pátek 3. května, 09:36 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4.3
Klikni pro filtrování
Tagy: Otazka

Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

Datum: 17.01.2007 20:42
 

Vzhledem k tomu, že na chatu jste nikdo nereagoval, založila jsem téma.

Chci přestat kouřit, nevím jak na to. Ráda bych si zakoupila dostupné prostředky co nabízejí v lékárnách..

Mám prostě teď hned zahodit cigarety a říct si dost, nebo postupně kouřit míň a míň.

Na svou pevnou vůli se moc spoléhat nemohu, anžto žádnou nemám. To je do začátku dost blbý co. Ale

budu se snažit. Už dva dny jsem nekouřila, pravda je, že jsem teď nemocná, ale to mi nikdy dřív mi to nevadilo.

Pravda taky je, že jsem si řekla, že hulit nebudu a zatím dobrý. Jde o to jak dlouho to vydržím..

Kdo z Vás jste přestal kouřit a kdo z Vás se o to alespoň pokoušel a s jakým výsledkem.Na co mám

připravit své okolí, zřejmě na ně budu hnusná, nervozní, nevrlá.

Tak raďťe, dávejte tipy.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (09.01.2008 19:38)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 29.08.2011 09:26
     

    Dago,prosím ťa,napíš aké to je s elektrickou cigaretou. Keby to nevyšlo s tou knížkou,tak by som ju kúpila mojmu mužovi . Princíp poznám, v reálu nepoznám nikoho, kdo by to používal. Je to "kvalitné " šidítko ? Prejde ťa chuť na normálné cígo ?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

     
     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 29.08.2011 09:35
     


    anny napsal(a):

    Dago,prosím ťa,napíš aké to je s elektrickou cigaretou. Keby to nevyšlo s tou knížkou,tak by som ju kúpila mojmu mužovi . Princíp poznám, v reálu nepoznám nikoho, kdo by to používal. Je to "kvalitné " šidítko ? Prejde ťa chuť na normálné cígo ?

    Anny - ano, je to kvalitní šidítko ... opravdu....

    Prvních 14 dní jsem měla e-cigo pořád po ruce a 2x-3x jsem si z ní potáhla ... opravdu šlukuješ, takže tě to trošku uspokojí thumbs down spinning smiley sticking its tongue out a víš, že to je zdravější ... Asi 100% zdravé to nebude, rozhodně nelze přejít z klasických cigaret a kouřit intenzivně e-cigo ... to bych rozhodně nedoporučila, ale pokud se e-cigo používá jako šidítko - jako první pomoc, tak super. thumbs down thumbs down thumbs down

    Postupně jsem e-cigo jen nechávala na očích jako takovou berličku - jakože mám chuť na cigáro hroznou, ale když bude nejhůr, potáhnu si z e-ciga ... takto ... Takže jsem opravdu vydržela přestat kouřit , a nikdy za celou dobu rok a půl jsem si z normální cigarety nedala ani práska .

    E-cigo jsem si pak jen nosila do hospody, protože tam byla krizovka největší, zejména když jsem si dala něco alkoholického, stačí piva, víme že? V tom případě jsem s díky odmítla nabízenou cigaretu, vytáhla svou a tu největší krizi zahnala e-cigem thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     

    Letos v létě jsem e-cigo použila 2x - jednou na grilovačce, kde jsem fakt dostala chuť a byla krize a jednou v hospodě s manželem, prostě jsem z nostalgie e-cigo vytáhla a dala si práska grinning smiley Ale s čistým vědomím, že díky e-cigu do toho nespadnu, na rozdíl kdybych si zapálila byť jen jednu cigaretu - stále mi to voní smoking smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 29.08.2011 09:44
     

    Dago,díky. Takže budem o nej uvažovať. Len sa musím dohovoriť s mužom,či bude ochotný ju používať.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 29.08.2011 11:24
     

    Anny, e-cígo dostala od dcery sestřenice mého muže, často k nám jezdí, vozila ji zpočátku s sebou a tak jsem ji několikrát okusila - když šla ven na cigáro, šla jsem s ní asi dvakrát na e-cigáro, a je pravda, že jsem si dokonce několikrát ze zvyku odkleplasmoking smiley grinning smiley , dost mě to zaujalo, myslím, že takhle s rozumem ji používat jako Daga je dobré. Ale zasejc je pravda, že když ji jako odvyklý kuřák vezmeš do ruky, okamžitě, ve zlomku vteřiny, Ti znovu naskočí ten rituál, ten bravurně zvládnutý motorický návyk, a nejsem si jistá, jestli je dobré si to připomínat. Ale užila jsem si to taky, myslím si, že u e-cigára velice záleží na tom, jak k tomu člověk přistupuje. Že by to někomu opravdu pomohlo přestat, to neslýchám. Jinak většinou slýchám o opojení z prvního dojmu, ale pak začali uživatelé postupně hulit jako dřív. Takže z dlouhodobého hlediska nevím nevím. Jako vždy platí zásada - chceš? Přestaneš. Nechceš? Nepřestaneš. Třeba tchán ji dostal, přestat chtěl, takže měl obojí, cigára i e-cigáro, dařilo se to tak nějak omezit, no a pak přišla jedna velká chřipka, kdy mu bylo zle, využil toho a myslím, že už je to více než rok, co nekouří. Takže se možná taky dá říct, že mu éčko pomohlo. Ba určitě. Ale hlavně díky tomu, že chtěl. nono smiley smoking smiley winking smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 29.08.2011 12:00
     

    Stániku,já to nechcem pre seba. Chcela by som presvedčiť manžela,aby si ju kúpil. On síce všade prehlasuje,že prestať chce,ale nejak sa mu to nedarí.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (29.08.2011 12:37)
     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 29.08.2011 12:18
     

    Samozřejmě je důležité chtít přestat, ať s e-cigem, nebo bez e-ciga ..

    Já jsem psala, že jsem víceméně přestat nechtěla , protože jsem si s sebou nebyla absolutně jistá, že to dokážu ... pak jsem už chtěla, byla jsem ukecaná teda spinning smiley sticking its tongue out a e-cigo byla berlička, takže mě to pomohlo. thumbs down

    Zejména po delší době, kdy mě popadl třeba na grilovačce fakt absťák, ošidila jsem se e-cigem, záležitost na 5 minut a dobrý, ale nevím, zda bych bez něj odolala pokušení - tak si teď jednu dám stydlin smiley confused smiley

     

    Ale je pravda, že jsem se opravdu snažila e-cigo moc nepoužívat, jen prvních 14 dní a pak jsem si ho dovolila vyjímečně, prostě jako krizovku - pomáhalo mi zdolat ty velké stresovky.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 29.08.2011 13:56
     

    Anny, no jestli opravdu chce - já bych ji koupila. Sama bych ji chtěla mít doma, svátečněsmiling smiley.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 29.08.2011 14:30
     


    Stano napsal(a):

    Anny, no jestli opravdu chce - já bych ji koupila. Sama bych ji chtěla mít doma, svátečněsmiling smiley.

    Jako sváteční šidítko je fajn smoking smiley

    Rozhodně mám pocit jistoty, že kdybych chtěla podlehnout, tak vytáhnu e-cigo a krizi zaženu thumbs down spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 19.09.2011 08:42
     

    Holky, prosim, o radu....

    Nasi se rozhodli, ze prestanou kourit, asi kvuli vnoucatkumlove smiley

    Tatka uz nejakou e-cigaretu ma, ale ted shanim pro mamku, poradte jakou znacku, na netu toho je spoustaeye rolling smiley mate zkusenosti s necim konkretnim?

    Ja sama nekourim, tak se v tom moc nevyznam a musim neco rychle objednat dokud si to nerozmyslitongue sticking out smiley

    Predem dekujiflower smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 19.09.2011 11:06
     

    Stano kvůli tobě jsem nakoukla, jak to s tebou vypadá a moc gratuluji, že stále nekouříš!!flower smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 19.09.2011 11:46
     

    Terko - mě v práci koupili tuto , je to už přes rok a půl a funguje thumbs down , i když jí nepoužiju třeba měsíc - dva, tak vydrží nabitá eye popping smiley eye popping smiley 

    Ze začátku - první dva měsíce jsem jí používala denně několikrát a pak jsem postupně odmlky prodlužovala, až jí použiju vyjímečně, spíš z hecu, když někde jsme a tak ji vytáhnu, pro pobavení a mám dobrý pocit, že už cigaretu nepotřebuju drinking smiley drinking smiley drinking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil daga (19.09.2011 11:49)
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 19.09.2011 12:02
     

    Suee, děkujusmiling smiley. Ale huba se mi kroutí často.eye rolling smiley

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 19.09.2011 12:26
     


    daga napsal(a):

    Terko - mě v práci koupili tuto , je to už přes rok a půl a funguje thumbs down , i když jí nepoužiju třeba měsíc - dva, tak vydrží nabitá eye popping smiley eye popping smiley 

    Ze začátku - první dva měsíce jsem jí používala denně několikrát a pak jsem postupně odmlky prodlužovala, až jí použiju vyjímečně, spíš z hecu, když někde jsme a tak ji vytáhnu, pro pobavení a mám dobrý pocit, že už cigaretu nepotřebuju drinking smiley drinking smiley drinking smiley

    Dago, nejak nevidim odkazconfused smiley

    mozna ze jste uz nejake odkazy davali, ale moc se mi nechce hrabat se v padesatistrankove diskuzisad smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 19.09.2011 13:20
     

    Terko - nejde mi odkaz vložit angry smiley nono smiley nono smiley nono smiley

     

    Ale klasický web : e-cigo tečka cz

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil daga (19.09.2011 13:21)
     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 20.09.2011 09:27
     

    kouknu na to, dikysmiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.