

připravit své okolí, zřejmě na ně budu hnusná, nervozní, nevrlá.

Tak raďťe, dávejte tipy.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (09.01.2008 19:38)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 20.09.2011 15:40
     
    terka napsal(a):

    kouknu na to, dikysmiling smiley

     

    a je to hned první :

     

    Elektronická Cigareta 5G Mini DSE 103

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 23.09.2011 10:11
     

    Nekouřím 412 dnů a neutratila jsem za cigára cca 28 840 Kč.thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 23.09.2011 10:25
     

    thumbs down flower smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 23.09.2011 10:26
     


    Stano napsal(a):

    Nekouřím 412 dnů a neutratila jsem za cigára cca 28 840 Kč.thumbs down

    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley nemám to spočítané, jdu na to spinning smiley sticking its tongue out

    P.S. Kolík máš na účtě? eye popping smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 23.09.2011 10:42
     

    Stano - nekouřím cca 575 dnů - musela jsem to pracně spočítat, jinak říkám rok a půl - ale poslední cigaretu jsem měla nějak 4.3.2010 - dostala jsme od kolegů to e-cigo a myslela jsem, že ze začátku jen použiju pro snížení počtu cigaret, ale nějak se mi to secvaklo a už jsme si cigarety nekoupila, což bylo i pro mě překvapení eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley A pak jsem šla na týden k mojí mamce, byla po operaci srdíčka a tak aby nebyla doma sama, předtím u ní byla 14 dní moje ségra a tam se mi hodilo před ní nekouřit . Jako kdybych chtěla, kouřit jsem mohla na balkoně, doma jsem taky v baráku nekouřila a chodila ven.

    Ale to odbíhám, takže nekouřím 575 dnů a neutratila jsem za cigára 36 225 Kč eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     

    Jen teda nevím kde jsou ? eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     

    Je pravda , že ze začátku jsem hodně kupovala , za odměnu - jako stejně bych to prokouřila - dvě polohovací křesílka na zahradu - 2000 , dvě polohovací lehátka - další dva , koupila jsem si obrázky do ložnice od jedné milované osůbky po 600 jich bylo několik , ale poslední dobou se už neodměňuju nono smiley nono smiley nono smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil daga (23.09.2011 10:46)
     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 23.09.2011 12:02
     


    Stano napsal(a):

    Nekouřím 412 dnů a neutratila jsem za cigára cca 28 840 Kč.thumbs down

    gratulujiflower smiley

    zdrave plice - k nezaplaceniwinking smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 23.09.2011 12:10
     

    Terko - to máš pravdu thumbs down flower smiley 

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 23.09.2011 12:39
     

    Já teda furt hulím,takže jsem ušetřila h....,ale nic bych za to nedala,že stav účtu budeme mít podobnýwinking smiley (tzn.přibližnou výši mého ušetřenísmoking smiley )

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 23.09.2011 12:59
     

    Zakúpila som túto knížku :

    [www.kosmas.cz]

    mrknite sa hlavne na recenzie. Tak teraz by som ešte potrebovala návod - snadná cesta jak přinutit manžela přečíst si ju.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (23.09.2011 12:59)
     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 23.09.2011 13:04
     

    Anny , to bych mohla koupit dcerám spinning smiley sticking its tongue out Rodiče mají jít dětem příkladem , kouřila jsem, takže obě holky - dospělé, podotýkám, kouří též. Ale teď by mohly zase následovat matku a mohly by přestat grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Jenže mi řeknou, že si počkají, až jim bude tolik co mě, když jsem přestala eye rolling smiley eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 23.09.2011 13:25
     

    Stav účtu? Když se blíží bod mrazu, přestávám se na něj dívat a začínám se v obchodě modlit...eye rolling smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 23.09.2011 13:27
     

    Anny, taky prý existuje nějaký program do telefonu pro abstinující kuřáky, který Ti několikrát denně formou sms spočítá, kolik jsi ušetřila, jak dlouho nehulíš, o kolik cigár máš lehčí plíce a vůbec, všelijaké výpočty výhod, procenta, o která Ti stoupla plodnost, kapacita plic atd. Kamarádky manžel díky tomu úspěšně abstinuje...

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 23.09.2011 13:48
     
    Stano napsal(a):

    Stav účtu? Když se blíží bod mrazu, přestávám se na něj dívat a začínám se v obchodě modlit...eye rolling smiley

    No ale logicky, když si nekupuju retka - denně - stydlin smiley a nezačla jsem si místo toho kupovat den co den obr čokoládu, tak bych ty prachy měla mít, ne? eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     

    Ale je pravda, že občas pustím chlup - rozuměj prachy - za něco, co dřív ne, s odůvodněním - však nekouřím spinning smiley sticking its tongue out , např. jsem si dokoupila knihy od Monyové , měla jsem něco přes polovinu a postupně jsem si dokupovávala ... a tak jsem si je objednala naráz a to byla pálka eye rolling smiley

     

    No to bude tím grinning smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil daga (23.09.2011 13:50)
     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 23.09.2011 13:51
     


    daga napsal(a):

    Anny , to bych mohla koupit dcerám spinning smiley sticking its tongue out Rodiče mají jít dětem příkladem , kouřila jsem, takže obě holky - dospělé, podotýkám, kouří též. Ale teď by mohly zase následovat matku a mohly by přestat grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Jenže mi řeknou, že si počkají, až jim bude tolik co mě, když jsem přestala eye rolling smiley eye rolling smiley grinning smiley

    ten příklad nemusí být tak pravdivý....

    my nekouříme ani jedna (pokud nebudu počítat "inteligentní" zkoušení kouření na seníku apod.) a rodiče oba - ale vypadá to nadějně, přestávajíwinking smiley

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 23.09.2011 13:57
     


    Stano napsal(a):

    Stav účtu? Když se blíží bod mrazu, přestávám se na něj dívat a začínám se v obchodě modlit...eye rolling smiley

    Stano, je to smutný, ale děsně mě to rozesmála ta představa jak se u kasy modlíšgrinning smiley

    já jednou čuměla jak puk, když mi pokladní vrací kartu se slovy, nejde Vám to..... v peněžence ani floka, nákup jídla asi za 1.500 už naskládanej v taškách, za mnou fronta jako prase a já rudá ja rak, chtělo se mi brečet z toho trapasu, z toho, že nám někdo vyluxoval účet...a po chvíli pokladní říká: aha, nám nešel terminál, už jde, zkuste to ještě jednou.....

    mi ukradla nejmíň dva roky životaangry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.